PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=786138}

Wyznania mordercy

22-nenme no Kokuhaku: Watashi ga Satsujinhan desu
6,6 2 197
ocen
6,6 10 1 2197
Wyznania mordercy
powrót do forum filmu Wyznania mordercy

Jak w temacie. Szukam tego filmu w internecie przez trafienie na blędny link na alltube. Ze wzgledu na głownego bohater chciałam go zobaczyć, ale niestety, albo i stety trafiłam w linku do filmu na produkcję z 2015 "Sal-in-ja-eui Gi-eok-beob". Opowiada on o seryjnym mordercy, który również spisuje swoje dokonania. Każdy inny link zamieszczony w internecie jaki widziałam jest błędnie podpisany jako właśnie japoński film, gdzie jest to starsza produkcja koreańska. Z góry będę wdzięczna komukolwiek.

Zakapturzona_Istota

Na zaluk... jest, ale nie wiem czy o to chodzi

Zakapturzona_Istota

na alltube dziala drugi link cda

Zakapturzona_Istota

https://zalukaj.com/zalukaj-film/27960/wyznania_mordercy_confession_of_murder_22 _nenme_no_kokuhaku_watashi_ga_satsujinhan_desu_2016_.html

Zakapturzona_Istota

Ludzie mi chodzi o Japońską produkcję z 2017, a nie Koresańską z 2015. Oba filmy mają ten sam polski tytuł "wyznania mordercy" przez co są błędnie podpisane. Chodzi mi o film "22-nenme no kokuhaku: Watashi ga satsujinhan desu", a nie o "Sal-in-ja-eui Gi-eok-beob". Mimo wszystko i tak dzięki.

Zakapturzona_Istota

Poprawię się,bo polska premiera jest co prawda 8 grudnia, ale myślałam żę są już jakieś wycieki.

Zakapturzona_Istota

Obejrzyj ten co jest na zalukaj. Ja jestem miło zaskoczona, bardzo dobre kino ;)

Muchomroowka

Widziałam ;)

ocenił(a) film na 7
Zakapturzona_Istota

Film jest dostępny na stronie kissasian pod tytułem "Confession of Murder" w angielskimi napisami, gdyby ktoś nadal był zainteresowany.

Necto

Dzięki wielkie!

Zakapturzona_Istota

Dość nieoczekiwanie pokaże go (japoński remake) Canal+ Film już 6 marca 2018.

ocenił(a) film na 7
Zakapturzona_Istota

Od dziś canal +
Właśnie oglądam

ocenił(a) film na 7
Zakapturzona_Istota

Jest już również na cda. Niestety tylko z lektorem, ale ważne, że w końcu przetłumaczone :)

ocenił(a) film na 7

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones