PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33393}

X-Men 2

X2
7,2 173 709
ocen
7,2 10 1 173709
6,8 19
ocen krytyków
X Men 2
powrót do forum filmu X-Men 2

Właśnie oglądałem z dziewczyną X-menów i zadała mi ciekawe pytanie. Mianowicie: "Jak się czyszczą te noże?? Bo za każdym razem wychodzą czyste..". Nie wiem, może chce zgłębić tajniki czyszczenia noży xD Ktoś zna odpowiedź?? Albo ma jakąś hipotezę? A może ktoś ma jakieś inne nurtujące pytania? Zapraszam do dyskusji..

ocenił(a) film na 7
Iglaa

Ja myślę, że noże Wolverina nie znajdują się w jego ciele, ale magicznym sposobem się materializują.

ocenił(a) film na 8
thesocjal

Myślę że podczas "chowania" ich wszystkie zanieczyszczenia z nich zostają na kostkach na skutek tarcia metalu o skórę, teoria z materializacją nie ma większego sensu, szczególnie że adamantowy szkielet, a więc i szpony są sztuczne wszczepione w ciało Wolverine'a.

Z drugiej strony szukanie logicznych wyjaśnień ich zdolności trochę mija się z celem, więc teoria z materializacją nie jest aż taka znowu absurdalna ;)

ocenił(a) film na 7
Reynevann22

szukanie logicznych wyjaśnień ich zdolności trochę mija się z celem, więc teoria z materializacją nie jest aż taka znowu absurdalna

OTÓŻ TO :D

ocenił(a) film na 8
Iglaa

Nie jestem pewien ale chyba w którejś części jest scena w której widać rentgen Wolverina i widać tam szpony wiec 2 teoria jest chyba bardziej trafna ;p Btw dzięki za odp ;)

Iglaa

Ja mam teorię, że adamantium jest jak teflon - nic do niego nie przywiera. XD

ocenił(a) film na 7
Iglaa

A jakim cudem Stallone wychodzi w 'Tunelu' z błota jak niemowlę po wieczornej kąpieli? Filmowy brud ma niewiele wspólnego z rzeczywistością, podobnie jak panie skaczące po dachach, ludzie-nietoperze itp.

ocenił(a) film na 6
Iglaa

Bo to jest amelinowe! I to drogie jak smok jest i nie pobrudzisz tego!

ocenił(a) film na 8
Iglaa

To są ostrza a nie noże, i to jest po prostu część jego szkieletu więc samo się czyści jak kości.

Himiteshu

A kiedy ostatnio czyściłeś swoje kości o0 ?

Himiteshu

Hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha.
Kości, a to dobre, dawno się tak nie uśmiałem hahahahahahahahaha!

Iglaa

Hej . Ja mam pytanie . On już wcześniej się regenerował , tak ? A potem mu wszczepili te noże ale jak to zrobili że za siłą jego woli wychodzą ?

ocenił(a) film na 8
elzbieta3334

On zawsze miał te szpony.

ocenił(a) film na 8
elzbieta3334

Obejrzyj 4 część (tj. z 2009r). To powinno wszystko wyjaśnić, albo przynajmniej rozjaśnić ;)

Iglaa

Bo to je amelinium, tego nie pobrudzisz

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones