PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=214307}

X-Men Geneza: Wolverine

X-Men Origins: Wolverine
7,2 174 024
oceny
7,2 10 1 174024
3,9 18
ocen krytyków
X Men Geneza: Wolverine
powrót do forum filmu X-Men Geneza: Wolverine

Fenomenalny!

ocenił(a) film na 9

Doskonała rozrywka! Wbijająca w fotel! Podwójna czołówka wręcz wybitna (napisy na tle kolejnych wojen i atak na budynek w Lagos) Jedna z najlepszych ekranizacji a zarazem interpretacji komiksu wielobohaterowego. Praktycznie żadnych przerysowań z żadnym z "mutantów" (może za wyjątkiem później otyłego Blopa) Świetnie przemyślana relacja pomiędzy braćmi - Loganem i Victorem. Wiarygodna, długa, wielostopniowa, pełna skrajnych postaw i emocji. Cenny wątek romantyczny - nie wybitny ale wnoszący wartość do filmu. Udana antypatyczna postać pułkownika Strykera. Melancholijna, fajna gra Monaghana.

Gregory_deVar

Hahahahahahahahahahahahahahaaaaaa !!!!! :DDDD dawno się tak nie uśmiałem, Monty Python wysiada xD

ocenił(a) film na 2
Gregory_deVar

Mam tylko jedno pytanie : Piszesz jako osoba obeznana z komiksami i ogólnie uniwersum?

Jane1239

To była raczej próba trollingu.

Jane1239

JA nie jestem obeznany z komiksami ani z uniwersum i dla mnie ten film też jest rewelacyjny.

ocenił(a) film na 3
Gregory_deVar

Hahhaha chyba żartujesz?

Himiteshu

Ciężko zrozumieć, że dla kogoś ten film jest rewelacyjny Jak kotś nie zna komiksów to dla niego film jest bardzo dobry.

ocenił(a) film na 3
Andrzejek324

Ale ten film jako film jest nawet bardzo zły

Himiteshu

Mi się bardzo podobał.

ocenił(a) film na 3
Gregory_deVar

Hhahahahahahahahgsystyauuhjjhhhahahahahahahahhahahahahahah nie mogę jjjjhahjajahahahagahhahshahwhwhwhhwhwhwhwwha

ocenił(a) film na 5
Gregory_deVar

Żarty żartami ale scena z wojnami była dobra

ocenił(a) film na 7
Borsu_2

Większość scen do wstrzyknięcia adamantiu były dobre.... niestety później jest tylko słabiej ;/

ocenił(a) film na 5
Gregory_deVar

Film beznadziejny pomimo obiecującej obsady i ciekawego pomysłu. Nielogiczna fabuła, chaotyczna akcja, żenujący dowcip, kompletny brak konsekwencji w działaniu bohaterów. Wielka szkoda. Przyznaję, obejrzałam w sumie 3 razy a to tylko ze względu na dwóch przystojniaków w roli głównej.

ocenił(a) film na 8
Gregory_deVar

Zgadzam się! Dla mnie też świetny!

ocenił(a) film na 5
Gregory_deVar

Zwłaszcza Deadpool nie był przerysowany XDD

ocenił(a) film na 6
Danio31b

TO w ogóle był Deadpool? Jakiś chyba psychomutant :P

ocenił(a) film na 5
Lucas207

Tak to BYŁ deadpool a przynajmniej wytwór Deadpoolo podobny xD ,na szczęście twórcy nawet się nie przyznają do tego filmu.

ocenił(a) film na 7
Danio31b

Tylko że na Deadpoolu dało by się zrobić taki eksperyment bowiem jest niemalże nieśmiertelny. Zaś po tym jak Wolverine go unicestwił Wade mógłby odbudować swoje pierwotne Ciało i powrócić jak "normalny" DP

ocenił(a) film na 6
Gregory_deVar

Gra Monaghana również mi się bardzo podobała - najlepsza postać z teamu najemników. Emocji w filmie było sporo, (zwłaszcza kiedy pojawiła się Lynn :)) uchwycony umiejętnie tragiczny wymiar postaci głównego bohatera. Na plus należy zaliczyć jego bezczelne "Kanadyjskie" odzywki.

ocenił(a) film na 7
Gregory_deVar

Mieli spore doświadczenie wojenne. Ten Wietnam to mogliby wygrać.

ocenił(a) film na 3
qqryqu

He he.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones