PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=792452}

Wszystkie pieniądze świata

All the Money in the World
6,5 31 484
oceny
6,5 10 1 31484
5,6 25
ocen krytyków
Wszystkie pieniądze świata
powrót do forum filmu Wszystkie pieniądze świata

Spacey odsunięty od filmu.... to czysty absurd... za takie zachowanie studia i reżysera film zasługuje na 1 !!!

syc

Wiesz że rozsądniej jest wydać 8 milionów więcej na produkcję filmu, niż stracić na nim tych milionów 180? Z punktu widzenia PRu to była jedyna słuszna decyzja, nie będziesz reklamował swojego filmu twarzą i nazwiskiem Spacey'a, oskarżanego o molestowania. Argumenty odnośnie artyzmu i zniewolenia sztuki przez obyczaje i prywatne życie aktorów lądują w koszu, to jest biznes, każdy chce zarobić, a zarobisz trochę mniej jak będziesz miał w obsadzie człowieka z pierwszych stron gazet, i znajdującego się na tych pierwszych stronach z mało chwalebnych powodów.

ocenił(a) film na 1
batgniewko

Wiem że nie jestem w stanie nauczyć ich swoim postem zdrowego rozsądku ale mogę przynajmniej wyrazić swoją pogardę dla tego kręgu hipokrytów dając ocenę 1 i oglądając film przez torrenty ( film może być dobry ) . Ja im płacić za ten cyrk politycznej poprawności nie będę.

syc

Wypieprzenie zboczeńca seksualnego jest jak najbardziej poprawne.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
berni_

- Złodziej! Ukradł mi torebkę!!!
- Nie było jeszcze procesu, ale pani już wydała wyrok.

xxxtentacles

Za Raczkowskiego zawsze szacunek :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
berni_

Pojawiły się pierwsze oskarżenia - Spacey przeprosił i sie wyoutował. Pojawiły się kolejne - Spacey ogłosił, że udaje sie na leczenie. Sorry, ale więcej zaufania miałbym do gościa, który twardo zaprzecza oskarżeniom, niż całym swoim zachowaniem potwierdza, że jest winny.

Mlodzik91

A ja więcej zaufania mam do kogoś, który mógłby się wypierać, ale podjął się działania, przeprosił etc. a przecież mógł tak jak Charlie Sheen (który twardo wypiera się) a od lat jest oskarżany o seks i/lub nadużycia z nieletnimi chłopcami (Corey Haim, Corey Feldman). To jest dopiero syf.

ocenił(a) film na 1
xxxtentacles

"berni_ - Złodziej! Ukradł mi torebkę!!!
- Nie było jeszcze procesu, ale pani już wydała wyrok."

"W październiku 2022 roku aktor został oczyszczony ze wszystkich zarzutów wystosowanych przez Rappa [... ] 26 lipca 2023 został przez sąd uniewinniony i oczyszczony ze wszystkich zarzutów."

Łyso Ci teraz? Rozumiesz już, czemu oskarżenia nie powinny wpływać na karierę? Rozumiesz już czym jest domniemanie niewinności?

Gh0st

TAK

ocenił(a) film na 5
pacogd

Głupota...

ocenił(a) film na 1
Gh0st

@Ghost 2017 : "Wypieprzenie zboczeńca seksualnego jest jak najbardziej poprawne." -

"W październiku 2022 roku aktor został oczyszczony ze wszystkich zarzutów wystosowanych przez Rappa [... ] 26 lipca 2023 został przez sąd uniewinniony i oczyszczony ze wszystkich zarzutów."

Łyso Ci teraz? Rozumiesz już, czemu oskarżenia nie powinny wpływać na karierę? Rozumiesz już czym jest domniemanie niewinności?

ocenił(a) film na 6
syc

Normalnie ręce opadają.Hollywood to szambo hipokrytów,prawie każdy ma coś za uszami a zniszczyli tylko jednego człowieka.

basiula9

może nie każdego przyłapali XD

marcin_lendzion

Spacey też nie został przyłapany. Po 20 latach komuś przypomniało się że ktoś mu coś zrobił. Nie mówię że nie zrobił - ale od tego jest sąd. A nie reżyser filmu.

ocenił(a) film na 1
marcin_lendzion

"W październiku 2022 roku aktor został oczyszczony ze wszystkich zarzutów wystosowanych przez Rappa [... ] 26 lipca 2023 został przez sąd uniewinniony i oczyszczony ze wszystkich zarzutów."
Łyso Ci teraz? Rozumiesz już, czemu oskarżenia nie powinny wpływać na karierę? Rozumiesz już czym jest domniemanie niewinności?

syc

To jest dopiero obłuda.

ocenił(a) film na 5
Nina281

Uczciwi marnie giną. A przykład idzie w plebs ze świecznika...

ZSGifMan

Zawsze byli i będą tacy ludzie (np molestowacze, złodzieje i mordercy), czy to oznacza, ze swoją słabość lub zboczenie można tłumaczyć tym, ze ktoś inny tez tak robi? A poza tym, kto jest bez winy niech pierwszy rzuci kamieniem.

ocenił(a) film na 5
Nina281

... i dlatego ja nie rzucam.

ocenił(a) film na 5
Nina281

?

Czemu pusto???

ZSGifMan

Nie mam pojęcia. Napisałam, ze film jednak nie jest jakiś rewelacyjny. Może przez brak Kevina

ocenił(a) film na 5
Nina281

Kolejny bug na FW!
Spróbuj tak zrobić specjalnie, to nici!
A chcesz coś wpisać - to takie kwiatki czasem wychodzą ;p

ZSGifMan

No może. Ale mi tak pierwszy raz.

ocenił(a) film na 5
Nina281

Już chyba coś podobnego kiedyś widziałem...
Jak próbuję tak zrobić i wysłać puste, to wywala mi, że post "za krótki!"

ocenił(a) film na 5
ocenił(a) film na 5
ZSGifMan

A nie, OK jest jednak - udało się :D
Jak wyżej!

Trzeba spacji wbić kilka, tak około 5-6 i wtedy pójdzie pusty post ;p

ZSGifMan

Ja z cała pewnością nie puszczałam pustego. Mają jakieś błędy ewidentnie.

ocenił(a) film na 5
Nina281

Skoro tak mówisz...
A tu jest tyle innych grochów, że jak nic masz rację.

ocenił(a) film na 5
Nina281

Możesz dla mnie coś sprawdzić?
Plis :)

Wpisz proszę 4 litery: 3d i 1e w kolejności: d e d d
tylko pisane razem bez spacji, ja nie mogę wpisać, bo wywala mi, że...
... uwaga!... jest to niezgodne z... regulaminem kuźwa!
Czujesz? Chora akcja jakaś jakby nie wiem co to miało być okropnego???
Sprawdź i powiedz czy Tobie pozwala...?!

https://drive.google.com/file/d/1B9NNj08ebvf_in5oMNEap9k6mECl0oHN/view

ZSGifMan

Myślałam, że żartujesz... ale NIE MOGE wpisac tych liter
Wprowadzona przez Ciebie treść jest niezgodna z Regulaminem Serwisu

ocenił(a) film na 5
Nina281

A widzisz?!

Dzięki za test, i tak wiedziałem, że to błąd na FW, teraz mam pewność :)
Idiotyczne, nie...?

ZSGifMan

Dziwaczne. Może to obrona przed spamem ale mało skuteczna bo przecież cała nasza korespondencja (No, prawie cała) to całkiem ładny spam

ocenił(a) film na 5
Nina281

Grzeszysz trochę ;)
My jeszcze prowadzimy w jakimś stopniu rzeczową i jakoś pożyteczną rozmowę, jak chcesz zobaczyć i zaznać prawdziwego spamu, to wejdź w dział "inne" na forum ogólnym... Tam jest masakra dla ludzi o żelaznej psychice i stalowych nerwach ;p

ZSGifMan

No ale o filmie to my nie rozmawiamy;-). A na inne forum to chyba nie mam czasu... w kazdym razie, fajnie, ze dziś piątek:-)

batgniewko

Chyba większość osób jest nieprzychylna takiej decyzji studia. Więc nie wiadomo czy nie stracą i tak tych 180 mln (co jest grubą przesadą). Pytanie co jest większym uszczerbkiem na wizerunku - film z Kevinem, czy ten żenujący krok studia. Dla mnie to drugie ale o tym zadecydują inni ludzie. Ridley Scott chce chyba zostawić po sobie złe wspomnienia patrząc na tą decyzję, i na to co dzieje się z uniwersum aliena.

ocenił(a) film na 7
batgniewko

Jakoś Polański nie miał z tym problemów przez tyle lat. Niemal każdy jego film był nagradzany mimo oskarżeń.

ocenił(a) film na 6
themarshall_2

Polanski to trochę wyższa półka niż Scott. Pewnie dlatego.

_Pablos_

Przestań pisać brednie, jaka niższa półka....Polański nie dorasta do pięt swoją filmografia do Scota...Ridley wyreżyserował filmy które już na zawsze zostaną klasyką dobrego kina, tytułów chyba nie muszę wymieniać....gość jest jednym z najlepszych i z pięknym dorobkiem.....Polański kiepski bardzo....no może z dwa filmy coś warte ale i tak ciężko go porównać do mistrza Ridleya...

użytkownik usunięty
marko0424

SŁUCHAM? Obaj reżyserzy mieli wielki wkład w historię kinematografii. Polański kiepski? Ridley Scott stworzył takie wspaniałe dzieła jak "Pojedynek" czy "1492. Wyprawa do raju" lub "Wszystkie pieniądze świata", ale zdarzał mu się lekki spadek formy jak np. w "G. I. Jane" czy "Robin Hoodzie". Polański zaś może się poszczycić w swym dorobku filmami tak wybitnymi jak "Rzeź" oraz "Wenus w futrze", ale i jemu zdarzały się małe potknięcia w rodzaju "Nieustraszonych pogromców wampirów"...

batgniewko

już jest pewne że i tak film przyniesie wielominionowe straty, jednak ta zmiana w obsadzie nie wyszła im na dobre

ocenił(a) film na 6
batgniewko

Ale czemu mieliby stracić 180 milionów? 99% widzów gówno obchodzą jakieś skandale seksualne, idą na film, a nie bo aktor ma dobrą reputację.

batgniewko

Niestety z Kevinem film zarobiłby więcej.

witoldo33

A to zależy, ja do niego nic osobistego nie mam, ale tak go jakoś nie lubię od zawsze, nie wiem czemu, ale na film z nim bym nigdy do kina nie poszedł. mam tak samo z Kevinem Beconem. No po prostu jakąś wewnętrzną odrazę :)

batgniewko

To oczywiste, że film nie straciłby finansowo jeśli grałby w nim Spacey, myślę, że by nawet zyskał.

syc

Popieram. Za taki ruch studia, film nie zasługuje na więcej. A szkoda, bo mógł być naprawdę dobry. Mnie nie obchodzi jaki w życiu osobistym jest każdy z aktorów, mnie obchodzi jedynie ich gra, a Kevin aktorem jest świetnym.

truegod

No w końcu ktoś to napisał. Zgadzam się w 100%, aktor w filmie a aktor w życiu to dwie różne sprawy i naprawdę mnie to irytuje, że nie będzie mi dane zobaczyć Spaceya w tej roli a po zwiastunie to właśnie ze względu na niego, zainteresowałem się tą produkcją. Hollywood najwyraźniej uważa, że potępiając Kevina umyje sobie swoje brudne rączki.

syc

Ridley Scott chciał pierwotnie obsadzić Plummera (który teraz zastąpi Kevina), ale studio się nie zgodziło, bo za małe nazwisko. Wyszedł w pełni na swoje.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones