PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=11856}
7,3 5 276
ocen
7,3 10 1 5276
6,8 4
oceny krytyków
Yesterday
powrót do forum filmu Yesterday

Klimatyczny

ocenił(a) film na 8

Ale troche nie pasują do tego filmu klimat Beatelsowski.No bo Beatlesy,byli wesołymi chłopcami i tworzyli,radosną muzykę.A tu mamy smutny w sumie film,i te polskie Beatlesy jakieś takie szare i nijakie.Ania dupodajka,hehe,od początku wolała Johna,ale wlazła do łóżka Ringowi ponieważ John chwilowo był nie dysponowany.Potem poszła za majtki dać dupy Majchrzakowi.Okazało się wkrótce że jest w ciąży i złapała na nią Ringa zaciągając go do ołtarza.Ringo nigdy nie uwierzył do końca dziewczynie, że obleśny Majchrzak,podczas wizyty u niego Ani wolał zrobić ponad setke pompek zamiast ją puknąć.Po latach zrobił badania DNA.Okazało się że dziecko nie jest jego,tylko Majchrzaka.Ania przyznała się że owszem Majchrzak zrobił te 139 pompek ale na niej.Ringo złożył pozew rozwodowy.Po rozwodzie przed sądem na Anię czekał John,który nigdy się nie ożenił z powodu impotencji nabytej po porażeniu prądem.Ania z impotentem wytrzymała pół roku.Poszła do Majchrzaka i powtórzyli znów słynne pompowanie,z tego przyszły na świat blizniaki.Ania wraz z Majchrzakiem i dziećmi wyjechali do Włoch,tam zastał ich stan wojenny.Nigdy nie wrócili do kraju.

ocenił(a) film na 9
Matiasparviere70

ja pier.... Co ty wypisujesz?

ocenił(a) film na 8
frycio80

interpretacja kolego,interpretacjaaa!

Matiasparviere70

raczej fan fiction :)

ocenił(a) film na 8
Matiasparviere70

The Beatles tworzyli bardzo różną muzykę, znasz "Yer Blues" albo "Helter Skelter"? Oczywiście, to było później, ale...

Matiasparviere70

Buahahahaha!!! Stary, rozwaliłeś nie tylko mnie.

ocenił(a) film na 8
vermes

i o to chodzi i o to chodzi

ocenił(a) film na 10
Matiasparviere70

Nędzna ta Twoja "parafraza" - chyba, że masz nie więcej niż15 lat. Wtedy ujdzie w dużym tłoku...

ocenił(a) film na 8
koval1125

a ciebie dupa boli że tak nie umiesz

ocenił(a) film na 10
Matiasparviere70

Właśnie sęk w tym, że potrafię o wiele lepiej synkciu dlatego mam wyczulenie na tandetę.

ocenił(a) film na 8
koval1125

gówno potrafisz,chwalić to sie każdy umi a tak pisać jak ja nima komu

ocenił(a) film na 10
Matiasparviere70

Zacznij od tego żeby się nauczyć pisać w ogóle - podstawy interpunkcji i ortografii. Co prawda merytoryki nie ogarniesz raczej nigdy ale przynajmniej Twoje biedne wypociny będą wyglądały jako tako.

ocenił(a) film na 8
koval1125

jesteś zazdrosny i tyle bo ty tak nie umisz hehe

Matiasparviere70

W życiu nie słyszałam głupszej interpretacji filmowej. Zazdroszczę umysłu, musisz być dużo szczęśliwszy niż przeciętny kinoman. :)

ocenił(a) film na 8
VenusInFurs

nie zazdrość,bo to nie ładna cecha,przeciętny kinoman czyta komentarze,talent taki jak ja pisze recenzje i interpretacje,proste

ocenił(a) film na 8
Matiasparviere70

Wszystko fajnie poza "zrobił badania DNA". Badania DNA na ojcostwo/macierzyństwo to jednak dopiero XXI wiek. W XX wieku robiono co najwyżej badania grupy krwi, ale rzadko, bo jednak tylko nieco zawężały krąg "podejrzanych".

ocenił(a) film na 8
ulpianus

ta akurat,chyba w twoim świecie

ocenił(a) film na 8
ocenił(a) film na 8
ulpianus

Kretyn

ocenił(a) film na 6
Matiasparviere70

wszystko się wyjaśnia. bujny wąs który zapuścił Ringo był kolejną marną próbą ratowania małżeństwa i upodobnienia się do biegacza. to dlatego go tak ciągle miętoli... tęsknota za gładkim zarostem !

ocenił(a) film na 8
Illegal_Slut

biegacz był prze********syn

Matiasparviere70

A mnie tam pasuje taka interpretacja i kontynuacja dziejów. No to co, że nie robili DNA. W "Skiroławkach" wykluczyli ojcostwo za pomocą grup krwi. Ponadto jest jeszcze podobieństwo. Nie takie reczy widuje się w filmach....

ocenił(a) film na 8
kox69m

wreszcie napisał ktoś kto wie co w trawie piszczy

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones