PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=201190}
6,6 140 861
ocen
6,6 10 1 140861
6,3 37
ocen krytyków
Wonder Woman
powrót do forum filmu Wonder Woman

Ares...

ocenił(a) film na 7

David Thewlis kompletnie mi nie pasował na Aresa... Wyobrażałam go sobie jako młodszego, energicznego boga.
David Thewlis dla mnie zawsze pozostanie tym starym dobrym Lupinem z HP :D

ocenił(a) film na 7
Monika1992r

dla mnie by to miła odmiana, że złoczyńcą był dziadek z wąsem, jednak skopali postać beznadziejnym strojem i końcową walką

ocenił(a) film na 7
Darado

Oj tak... jak zobaczyłam dziadka z wąsem w tym całym stroju to myślałam że padnę ze śmiechu w kinie :D
Końcowa walka porażka. Emocje jak na grzybobraniu, wiedziałam co się stanie za chwilę

użytkownik usunięty
Darado

To taki stereotypowy superzłoczyńca.
Uważa ludzi za złoczyńców, namawia kogoś do zabicia kogoś, przekonuje bohatera aby do niego dołączył i jest tak po prostu zły.

ocenił(a) film na 7
Darado

Strój miał z komiksu akurat.

ocenił(a) film na 7
Alex_Tyler

tak, ale był chyba w całości zrobiony komputerowo przez co nie podobał mi efekt końcowy wykonania

ocenił(a) film na 6
Monika1992r

Mniejsza o wygląd, sam Ares pasował tu jak pole rzepaku do Antarktydy.

doliwaq

No właśnie! O ile lepszy byłby ten film gdyby nie ta kompletnie popsuta końcówka i Ares. Jego pojawienie się nie ma sensu, walka z nim nie ma sensu. W ogóle całe zakończenie to po prostu żenada.

_Zero_

Dokładnie, do końca małam nadzieję że Ares się nie pojawi

doliwaq

gdyby go nie bylo to bylby jeszcze wiekszy zwrot akcji niz to ze byl nim jakis kongresmen czy przewodniczacy ktory wszystko knuł niby w bialych rekawiczkach i dzialal zza zaslony .... gdybanie mozna zostawic innym ;) ja do tej pory DC starsznie zawodzi a moim zfdaniem ich najlepszy film to czlowiek ze stali, szanse dosnie jeszcze poszerzona wersja BvS ale czarnot o widze

Monika1992r

Haha, ja też oglądając ten film, widziałam w nim tylko Lupina. xD

ocenił(a) film na 6
Ivelise

Same :>D

ocenił(a) film na 2
Monika1992r

A widział ktoś kiedyś starożytnego greka z wąsem :)))))

ocenił(a) film na 7
esese

Akurat Grecy to nawet i bujne brody ku Twej wiadomości nosili ;)

ocenił(a) film na 2
Alex_Tyler

Brody tak, wąsów nie widzialem ;)

ocenił(a) film na 7
esese

Przyjrzyj się tym popiersiom i malowidłom, a zobaczysz że mają nie tylko same brody, ale i wąsy. ;)

Perykles:
https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/4/4b/Pericles_Pio-Clementin o_Inv269_n2.jpg/1200px-Pericles_Pio-Clementino_Inv269_n2.jpg

Arystoteles:
https://mm.pwn.pl/ency/jpg/583/28/d08i0029.jpg

Przypadkowy wojownik - hoplita na wazie:
https://vignette.wikia.nocookie.net/phaeselis/images/0/0b/Gw-hoplite-art-theseus .jpg/revision/latest?cb=20140510154301


Monika1992r

To na pewno był Ares? Typ jej powiedział, że nie jest tym za kogo ona go uważa, czyli nie Aresem. Czy ja po prostu ze zmęczenia przy tym filmie coś przeoczyłem?

ocenił(a) film na 5
Monika1992r

Ares z wąsem "pochwo-trząsem"...Film średni. Po tragicznym Batman vs Superman myślałam, oglądając Ligę Sprawiedliwości, że DC powoli się podnosi.Trailer WW był świetny, utwór przewodni rozpoznawalny, Gal sama dawała radę ale reszta obsady oraz efekty specjalne - jedno wielkie nieporozumienie. Cieszę się, że nie poszłam do kina. Do filmu w zaciszu domowym podchodziłam dwa razy a już w połowie modliłam się o to, by fabuła nabrała tempa i zamiast na siłę budować dramatyczną otoczkę choć trochę dała mi akcji. Niestety...film rozczarował, choć na siłę starałam się znaleźć dobre strony.

ocenił(a) film na 6
Monika1992r

A od kiedy ares jest władcą piorunów i metalu ? Jak dla mnie to był on krzyżówką hefajstosa i zeusa .

Monika1992r

Thewlis był bardziej demoniczny w Fargo

ocenił(a) film na 5
karola_biel

Głupotą było to że wybił bogów, to akurat wymyślili na potrzeby tego filmu. Zapewne potrafił to wszystko by uwiarygodnić jego ponadprzeciętną moc. Tylko że robienie szatana z Aresa to głupi pomysł bo on miał w pompce ludzi i na pewno nie był o nich zazdrosny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones