PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=792498}
4,9 39 992
oceny
4,9 10 1 39992
3,6 21
ocen krytyków
Wonder Woman 1984
powrót do forum filmu Wonder Woman 1984

ma niezaktualizowaną bazę danych... Jest tylko pierwsza Wonder Woman, a tu nagle od razu 1984-ta... A co niby się stało z pozostałymi 1982-oma...? ;)

niewiem_6

ja myślałam że to o rok chodzi

ocenił(a) film na 5
niewiem_6

To po prostu jest rok. Przecież widać, że nie chodzi o część. Trzeba się uczyć historii najwyraźniej

Puchatek_18

Przecież to właśnie 1984 część!

Sam Jerry Abram Zucker Lucas Spielberg tak sam o tym mówił, że zaczną właśnie od sequela, aby potem w kolejnych prequelach od 2 do 1983 nawiązywać do tej postaci przez co najmniej 100 lat, bo podobno Papcio Chmiel narysował właśnie tyle części WW.

Będzie nawet w ramach tego trylogia WWW: Wonder Woman World (1976), Wonder Woman Wonder (1978) oraz Wonder Woman Wins (1982) - tak nie po kolei, bo w nieparzystych odcinkach planowane są WW Historie, pomiędzy 1950 a 1960 odcinkiem WW Przygody, pomiędzy 500 a 1000 WW Problemy, a o reszcie już nie pisali, żeby zaskoczyć fanów.

Słuchajcie, zabawy będzie na wieki!

;o)

Puchatek_18

Uczyć to się raczej Ty powinieneś: jak się domyślić czy ktoś żartuje.
Przecież od razu widać, że ta wypowiedź to zwykły żart.

ocenił(a) film na 6
Puchatek_18

uczyc sie historii? a co w 1984 sie uczyles o wonder woman w galerii handlowych czy o co ci chodzi niby z ta historia. to nie jest dokument. puknij sie w glowe. a potem obejrzyj pierwsze 1983 czesci

ocenił(a) film na 5
pinang

Pisząc ten komentarz byłam tylko głupim dzieciakiem, który niczego nie rozumiał, więc proszę się nie czepiać

niewiem_6

Wiń WB, że pominęli te 1982 części przy planowaniu uniwersum.

niewiem_6

Na dziwki poszły

ocenił(a) film na 4
niewiem_6

nie martw się, są dalekosiężne plany... nadrobią...
nie daj Boże... ;)

niewiem_6

Mam wszystkie zgrane w mpg-ach ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones