PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=775240}
6,0 28 627
ocen
6,0 10 1 28627
5,7 3
oceny krytyków
Wszyscy moi mężczyźni
powrót do forum filmu Wszyscy moi mężczyźni

zwiastun zapowiada się fajnie :) zresztą jesli to jest film z Reese to musi być dobry ;)

alkaalka

dokładnie :) Reese wraca do komedii romantycznej, w których świetnie się sprawdza

Filomena00

jak dla mnie ona w komedii romantycznej jest najlepsza :)

emilkap88

a według mnie to bardzo wszechstronna aktorka :) w "wielkich kłamstewkach" była rewelacyjna. Dlatego spodziewam się po filmie naprawdę dużo choć to inny gatunek. Ale Reese i reżyserka myślę, że gwarantują dobre kino :)

alkaalka

Zgadzam się, zyskała sławę jako aktorka komedii romantycznych, ale z czasem pokazała że potrafi zagrać też w innych gatunkach. Chociaz i tak się cieszę, że wraca do komedii, bo zapwoada się udany wypad do kina.

alkaalka

No i jest :) Reese jak zawsze urocza i ciepła, uwielbima ją za to. Film idelany na wypad do kina z przyjaciółką. Polecam

alkaalka

a mnie ten zwiastun strasznie denerwuje, w dodatku ciągle pokazują go w tv, tak mnie wkurza, że zniechęca skutecznie do obejrzenia filmu,a Reese bardzo lubię, ale film wydaje się beznadziejny jak cały ten zwiastun

Seiya

Nigdy nie oceniam filmu po zwiastunie ani po plkacie, u mnie się sprawdza więc polcam zrobić podobnie i iść do kina. Zwłąszcza, że lubisz Reeses, która jest w formie i wróciła jak w fajnym stylu do komedii.

matyldkaw

akurat u mnie jest na odwrót, już po zwiastunie wyczuwam czy film jest dobry czy nie ten sposób nigdy mnie nie zawiódł ale może w tym przypadku ktoś zrobił po prostu kiepski zwiastun - nie skreślam od razu, do kina raczej się nie wybiorę ale jak kiedyś będzie w tv to może obejrzę

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones