PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=775240}
6,0 28 625
ocen
6,0 10 1 28625
5,7 3
oceny krytyków
Wszyscy moi mężczyźni
powrót do forum filmu Wszyscy moi mężczyźni

Chcyba wszyscy słyszeli nazwisko Nancy Meyers i jej filmy "To skompliowane", czy "Lepiej późno niż później" , a teraz za reżyserię wzięła się jej córka Hallie Meyers- Shyer i zapowiada sie debiut roku !!! Talent zostaje w genach :)

Filomena00

Wiedziałam, że nazwisko cos mi mówi, ale że rezyserka pochodzi z takiej rodziny nie miałam pojęcią. Po zwiastunie wsnioskuje, babka ma talent i film będzie tak dobry jak filmy jej matki !!!

emilkap88

na to się zapowiada :) talent rezyserki i moja ukochana aktorka = sukces

ocenił(a) film na 3
emilkap88

Też tak myślałam...

Filomena00

nic dodać nic ująć, ja oczekuję po filmie naprawdę wiele i czekam w napięciu na premierę:)

alkaalka

Mi się bardzo podobał więc myślę, że tobie też się spodoba. Film jest ciepły z fajną główną bohaterką, że trudno jej nie lubić, a przygody ma całkiem ciekawe, ale to musisz sama zobaczyć.

ocenił(a) film na 7
alkaalka

no i jak wrażenia?:) byłaś na filmie?

ocenił(a) film na 5
Filomena00

Szkoda tylko, że cała akcja filmu ma miejsce w dokładnie tym samym budynku, w którym nagrywali "To skomplikowane"...

claudia1301

nei wiedziałam, ale to chyba nie jest wada ??? sama chętnie zamieszkałabym w takim domu :) film mi się podobał i porawił humor w tak ponurą pogodę

ocenił(a) film na 7
Filomena00

trzeba przyznać, że film jej się udał :) czekam na kolejne filmy, które wyreżyseruje :)

ocenił(a) film na 6
Filomena00

Niestety na razie jej daleko do matki. Film był średni, taki bez ochów i achów, po prostu do obejrzenia z nudów i tyle.

Adiluzaczeq

moim zdaniem jak na pierwszy film jest bardzo dobrze :) film zdecydowanie poprawia nastrój

Adiluzaczeq

nie jest żle, film ciepły i uroczy :) chciałabym ,aby polscy reżyserzy robili podobne

ocenił(a) film na 7
Adiluzaczeq

dajmy jej czas :) jak na pierwszy film to naprawdę super :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones