PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=775240}
6,0 28 625
ocen
6,0 10 1 28625
5,7 3
oceny krytyków
Wszyscy moi mężczyźni
powrót do forum filmu Wszyscy moi mężczyźni

Tytuł

ocenił(a) film na 7

Jak zwykle polski tytuł okazał się idealnym odpowiednikiem wersji oryginalnej. To irytujące . Naprawdę nie można pozostać przy wersji twórców? Rozumiem, że "home again" ciężko wymówić starszej pani, ale szanujmy się trochę..

Aga_Halman

bez przesady nie jest tak źle, najwazniejsze że film zapowiada sie świetnie i gra tam ukochana blondynka :)

Aga_Halman

mnie to nie razi... właściwie to się przyzwyczaiłam, że polskie tytuły są inne i w sumie to dobrze :) taki wyróżnik

ocenił(a) film na 6
Aga_Halman

polski tytuł jest zresztą wcale nie gorszy od oryginalnego, wg mnie nawet lepiej pasuje do filmu

ocenił(a) film na 7
lenka18

Czy ja wiem, czy lepiej pasuje.. Prawdę mówiąc, idąc na ten film do kina i znając jedynie polski tytuł, nastawiłam się na coś w stylu filmu "ilu miałaś facetów?". Spodziewałam się, spowiedzi głównej bohaterki i jej kontemplacji nad poprzednimi związkami. Dlatego tytuł wydaje mi się nie do końca trafny, ale każdy interpretuje po swojemu ;)

ocenił(a) film na 6
Aga_Halman

Właśnie też miałam takie odczucie. Spodziewalam się jakiegoś rozliczenia poprzednich związków lub spotkanie wszystkich swoich facetów znowu. Tytuł zupełnie nietrafiony. Mogli przetłumaczyć dosłownie.

ocenił(a) film na 8
Aga_Halman

Przed filmem również miałam takie wrażenie. Po filmie już wiem, że pomysłodawcy tytułu nie do tego nawiązywali. Tytuł bardzo mylący.

ocenił(a) film na 7
Aga_Halman

a mi właśnie polski tytuł bardziej pasuje do filmu :)

o_simi

też tak myślę :) bardziej nawiązuje do historii bohaterki

Aga_Halman

Masz rację, mnie zawsze irytuje zmiana tytułu. Dlaczego tylko w Polsce to się robi? Jak widzę polski tytuł wzięty z kapelusza to mnie zalewa. Tytuł oryginalny trafia w sedno z finezją. A ten polskie odpowiedniki najczęściej negliżują fabułę i wprowadzają w błąd odbiorcę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones