PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33393}

X-Men 2

X2
7,2 173 711
ocen
7,2 10 1 173711
6,8 19
ocen krytyków
X Men 2
powrót do forum filmu X-Men 2

Najlepszy

ocenił(a) film na 7

Druga część jest świetna. Brian Cox w roli Wiliama Stryker'a spisał się doskonale. On i Magneto okazali się najlepszymi w całej serii czarnymi charakterami. Poza tym 2 częśc trzyma klimat a wydaje mi sie, że Bastion zrobiono, aby na koniec upchnąć kupę nowych mutantów,żeby pokazać efekciarstwo filmu. Pierwszej części nie oglądałem od dawna, ale nie urzekła mnie również. Muzyka też zasługuje na pochwałę. Najlepsza ekranizacja marvel'owskich bohaterów ostatnich lat.

ocenił(a) film na 8
mrodnim

Zgadzam się z tobą, film jest zajefajny, poza jednym - najlepsza ekranizacja marvel'owskich bohaterów jest DareDevil (przynajmniej wedlug mnie)

grzywacz1990

Daredevil?? bez komentarza,przeciez daredevil okazał sie oficjalnie gniotem.jedynie reżyserska wersja jest lepsza i mniej bajkowa,bardziej poważna.co do X2 oczywiście jest jednym z najlepszych ekranizacji ale najlepszą sfilmowaną marvelowską adaptacją jest Spider-Man który przeciez otrzymał 2 nominacje do oscara.niezapominac o tym.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones