PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=489280}

X-Men: Pierwsza klasa

X-Men: First Class
7,3 176 658
ocen
7,3 10 1 176658
7,4 29
ocen krytyków
X Men: Pierwsza klasa
powrót do forum filmu X-Men: Pierwsza klasa

Nie jestem fanem sci-fic,wręcz mam jakąś niechęć do tego typu filmów czy książek,ale ta produkcja absolutnie mnie zaskoczyła jak na ten gatunek! Moja przygoda z tą serią nie skończy się na tej części,sama nie mogę uwierzyć w to,co piszę! Film jest świetny! Kropka

surprise6

A ja mam zupelnie na odwrot, jestem fanka sci-f. A x-mena nie moge ogladac, chociaz sie staram.

ocenił(a) film na 9
Dafnee

Ktoś cię zmusza czy co???

ocenił(a) film na 5
surprise6

to nie jest film sci-fi

ocenił(a) film na 7
Amadik100

O ile mnie oczy nie mylą właśnie sci-fi figuruje w rubryce "gatunek" ;)

ocenił(a) film na 5
surprise6

ktos kto edytował strone filmu, po prostu nei zna sie na gatunkach filmowych, ten film nie jest filmem SCI-FI tak samo jak nie sa nim Star Warsy, to zwykla Space Opera czyli film fantasy

ocenił(a) film na 7
Amadik100

I na IMDb ta sama pomyłka? Niektórzy nie mają się już czego czepiać...

ocenił(a) film na 7
Amadik100

Dokładnie. Ze Sci- zostały tylko teksty na podryw profesora adresowane do znudzonych życiem studentek. Masa "głupotków" (vide naddźwiękowy latacz i jego "skrzydła" oraz pierzynowe lądowania), trącących myszką powtórzeń (czym ten nowy blondas różni się od Cyklopa? I zupełny brak fizyki (gra w rakietki) tworzy raczej surrealistyczny teatr absurdu.
A proste błędy w monologach o ewolucji rodzaju Homo na przestrzeni ostatniego miliona lat kują w oczy.

ocenił(a) film na 8
surprise6

Po czasie widzę, że kilka filmów fantasy i sf dostało u Ciebie wysokie oceny. Czyżby nawrócenie? Very nice!

ocenił(a) film na 3
surprise6

A co ten film ma wspólnego z sf? To komiks dla nastolatków o superbohaterach. Niepotrzebnie się to łączy z sf, komiksy dla młodzieży to jakby odrębny gatunek, coś jak kreskówki.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones