PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=741332}

Zabójczy Jacques

Un petit boulot
6,2 2 945
ocen
6,2 10 1 2945
Zabójczy Jacques
powrót do forum filmu Zabójczy Jacques

Film rewelacyjny! Genialna fabuła nasiąknięta czarnym humorem. Świetne sceny,rozkminy i skróty myślowe głównego bohatera ...Genialne dialogi bez użycia jakiejś wielkiej ilości przekleństw... Film nie jest nudzący i wyczerpujący .Podsumowując...Świetna francuska komedia .

użytkownik usunięty
FeverOfBliss

Szkoda że nikt nie nagrał tego filmu gdy leciał na Canal+, bo na próżno szukać polskiej wersji w internecie.

użytkownik usunięty

Odwołuję co napisałem! Film od niedawna dostępny z lektorem na torrentach.

FeverOfBliss

No zgadzam sie wlasnie jestem po seansie i calkiem spoko czarna komedia. Co do dialogow to zalezy co masz na mysli? Oryginalne francuskie? Znasz francuski? Czy masz na mysli tlumaczenie dialogow ?

Adamveli

Co ?! Chyba nie muszę Ci tłumaczyć co oznacza termin "Dialogi" ? Chodziło mi o to ,że w dialogu (czyli w wypowiedziach w tym filmie) bohaterowie nie używają jakiś bardzo wulgarnych słów,przekleństw itd. W ogóle skąd te głupie pytanie ? doszukiwanie się czegoś na siłę ? drugiego dna itp. Kiedy czytam swoją recenzję ponownie , nie widzę żadnego zdania,słowa ,które mogłoby zasiać jakieś wątpliwości. Czytanie ze zrozumieniem się kłania...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones