PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=792452}

Wszystkie pieniądze świata

All the Money in the World
6,5 31 484
oceny
6,5 10 1 31484
5,6 25
ocen krytyków
Wszystkie pieniądze świata
powrót do forum filmu Wszystkie pieniądze świata

Bardzo dobry film

ocenił(a) film na 8

Byłem wczoraj na pokazie przedpremierowym dla posiadaczy Cinema City Unlimited i jestem bardzo, bardzo, pozytywnie zaskoczony.

A ludziom którzy zamiast ocenić film ocenią skandal obyczajowy jaki narósł wobec Kevina Spacy'ego i usunięcia go z tej produkcji, mówimy stanowcze nie. Christopher Plummer fenomenalnie udźwignął na swoich barkach ciężką rolę która na niego spadła. Chapeau bas, Panie Plummer.

Szczerze polecam.

ocenił(a) film na 7
Flashpoint

ZIOM!!!! W końcu konkretny koment! Dokładnie...nie widzieli i już hejtują tylko dlatego że usunęli Kevina...a Plummer pasuje mi do tej roli jak ulał!! Nie mogę się doczekać seansu

ocenił(a) film na 7
Flashpoint

Mnie również się podobał, jestem pozytywnie zaskoczony. Bardzo lubie Kevina Spacey ale trzeba przyznać, ze Plummer zagrał wybitnie

ocenił(a) film na 7
Flashpoint

Usunięcie Spacy'ego z tego flmu to była najlepsza decyzja. Powinna była zostać podjęta i bez żadnych skandali z jego udziałem. Plummer jest po prostu idealny do tej roli, czego o Spacym zdecydowanie powiedzieć nie można.

ocenił(a) film na 6
molszewska1

Skąd wiesz czy ktoś nie jest idealny do roli, skoro nie widziałaś jak zagrał, bo go usunęli z produkcji?

ocenił(a) film na 7
Alex303

Żartujesz sobie? Wystarczy obejrzeć trailery jeszcze ze Space'ym. Dramat. Poza tym że oboje to mężczyźni podobieństwa nie ma dosłownie ŻADNEGO. Wzrost, postura, kształt twarzy, wiek. Do tego wzbudzający politowanie 5-kilogramowy niezbyt udolny makijaż postarzający. Sposób grania ściągnięty z Franka Underwooda z House of Cards. Czysty ziąb, cynizm, zło i zero pierwiastka dobra. Nie taki był Getty - ani z wyglądu ani charakteru. Możesz sobie porównać kilka tych samych scen zagranych przez Spacey'ego a później poprawionych przez Plummera i będziesz widział kolosalną różnicę. Oczywiście jeżeli wiesz chociaż podstawy o prawdziwym Gettym.

ocenił(a) film na 6
molszewska1

Wzrost akurat mają prawie ten sam (1 cm różnicy), posturę zresztą też. Z twarzy rzeczywiście bardziej pasuje Plummer do Getty'ego, natomiast oceniane gry Spacey'ego na podstawie krótkiego trailera to trochę kpina, więc jak ktoś żartuje to Ty. Plummer mi się podobał w roli, ale nie mam po prostu pojęcia jakby wypadł w tej roli Spacey, a grał już różne postacie w swoim życiu i prawie zawsze ze świetnym skutkiem. Także nie mam żadnych podstaw twierdzić, że teraz byłoby inaczej.

ocenił(a) film na 6
Alex303

Tak już jest, że aktor po prostu pasuje do roli. To się czuje, choć trudno wyjaśnić, dlaczego tak jest.

ocenił(a) film na 9
Flashpoint

https://www.youtube.com/watch?v=RBxK3CcOQD8

ocenił(a) film na 8
Flashpoint

Chciałeś oceniać film a i tak wepchali tutaj wątek Kevin Spacey ... Mimo wszystko dołączam się do klubu tych, co chcieli zobaczyć film jaki zaoferowali mi producenci. Dzięki temu mogliśmy (w towarzystwie) przeżyć fajny czas, że nawet nie chciało się nikomu wyskoczyć do kuchni po jedzenie by czegoś nie przegapić :-)
A tak na marginesie, czy jest film, w którym coś się dzieje wieczorem na ulicy a ta nie jest "właśnie po deszczu", zawsze jest mokro...?

ocenił(a) film na 7
tk007

Często robią w nocy bądź wieczorem deszczową aurę, aby podłoże było mokre. Dzięki temu w łatwy sposób można doświetlić sceny nocne (wieczorne). Światło "latarń" odbija się od podłoża i voilà - niby noc a widać dużo więcej w tani sposób.

ocenił(a) film na 8
lukasz12548

Wiadomo, że mokra nawierzchnia lepiej odbija światło, ale dlaczego zawsze nocna ulica musi być mokra i często nawet podziemny garaż.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones