PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=763812}
7,4 56 021
ocen
7,4 10 1 56021
7,0 15
ocen krytyków
Wind River. Na przeklętej ziemi
powrót do forum filmu Wind River. Na przeklętej ziemi

Bardzo mocne 7

ocenił(a) film na 7

Wczoraj ogladnolem film, historia opowiedziana bardzo "zimno" na zasadzie bez emocji, bez oceniania, bez nadawania calosci walki dobra ze zlem. Co jest najciekawsze to ogladajac ten film klimat jak i prowadzenie widza przez opowiadana historie przypominalo mi - Sicario oraz A do piekla.

Co ciekawe wszystkie trzy filmy maja wspolna ceche - tan sam scenarzysta.

Pozdrawiam i goraco zachecam do ogladniecia, bo naprawde warto.
Dodam iz mocno odradzam ten film osoba ktorym nie podobal sie Sicario oraz Az do piekla.

ocenił(a) film na 7
SadSam

Tak jak piszesz z pewnością najmocniej go docenią osoby, którym przypadły do gustu poprzednie filmy tego scenarzysty i jednocześnie odrzuci pozostałych. Bo cechy wspólne tych filmów: dość powolne tempo, spokojny rozwój historii, gęsty klimat - w zależności od widza mogą być wielkim plusem lub największą wadą. Jak dla mnie kolejny udany film napisany przez Sheridana, miejmy nadzieję, że sequel Sicario nie zatrzyma jego dobrej passy ;)

ocenił(a) film na 7
mario_ka

Kreca sequel Sicario ?
oooo prosze jakos mi umknelo.

SadSam

a gdzie mozna obejrzec ???

ocenił(a) film na 7
BlackHeart1980

obecnie chyba wylacznie w "internecie"

SadSam

Ludzie zanim zrobicie "wyslij" sprawdzcie czy nie ma bledow ortograficznych.Oczy bola jak sie czyta pelne polotu uwagi z bledami typu podstawowka.

SadSam

Jak to bez emocji? Jak zwykle biały zły - indianin dobry.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones