PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=787473}
6,0 28 413
ocen
6,0 10 1 28413
5,8 4
oceny krytyków
Złe mamuśki 2: Jak przetrwać święta
powrót do forum filmu Złe mamuśki 2: Jak przetrwać święta

Film wart uznania. Po bardzo dobrej części pierwszej - bałem się odgrzewanego kotleta. Nie spodziewałem jednak się, że sequel przebije część pierwszą. Zabawna i dobrze zagrana komedia w świątecznym klimacie. Samo zatrudnienie Christine i Susan uważam za strzał w dziesiątkę. Wzbogaciły film o bardzo dobre „aktorstwo”. Na pewno jest to komedia dla ludzi z dystansem i poczuciem humoru. Film warto obejrzeć dla samej rozrywki.

Samo zakończenie sugeruje spin off z mamami mam? Jestem na tak!

Koneserzy „prawdziwego” kina i „rzetelni krytycy” filmwebu pewnie zjadą film za głupotę i drętwy humor. Czekam też na przytaczanie klasyków filmowych celem udowodnienia, że Zle Mamuśki to słabe kino.

Troche dystansu!

POLECAM!

electrode

Film nie wart uznania. Pierwsza część była gniotem, druga też jest. Słaba gra aktorska. Na pewno jest to komedia dla jełopów z poczuciem humoru o niskich lotach. Nie warto, są lepsze filmy, które można obejrzeć dla samej rozrywki. W******e jajca mam na to, że jesteś na tak. I słusznie zrobią. Bo to słabe kino jełopie temu nikt nie zaprzeczy. Nie polecam.

starboy

starboy YNTELIGENCIE z Oxfordu o wysokich lotach (ciekawe po czym hehe), o poczuciu humoru, jak i o gustach się nie dyskutuje. Każdemu może się podobać co innego i bez znaczenia jest wykształcenie, status społeczny itp. Ciebie może śmieszyć Jaś Fasola lub Benny Hill, a wg innych to będzie humor dla jełopów. Popatrz do lustra i powiedz jełop, bo jak ktoś bez powodu tak innych wyzywa nie znając drugiej osoby, to nim jest.

rafus10

Byś się "hehe" zdziwił. Teraz już się dyskutuje. No to prawda, ale ja tylko kogoś uświadamiam, że coś jest gniotem, nie zabraniam mu oglądania, może się komuś pewien film podobać, ale to nie zmienia faktu, że jest gniotem i tego się nie zmieni. Ma niekiedy znaczenie, może nie we wszystkich przypadkach, ale niekiedy ma. No i w******e jajca mam na to. Patrzę i nie mogę powiedzieć, zbyt idealny jestem. Znam gust, dotyczyło to tylko gustu, a teraz w*********j z tym bełkotem.

ocenił(a) film na 6
starboy

Film faktycznie słaby, ale objeżdżanie kogoś, bo mu się podobało, jest jeszcze słabsze.

Artanis

Po prostu jestem szczery, nie musi się przejmować. Jak ja lubię gniota to przynajmniej przyznam, że to gniot patrząc ogółem, ale go lubię.

starboy

Na pewno jest to komedia dla jełopów z poczuciem humoru niskich lotów... to są Twoje słowa, więc nie piszesz o gustach, tylko o oglądających, którym się podobało i wg Ciebie są jełopami. Więc "chodzący ideale" sam wyku...aj ze swoim bełkotem. Bo jełopem prędzej jest ten co innych obraża w ogóle ich nie znając. Ale pozdrawiam Cię mimo Twoich wyj....nych jajeczek na to. P.S. Zgadzam się, że film jest cienki, jak dupa węża, ale to moje zdanie, a jeśli się komuś podoba, to jego sprawa i nie nam go wyzywać. Tak trudno to zrozumieć? Raczej nie.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
starboy

starboy daremny jesteś i tyle. Gość się nie załamie. Załamać to się można nad Twoją"logiką".

rafus10

Nie dopisuj mojego nicka do opisu siebie samego. No i dobrze, że się nie załamie. Jak nie łapiesz to się załamuj, to już nie moja sprawa.

starboy

Hehe jakiś ty głupi. Zresztą paru innych Ci to napisało. Udajesz znawcę, a żeś głupi jak but. Twoje słowa " Jak ja lubię gniota, to potrafię przyznać, że to gniot patrząc ogółem, ale go lubię". Skoro go lubisz, więc Ci się podoba, a to znaczy, że jesteś takim samym jełopem z poczuciem humoru o niskich lotach o których sam na początku pisałeś. Ot Twoja " logika". hahaha! I kończę przegadywanie z Tobą, bo kogoś kto ma klapki na oczach i tak się nie przekona, że białe jest białe, a czarne jest czarne. P. S. Pamiętaj, racja jest jak doopa, każdy ma swoją, Ty uważasz, że to Ty masz rację, tylko uważaj, bo u Ciebie jest ona na szyi. Trzymaj się ramy jełopku.

rafus10

Hehe idealnie opisujesz siebie. W*******e jajca mam na to, że ktoś bełkocze na mój temat. Znowu opisujesz siebie. Tak, ale nie traktuję go jak arcydzieło jełopie i widzę wady. Mogę lubić, ale pojedyncze rzeczy, nie całokształt jak co niektórzy. Tępy jesteś. sposób komedie dla jełopów z niskim poczuciem humoru. I tak mnie nudziłeś, po raz trzeci opisujesz siebie, przynajmniej jesteś świadomy. Męczysz mnie tym bełkotem, Twoja w odbycie.

starboy

*Nigdzie nie wspomniałem, że lubię w jakiś sposób komedie dla jełopów z niskim poczuciem humoru

starboy

Buahahahaha imbecylu, moja doopa jest na miejscu twoja na głowie. Bayo!

starboy

Wez daruj sobie obrazanie ludzi kazdy ma inny gust JELOPIE.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
starboy

Wyjeba.ć to mogło ciebie i to w kosmos JELOPIE zamknij ryja bo masz gówno do powiedzenia cieciu obrażasz ludzi a nie tylko daną osobę "Na pewno jest to komedia dla jełopów z poczuciem humoru o niskich lotach." w którym miejscu obrażasz JEDNĄ OSOBĘ deklu? Obrażasz wszystkich którzy lubią takie filmy. Twoje wypowiedzi są tak z dupy że aż zal to czytać krytyk od siedmiu boleści jak masz kołek w dupie to lepiej go wyjmij

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
starboy

Co trzeba mieć w głowie aby oglądać kontynuację filmu, którego pierwsza część zupełnie nie trafiła w gust?
Czy wszystko ze zdrowiem psychicznym okay?
Proszę o wiadomość prywatną - postaram się polecić ośrodki lub dobrych specjalistów.

wdsieniemiesci

Biorę przykład z krytyków. Jak najbardziej, dlatego nie skorzystam z Twojego doświadczenia przy takich rzeczach.

wdsieniemiesci

U niego z banią na pewno nie jest wszystko ok ogląda gówniane filmy mimo że pierwsza część cieciowi się nie podobała to trzeba mieć nasrane w czaszce

Aiva1993

Ty raczej masz coś z głową, pewnie się wliczasz do tej grupki i Ci piana z buzi leci, taka miła odmiana. Ja oglądam wybitne filmy i gnioty, no nie podobała mi się, ale miałem okazję zobaczyć drugą część, nie jestem jedyny. Sklej sobie palce klejem i przestań bełkotać, nie przeżywaj tak tego, zaparz sobie melisy.

starboy

heheh typowy Janusz oglądam wybitne filmy i gnioty ja pie.rdole ty wgl czytasz to co piszesz? Bo twierdzę że nie. "pewnie wliczasz się do tej grupki (...)" piszesz tak niezrozumiale że albo zjarany piszesz te komentarze ale masz coś ostro z łbem, stawiam na jedno i drugie. Weź gościu przestań ściemniać że miałeś okazję zobaczyć gdzie ku.rwa w tv? Jak to jest w kinach albo może z torentów sobie ściągnąłeś a że nie kumasz po angielsku to pewnie dlatego cię nie bawił i jest gniotem :(.Wal się Janusz twoja profilówka "mówi" sama za siebie,że żeś zjeb :D

electrode

Ano, właśnie. Ja również widziałem część pierwszą (i miło ją wspominam) i dlatego też do drugiej podchodzę jak "pies do jeża", bo z sequelami "nigdy nie wie się" (jak to w pewnej piosence) - może być gniot, ale może być lepszy od pierwowzoru, ale cóż - dopóki nie zobaczę to się nie dowiem, choć...jakby w razie czego ktoś miał swoje zdanie po obejrzeniu (bez zdradzania fabuły) - chętnie przeczytam.

ocenił(a) film na 6
electrode

Ja lubię takie odmóżdżające filmy sobie czasem obejrzeć :) od razu humor u człowieka lepszy.

ocenił(a) film na 3
electrode

nigy nie zaufam twojej rekomendacji chyba ze zrobiles to specjalnie, bo to byl tak glupi film......... ale tak na serio swietna komedia humor na poziomie plakalismy z dziewczyna co 3 minuty ze smiechu , raz akurat bralem lyka wina to az mi nosem poszlo, swietny film tylko dla ludzi na poziomie, Genialne role Christine i Susan bravo .... mam nadzieje ze tez zmarnujecie czas na ten film bo naprawde warto !!!

ocenił(a) film na 7
electrode

Zupełnie się z Tobą zgadzam.Odjazdowa,świąteczna komedia,która przebija nawet pierwszą część świrniętych mamusiek ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones