PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=587175}
7,0 202 493
oceny
7,0 10 1 202493
5,1 15
ocen krytyków
Wyścig z czasem
powrót do forum filmu Wyścig z czasem

Dobry

ocenił(a) film na 7

Moim zdaniem "In time" to udana produkcja. Nie rewelacyjna, ale daje radę. Tematyka bardzo ciekawa, realizacja na dobrym poziomie (niestety nie na bardzo dobrym). Jest sporo naiwności np. Sylvia radośnie popindalająca w tę i z powrotem na szpilkach albo fakt, że mimo ciągłego zdobywania dużej ilości czasu przez głównych bohaterów, po chwili znowu zostaje im kilkadziesiąt sekund i ledwie co się ratują. Myślę, że z filmu można było wycisnąć jeszcze więcej, ale mimo to obejrzeć warto.

ocenił(a) film na 7
xChouchoux

Też się dziwiłam jej sprintom w szpilach :D

ocenił(a) film na 7
Sighma

widzę,że przełaje w szpilkach nie tylko mnie zadziwiają. Gdzie kupić te piękne buty do biegania?

ocenił(a) film na 8
xChouchoux

Też mnie dziwiło, że nie zostawiali przy sobie co najmniej roku ;P

xChouchoux

Mam podobne odczucia. Gdyby nie te głupoty i trochę lepsza obsada (ta nie była zła, ale mogła by być lepsza), to pewnie dałbym 8, a potencjał moim zdaniem był na 9, bo jestem fanem sci-fi.

ocenił(a) film na 8
MarcoK

Przyznaję rację, fanom SF powinien szczególnie przypaść do gustu. Niezła scenografia , no ciekawy pomysł. Aktorzy tacy sobie, ale może być do tego typu filmu przygodowo-sensacyjnego, gorzej z realizacją, sporo scen razi naiwnością.
Dałem 8 bo zafascynowało mnie tak bardzo realne odniesienie filmu do naszej rzeczywistości, gdzie również wszystko (lub przynajmniej bardzo wiele) zależy od cyferek . jak wiemy biedoda żyje "z dnia na dzień", a bogaci trwonią "czas" (tzn. pieniądze).
Wszystko jest kwestią cyferek zamkniętych w komputerach, a cyferki te, nazywany saldem rachunku bankowego ...

OmniModo

Trafne spostrzeżenia, w sumie wiele filmów sci-fi ukazuje pewne problemy obecnego świata pod maską problemów alternatywnej przyszłości.

ocenił(a) film na 8
OmniModo

Dobrze powiedziane, mnie się głównie z tego powodu film podobał, że jest w pewnym sensie odniesieniem do rzeczywistości.

ocenił(a) film na 8
OmniModo

Film taki dobry bo taki prawdziwy. Wszystko się zgadza. Dziś mamy pieniądze i wyzysk ponad wszelkie wartości, a więc ważniejsze dla wielu od życia i śmierci innych, miłości, szczęścia, lecz nie własnego zdrowia i własnego życia. Tego nie da się kupić. A co gdyby w przyszłości dało się walutę połączyć z tym ostatnim? Na to pytanie odpowiada idea tego filmu. Nagle okazuje się, że przełamując monopol w fantastycznej wizji idealnego środka do manipulacji jaki wykreowano w tym filmie można zyskać coś co wszyscy dawno tu utracili, a mianowicie człowieczeństwo, które bardzo wyraźnie się tu odznacza, jako utracony sens życia. Od zawsze wszak wiadomo iż obdarowywanie innych daje szczęście i łączy. Jest tu przedstawiona najbardziej romantyczna wizja udanego przekrętu. "Mają dzień, mnóstwo czasu...".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones