PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=201190}
6,6 140 834
oceny
6,6 10 1 140834
6,3 37
ocen krytyków
Wonder Woman
powrót do forum filmu Wonder Woman

Spójrzcie tylko jak film został dobrze oceniony za granicą:
RottenTomatoes: 7.6/10
IMDB: 8.5/10 (szok!)

recenzuje_krytykuje

Krążą plotki ,ze te przechwały są mocno przesadzone ,dane na zachętę dla DC ,a film jest tylko poprawny

ocenił(a) film na 6
Danio31b

Bo ten film jest faktycznie poprawny, jak nie średni. Wiele spraw nie trzyma się kupy, dodatkowo ta produkcja bardzo się dłuży, zwyczajnie miałem chęć w kinie by się już ten seans skończył.

ocenił(a) film na 5
Danio31b

Film jest przeciętny, na poziomie SS/BVS. Szkoda, bo po zaskakująco pozytywnych recenzjach liczyłem na dobre kino.

adee

Na poziomie BvS czy SS to on na pewno nie jest :)

ocenił(a) film na 6
Danio31b

Jest niżej.

Rozgdz

nie, jet klika klas wyżej od tych gniotów

ocenił(a) film na 6
Danio31b

Acha :)

Rozgdz

:)

ocenił(a) film na 5
Danio31b

Szczerze mówiąc wole BVS :D Myślę, że brak klimatyzacji na sali, gdzie odbywał się seans miał pewnie wpływ na negatywny odbiór, ale to raczej w niewielkim stopniu.

ocenił(a) film na 6
adee

Nie zgadzam się z tobą ale dobrze że masz własne zdanie

adee

Film jest o dwie klasy wyżej od BvS i SS. Solidne 8/10 - na poziomie topowych pozycji Marvela.

ocenił(a) film na 7
adee

No, nie, sory, WW może i arcydziełem nie jest, ale BVS i SS wyglądają jak filmy robione przez dziesięciolatka.

ocenił(a) film na 10
adee

Jest sto razy lepszy od BVS

adee

Co to jest SS i BVS.

ocenił(a) film na 8
Chuchu

Skróty nazw niemieckich jednostek czy agencji do zadań specjalnych , BvS jest skrótem od Bundesanstalt für vereinigungsbedingte Sonderaufgaben, natomiast SS to jak wiadomo hitlerowskie Die Schutzstaffel der NSDAP
;)

ocenił(a) film na 5
Chuchu

Suicide Squad i Batman vs Superman ;)

ocenił(a) film na 6
Danio31b

Jeżeli film DC ma powyżej 5 na Rotten to musi być arcydzieło...

ocenił(a) film na 10
Danio31b

Jest bardzo dobry

Danio31b

Oj i te plotki były uważam prawdą film mocno nijaki, sceny akcji przesiąknięte zbytecznym patosem zresztą tak samo jak bohaterka ):

ocenił(a) film na 7
recenzuje_krytykuje

Jeśli oceniałbym jako film oparty na komiksie ze stajni DC, to film ten "jak dla mnie" zajmuje drugie miejsce po Człowieku ze Stali (2013), który jest moim ulubionym. Niestety byłem niecierpliwy i poszedłem na wersje z dubbingiem :(. Szkoda też że od razu w pierwszej scenie z nim zidentyfikowałem główną postać negatywną :| No ale ja nie chodzę na takie firmy, po super skomplikowany wątek. Wolę niezłe bitki, super moce i dowcip, mogą być suchary ;) Ogólnie dałem: 7 - dałbym 8 ale się zawahałem, trudno :)

ocenił(a) film na 6
recenzuje_krytykuje

Na początku każdy film ma mocno zawyżoną ocenę. Zwłaszcza w pierwszych 2-3 miesiącach mocno spada.
Po dwóch latach od premiery te film na takim imdb będzie miał nie więcej niż 7,3-7,5.
Dobrymi ocenami można uznać filmy, które mają te 10-70 lat od premiery i oceny na imdb 8,0 i wyższe.

ocenił(a) film na 5
recenzuje_krytykuje

A ja się strasznie wynudziłem. Jak na orgin story, dla tak niesamowitej postaci, słabe. Po ocenach spodziewałem się czegoś ciekawszego. Gdyby ilość podniosłych deklaracji, wypowiadanych w filmie, przekładała się na nagrody, Oskary byłyby pewne (tak z osiem).

ocenił(a) film na 4
erture

Nuda straszna! Jedyny szczery wybuch śmiechu to jak zobaczyłem Aresa z wąsami :D

recenzuje_krytykuje

Co mnie obchodzi co gadają krytycy czy to ma być dla mnie wyrocznia?, film Wonder Women to bez urazy durny gniot a mówiąc dosadnie film dla przygłupów

ocenił(a) film na 10
grzes1962

Jeśli tak opiniujecie to do prądy ciekawe dlaczego na filmowanie powyżej 7 a na filmie w kinie g dziś sala od 3 rzędu w górę wypełniona po brzegi i świetnie się bawiliśmy. Jak leciały napisy to nikt się nie zrywal do wyjścia a jak wychodzilismy to ludzie do oko la zachwalali .

ocenił(a) film na 6
rebeckamikaelson

no bo ludzie to zazwyczaj przygłupy, których satysfakcjonuje byle gówno :D

ocenił(a) film na 8
suchezebra

Skoro tak twierdzisz, a przecież jesteś człowiekiem ... :)

ocenił(a) film na 4
grzes1962

całkiem się z Tobą zgadzam po seansie poczułem się wręcz zmolestowany durnotą, beznadziejnymi dialogami, zwykła nudą i do tego ten dubbing niech ktoś mi powie kto te podkłady robi to go znajdę i tak kopnę w rzyć że aż podskoczy i biesa zobaczy.

użytkownik usunięty
styker

Mogłeś iść na film z napisami. Czytać chyba potrafisz.

ocenił(a) film na 4

Nic nie wnoszący komentarz typu "jestem Trollem" zero subiektywnej oceny czy się film podobał czy nie i w dodatku zablokowana ocena jedynie pokazuje jakim użytkownikiem filmwebu jesteś, pozdrawiam

ocenił(a) film na 8
recenzuje_krytykuje

Filmweb jest trochę dziwny. Mam teorię, że tutaj osoby, które mają odmienną opinię o filmach od większości chętniej wypowiadają się w komentarzach i podbijają sobie nawzajem wypowiedzi, ponieważ potrzebują poczuć, że nie są same w swoich opiniach. Batman v Superman i Legion Samobójców powszechnie są krytykowane, ale na Filmwebie ma się wrażenie, że to niedoceniane arcydzieła. Natomiast niemal każdy film, który zdobył Oscara ma pod sobą długą listę komentarzy o tym jakie to przereklamowane G...

ocenił(a) film na 8
Luklaser

Taka odmienność, swoisty polish criticker :) Przyzwyczaiłem się , że większość nie oznacza "lepszość" . Jak teraz przymierzam się do obejrzenia jakiegoś sensowniejszego filmu, a na filmweb-ie widzę jego niskie oceny, to przekonuje mnie do tego, że to będzie wartościowa produkcja. Wydaje mi się, że większość dobrych ocen zgarniają filmy-goowna, gdzie jest dużo akcji, są ładne efekty specjalne, no i sporo golizny.

ocenił(a) film na 5
recenzuje_krytykuje

naprawdę trudno się przejmować ocenami pomidorów, co do filmu, to może być, ona jest naprawdę ładna, ale problem tego universum tkwi w ogarnęiciu humoru i braku ewidentnego luzu. Man of Steel był mistrzowski w moim odczuciu, bo Zack zna się na robocie i tyle.Koleżanka od Woman przedobrzyła troszkę.

ocenił(a) film na 7
piciu6

"Zack zna się na robocie"

śmiechłem

użytkownik usunięty
piciu6

Humor jest elementem zbędnym w filmach fantasy. Jedynie psuje atmosferę i zniesmacza. Chcesz żartów, to obejrzyj sobie komedię.

ocenił(a) film na 5

widzisz, nie rozumiesz, dystans, takie pojęcie, sprawdż koniecznie .

ocenił(a) film na 8
piciu6

Niezłe, :)

recenzuje_krytykuje

A na Metacritic aż 76%. :)

ocenił(a) film na 10
recenzuje_krytykuje

Bo film jest świetny

recenzuje_krytykuje

Bo przecież tam jest sraczka na poprawność polityczną! Więc trzeba wychwalać film gdzie to kobieta jest główną bohaterką, na dodatek kobieta co tłucze wszystkich facetów dookoła :D

To teraz, żeby kontynuować indoktrynacje jeszcze zrobią film w którym bohaterami są rowerzyści tłukący kierowców samochodów :D :D :D

recenzuje_krytykuje

Film jest gówno i do BvS się nie umywa .

ocenił(a) film na 6
recenzuje_krytykuje

Zgadzam się stobą nawet pod swoią recenzją napisałem że za bardzo wychwalają bo to nie jest jakiś super film tylko po prostu dobry i chyba tylko Łukaszowi Stelmachowi się jakoś nie podobał

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones