PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=776042}
5,6 18 373
oceny
5,6 10 1 18373
5,2 4
oceny krytyków
Winchester. Dom duchów
powrót do forum filmu Winchester. Dom duchów

Po cichu liczę, że pod koniec filmu pojawią się Sam i Dean Winchester i zrobią porządek z duchami. W końcu nazwisko oraz zajęcie zobowiązuje :P

adamus0101

Jak pierwszy raz zobaczyłam tytuł bylam pewna, że chodzi o braci Winchester

Amy17

Co za rozczarowanie;)

Amy17

Też się rozczarowałam.. ;)

ocenił(a) film na 1
adamus0101

Byłam dzisiaj na tym filmie w kinie i niestety rozczarowałam się mocno. Horror jakich wiele już zostało wyprodukowanych, może wbijać w fotel przez zaskoczenie, ale na pewno nie ze strachu. Motyw brata szukającego zemsty według mnie bardzo oklepany. Byłam, zobaczyłam i szybko o ‚Winchester’ zapomnę.

SevenSeals

to ciekawe nie wiem o czym np musiał by byc horror zeby nie było czegos oklepanego

Marko81

Historia ciekawa, ale sama "sytuacja" oparta na starym schemacie - żądna zemsty dusza.
Niestety nie starczyło miejsca na inną historię, bo musieli tu wpleść na siłę "psychoterapeutę", który w zasadzie nic nie wnosi. Gdyby film pokazywał walkę samych domowników z kolorami przeszłości, a doktor próbowałby ich leczyć, oczywiście nic nie widząc, to pewnie byłaby to lepsza historia, a tu... Opium, własne doświadczenia i gadka o "byciu martwym".
Oby nie kręcili kontynuacji.

ocenił(a) film na 4
adamus0101

Tak bardzo miałam to samo w głowie!

adamus0101

zajebiście by było :-)

ocenił(a) film na 6
adamus0101

I że tak powiem ... d**a blada :)

adamus0101

Stworzyłeś idealne zakończenie dla parodii tego filmu! :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones