PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=776042}
5,6 18 373
oceny
5,6 10 1 18373
5,2 4
oceny krytyków
Winchester. Dom duchów
powrót do forum filmu Winchester. Dom duchów

Ale znając życie i amerykańską manierę w tworzeniu horrorów to tak będzie

_beetlejuice

Dla Helen Mirren warto obejrzeć, tak sądzę. ;) Trzymam kciuki za film. :D

_beetlejuice

No cóż, 9% na Rotten Tomateos nie wróży zbyt dobrze , delikatnie mówiąc ;)

ocenił(a) film na 5
_beetlejuice

No właśnie to był taki mega pomysł. Tyle można porobić, fajne rzeczy pokazać i nawet całą serię stworzyć w tym domu, a oni to naprawdę spartolili i dość nijaki stworzyli horror, stawiający na dynamizm, a nie budowanie klimatu, ze słabym czarnym charakterem i oczywiście marnie zrealizowanymi scenami straszenia. Po prostu dźwięk głośny za każdym razem jak coś strasznego się dzieje to dają... Taka obsada, taki koncept - to mógł być najlepszy horror dekady, a tu... lipa.

ocenił(a) film na 3
_beetlejuice

3x nie :D kompletne dno. Pominę ten czarny charakter w filmie jak I cała charakteryzację "duchów" Pomysł był super, można było zrobić dobry horror..ale nie :) ja osobiście też miałam moment że oko przymknęłam..raz na jakiś czas wyskoczyła jakaś "super strasznie ucharakteryzowana" twarz i to wsio. Może do obejrzenia wieczorem w piatek w domu do piwa to ok, ale nie jest to horror na którym fajnie się siedzi w kinie :)

ocenił(a) film na 1
skibaaaaaaaaa

Oglądałem w domu do piwa i też się nie nadaje. Przyznam, że twórcy mają jaja, żeby w roku 2018 puszczać coś takiego do kin.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones