PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=426597}

Wilk z Wall Street

The Wolf of Wall Street
7,7 462 978
ocen
7,7 10 1 462978
8,0 50
ocen krytyków
Wilk z Wall Street
powrót do forum filmu Wilk z Wall Street

Polsat

ocenił(a) film na 8

Włączam Polsat a tutaj wszystkie "faki" wyciszone

ocenił(a) film na 10
Bigoslord

a wciaganie prochu powycinane

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 7
Brehen

Na serio aż tak zmasakrowali ten film?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 7
Brehen

Wyłączyłem. Nie kupowałem tego filmu na DVD - bo nie lubię tego reżysera, czekałem na premierę TV i proszę jak zostałem potraktowany. Jakaś kpina z widza. Żeby dokończyć będę musiał chyba ściągnąć, bądć na DVD pożyczyć od kogo, bo dla mnie ten film średni jest i szkoda mi pieniędzy na wydanie DVD, ale chcę obejrzeć jak należy.

ocenił(a) film na 7
Goro_Gondo

bądź* - sorry za błąd i chaotyczny wpis, ale czuje się zrobiony w wała. Polsat od wielu lat ssie - ale żeby do tego się posunąć.

ocenił(a) film na 7
Goro_Gondo

Nie można się nie zgodzić. Rozumiem, że lektor może przeinaczać tlumaczenie, kiedy pojawiają się ciężkie przekleństwa, ale takiego szczocha prosto na klatę nie dostałem nigdy. Nawet na tv puls przekleństwa idą ostro, przy wieczornych seansach.

ocenił(a) film na 7
Brehen

Wiesz - lektor nie odpowiada za kształt tłumaczenia. On czyta co mu dadzą. Wiem, że zdarzały się sytuacje, gdy lektor nawet nie przedstawiał się po czytaniu, bo wstyd mu było za czytany tekst. Winę ponosi tłumacz i stacja.

Na Polsacie stało się to nagminne, dla ich tłumaczy "F*ck you asshole" oznacza... "spierniczaj człowieku". Dziś osiągnęli kolejny poziom w czczeniu PRL i wszędobylskiej cenzury. Niedługo będą wycinać sceny jak aktor krzywo spojrzy w kamerę.

ocenił(a) film na 8
Goro_Gondo

SPOILER: czy mi się wydawało czy jak Włosi podejmowali ich z łodzi podczas sztormu to najpierw trzeba było zepchnąć helikopter do wody? Czy to inny film był? A może w książce to było?

ocenił(a) film na 9
andolinis

Helikopter spadł jeszcze przed zbłąkana falą.

ocenił(a) film na 8
Leutnant_WaszQ

faktycznie, dzięks!

Goro_Gondo

Ja pierwszy raz oglądałam film, i mi się podoba bardzo, tyle że właśnie były takie jakby zacięcia, i myślałam że coś z tv nie tak.. a tu się dowiaduje że powycinali sceny..no to ładnie..:/ a jak pójdziesz do biedronki to nie zbankrutujesz i możesz kupić ten film na DVD za 9,99 :D http://www.biedronka.pl/pl/wiosenny-festiwal-filmow-4-04

ocenił(a) film na 8
fixolollp

Ja tak samo, mówię co jest ku**a z tym telewizorem czy tam dekoderem, a tu taki wałek.... Czytając komentarze wcześniej widzę "film pełen wulgaryzmów i golizny" a tu nic....

ocenił(a) film na 7
fixolollp

No, trzeba będzie się wybrać chyba. Na TV i premiery niema co liczyć. Witamy w czasach komuny, gdzie cycki, czy środkowy palec to zło i trzeba wyciąć, nawet jeśli zmieni to sens i wydźwięk filmu.

Ale patrzcie - TVN emituje "Akademie Policyjną" do niedzielnego obiadku i sam scen z cyckami jest sporo, wiele innych scenek z podtekstem itd i jakoś nikt się tym nie przejmuje. A film ma oznaczenie 12+. Polsat emitując filmy z oznaczeniem 16+ i to po 20 wycina wszystko co się da.

ocenił(a) film na 7
ocenił(a) film na 8
fixolollp

Kupilem z biedronki , bez cenzury i o godzine krótszy bo bez reklam . Najlepiej wydana dyszka w moim życiu

ocenił(a) film na 7
DONEK_filmweb

Ja znalazłem to dopiero teraz w Biedronce i oczywiście kupiłem. Obejrzałem sobie jeszcze raz. W sumie film spoko. Podobał mi się bardziej niż za pierwszym razem. I na półce się ładnie prezentuje.

ocenił(a) film na 9
Goro_Gondo

W Tesco ten film kosztuje 9.99, w jakimś innym supermarkecie chyba też.

ocenił(a) film na 7
Patrycja13_filmweb

Właśnie byłem dziś się rozejrzeć i nie trafiłem na niego - może jeszcze nie dotarł. Ale jak będę miał możliwość za niską cenę nabyć - to kupię, bo na telewizję to niema co liczyć.

ocenił(a) film na 9
Goro_Gondo

Ten inny supermarket to Biedronka, jest tam teraz coś takiego, jak "Festiwal filmowy". Sporo fajnych tytułów za 9.99.
Przemilczmy lepiej sprawę tego filmu na Polsacie, bo mnie krew zaleje. MASAKRA.

ocenił(a) film na 7
Patrycja13_filmweb

O tej akcji głośno się stało, na pewno wielu widzów się odwróciło - i dobrze. Polsat ssie od dłuższego czasu.

Jak na złość najbliższa Biedronka teraz ma 3-miesięczny remont. Jak będę koło jakieś przejeżdżał to rozejrzę się.

ocenił(a) film na 7
Patrycja13_filmweb

Faktycznie był ten film w Biedronce, ale dopiero teraz go znalazłem. Niemniej jednak zasilił moją kolekcję i mogę cieszyć się pełną wersją.

ocenił(a) film na 9
Goro_Gondo

Ja też właśnie teraz kupiłam :D Od dawna się przymierzałam, ale często jest w ofercie, więc się nie spieszyłam...

ocenił(a) film na 7
Patrycja13_filmweb

Powiem tak - oglądanie tego filmu w tej wersji cieszy. Jakość obrazu i dźwięku bogata, no i to czaderskie, ostre tłumaczenie - aktualnie ciężko spotkać. Łukomski rzuca bluzgami jak za czasów VHS. No i można się cieszyć widokami Naomi ;). Polsat niech sobie już emituje tego "Wilka" nawet i o 13 w niedzielę - nadaje się ta wersja. Podobno ostatnio puszczali wersję bez cenzury, ale nie sprawdzałem.

ocenił(a) film na 9
Goro_Gondo

Na pewno leciał niedawno znowu, ale też nie wiem w jakiej wersji. Miło byłoby jakby się zrehabilitowali. Może się w końcu nauczą na przyszłość, że ludzie nie życzą sobie oglądania posiekanych wersji filmów. Świetny wybór aktorki do roli Naomi - Margot jest po prostu boska (nie tylko aktorsko :D)

ocenił(a) film na 7
Patrycja13_filmweb

Ano, ona cieszy oko. Od razu przypomina się pierwsza jej z scena z Leo "Rżnąłem jak poje-bany...przez 13 sekund" :D Ogółem za drugim podejściem film wydał się jeszcze lepszy i ciekawszy. Przy pierwszym spotkaniu na Polsacie to cholera wie o co chodziło w tym. Zaczyna się scena, nagle cięcie i zaczyna się inna jakby od środka. Ale aktualny poziom TV to dno. Telewizja zaczęła upadać 5-6lat temu jak zaczęli przechodzić w HD/16:9. Teraz technicznie niby wszystko ładnie pięknie, ale zatracił się urok telewizji. Czasem dekodera nie włączam przez 3-4 miesiące.

ocenił(a) film na 9
Goro_Gondo

Nawet "środkowy palec" był zasłonięty :/

ocenił(a) film na 7
Bigoslord

A przecież to nie telewizja Narodowa

ocenił(a) film na 8
Bigoslord

Od razu odpalilem neta i oglądam teraz z napisami

Bigoslord

polsat zje$#%ł po całości, ten kanał to żenada roku

ocenił(a) film na 8
Bigoslord

Tispun a co mass do tv narodowej troszki za pozno na poprawnosc polityczna w wykonaniu lewackiej telewizji jaka jest Polsat.U nas tez odpalony na kompie man gdzies 20 min reklam niech sobie sami ogladaja.Ten film stracil sens po tym jak zamiast f*ck slysze piiiip

ocenił(a) film na 7
dominika82

no właśnie nie ma nic - i skąd ta ciężka poprawność?!

ocenił(a) film na 7
Bigoslord

Żenada!..tego nie da się oglądać :|

ocenił(a) film na 8
Frank_Castle82

Do kulwy nędzy, ale ocenzurowany. Coś takiego żenującego pierwszy raz widzę. Oglądam wersję bez cenzury na komputerze i na przemian z polsatem, płaczę z śmiechu.

Ciamcik88

Warto poświęcać temu tyle uwagi i energii? Czy wy ludzie nie macie co w życiu robić tylko przeżywać film z telewizji?

ocenił(a) film na 10
Bigoslord

Właśnie wycięli chyba najlepszą scenę Naomi.... Pozdro....wycinają kwintesencje tego filmu - prochy, przekleństwa i nagość xd

ocenił(a) film na 7
Bigoslord

Scena z gołą laską też wycięta... chyba równocześnie włączę na DVD... i tak skończę wcześniej, bo reklam więcej niż wyciętych scen... :-P

Bigoslord

Najciekawsze sceny powycinane... :(

ocenił(a) film na 9
Bigoslord

Tak można tak schrzanić fim cenzurą!

ocenił(a) film na 7
Bigoslord

ale, ze wycieli scene, kiedy Margot Robbie pokazuje swe wdzieki... to jest profanacja!

ocenił(a) film na 9
shivar

Gorzej, to jest zbrodnia do tego seans do 00.00.
Dziękujemy Polsat

Bigoslord

Pełno scen powycinanych! WTF? Jakbym oglądała film w wersji chińskiej..... ://///

BoDziuba

Nie warto oglądać. Żenada dla polSratu.

BoDziuba

nie ma sensu tego oglądać, ładna mi premiera w tv ;)

ocenił(a) film na 8
BoDziuba

Wszystko co najlepsze wycieli. K....a, bez tych scen ten film nie ma sensu.

ocenił(a) film na 10
Bigoslord

Wszystkie sceny erotyczne, albo te, w których biorą narkotyki zostały usunięte. Tego nie da się oglądać. Rozumiem, cenzura i w ogóle, ale te sceny są naprawdę bardzo istotne i z nimi wyciętymi film totalnie nie ma sensu. Jeśli ktoś ogląda pierwszy raz dzisiaj na polsacie, to nie polecam, bo bez tych scen nie warto tracić dwóch godzin i lepiej już odpalić na internecie i oglądnąć cały film.

ocenił(a) film na 9
elevure2_0

No właśnie ja oglądam po raz pierwszy ten film i od razu zauważyłem te dziwne przeskoki sugerujące sporo wyciętych scen. Olać takie oglądanie, obejrzę sobie ten film przez neta.

ocenił(a) film na 10
elevure2_0

Też oglądałem pierwszy raz. Myślałem, że mi się sygnał z satelity zacina, dopiero po czasie zorientowałem się że to cenzura. I to czego? Przekleństw angielskich, które zwykle były pomijane fachowo przez tłumacza i lektora. Przekleństw których i tak zazwyczaj się nie słyszy, bo lektor zagłusza. Po co je cenzurowali? Nie mam pojęcia. To było totalnie bezsensowne, a jedynie irytowało sprawiając wrażenie że ścieżka dźwiękowa się zacina.

Druga sprawa piszecie o jakichś erotycznych i nagich scenach. Ponieważ nie widziałem oryginału to nawet nie zauważyłem, ale teraz widząc wasze posty także jestem trochę oburzony. Będę musiał obejrzeć film jeszcze raz z innego źródła, bo ciekawość nie da mi spokoju ;)

Polsat coś ty zrobił?? Tyle lat nie było problemu i z przekleństwami po angielsku i nagimi scenami po 20:00.

ocenił(a) film na 9
Bigoslord

Gdzie my żyjemy?! Polsat po raz kopejny pokazał gdzie ma widzów. I właśnie dlatego TV zdycha...

veelden

treść Żyjemy w kraju w którym wyznaje się katolicyzm, gdzie większość wierzących i wrażliwych widzów nie życzy sobie takich scen!... szefowie stacji uznali że chcą poszerzyć grono widzów dla tego dali kategorie PG 16, a także ocenzurowali większość brutalnych scen by i rodzice z dziecmi mogli go obejrzeć.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones