PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=777024}

Zakonnica

The Nun
5,2 70 414
ocen
5,2 10 1 70414
3,4 5
ocen krytyków
Zakonnica
powrót do forum filmu Zakonnica

Powiem szczerze że boje się iż znowu dobry materiał na film zostanie utopiony.
Chodziły wcześniej plotki że seria wróci z powrotem w ręce Wana , a tutaj smutne zaskoczenie .
Czekam na film , ale czuję w kościach że to będzie nie wypał.
Bez mistrza Wana ta seria to już nie to samo.

lolek2417

Wan pracuje nad Obecnością 3, pewnie dlatego Zakonnica trafiła w ręce innego reżysera :)
Też mam obawy co do tego filmu ze względu na reżysera, dlatego że ma nie zbyt wiele doświadczenia (na koncie ma bodajże reżyserię 3 filmów, włącznie z Zakonnicą).
Ale zwiastun wyszedł bardzo dobrze i mam nadzieję, że cały film będzie świetny. Tym bardziej, że Zakonnica jest moim ulubionym demonem z całej serii :)

lolek2417

Przecież on tego pilnuje ze stanowiska Producenta, i scenarzysty

pointer_damian323

Dokładnie

ocenił(a) film na 3
pointer_damian323

O ile dobrze pamiętam obie części Annabelle też Wan pilnował jako producent, a niestety wyszły mocne przeciętniaki. Chociaż fakt, że scenariusza pilnuje może bardziej pomoże, tym bardziej że zwiastun nie zapowiada tragedii.

ocenił(a) film na 6
Milka124

Moim zdaniem Annabelle: Creation to był dobry film, więc się nie zgodzę. Co do Annabelle (1) - no tutaj było przeciętnie.

ocenił(a) film na 3
_minotaur__

Mi dwójka średnio przypadła do gustu, ale jeśli musiałbym jeszcze raz obejrzeć którąś część to wybrałbym dwójkę, bo ona wyszła lepiej.

ocenił(a) film na 6
Milka124

Mnie przypadł do gustu ten film bo w moim odbiorze był wciągający, ujmująco zagrany (w szczególności siostry - dziewczynki) które świetnie ukazały własne obawy, lęki jak i ich ciepłą relację, dość ciekawa fabuła, byłem też solidnie przestraszony także po części dzięki skutecznemu wprowadzaniu w błąd (scena z cieniem pana Mullinsa). No i drastyczny los pani Mullins (która budziła we mnie pytania), nie spodziewałem się tak drastycznego obrotu spraw - zanim to zobaczyliśmy nie raczono nas czymś podobnym. Na plus także robiące wrażenie powiązanie tego filmu z Annabelle w ostatniej scenie z użyciem sceny wziętej z niego. Rzadki manewr.

ocenił(a) film na 3
_minotaur__

Tyle dobrego, że Tobie przypadł do gustu :)

ocenił(a) film na 6
Milka124

Nie miałem zbyt wysokich oczekiwań

Ja przyjąłem ten film bardzo pozytywnie, w charakterze rozrywki samej w sobie. Nie było to ani nowatorski, ani budzący głębsze refleksje film ale nie tego oczekiwałem od niego. Fabuła była dostatecznie dobra, aktorstwo ogólnie bardzo dobre, ''jump scare'y'' bardzo dobrze zrobione i wzbudzające pożądany efekt (na mnie przynajmniej), a jest wiele innych horrorów w których są one wykonane i wprowadzane / przeprowadzane tandetnie i często walą nimi od pierwszych 10 minut (amerykańska seria Grudge mi się przypomina). Tutaj tak nie było i chwała za to, widać że film został dopieszczony - są też w Annabelle Creation różne smaczki.

ocenił(a) film na 3
_minotaur__

Widzę, że nie jeden mam problem z amerykańską Klątwą :P

lolek2417

James Wan po zrobieniu Obecności 2 miał zrezygnować z reżyserowania horrorów,bo chciał spróbować sił w innych gatunkach filmowych sam tak kiedyś powiedział,jednak w dalszym ciągu będzie producentem i scenarzystą kina grozy szkoda bo producent to nie to samo co reżyser to reżyser prowadzi aktorów decyduje o każdym szczególe i ostatecznie o tym jak film będzie wyglądał chętnie zobaczę film a co do Jamesa może jeszcze kiedyś powróci na stanowisko reżysera kina grozy wszystko możliwe.

ocenił(a) film na 4
numer6

Liczę na to !
Jutro kino i ocena :)

ocenił(a) film na 4
numer6

No i stało się . Jestem po seansie - oficjalnie mogę potwierdzić moje wcześniejsze przypuszczenia.
Zmarnowany potencjał , nie tego oczekiwałem od takiego filmu.
Nie polecam - przewidywalny do bólu , ciągnący się w dialogach w nieskończoność.

lolek2417

Niestety zgadzam się - do tego niepotrzebne elementy humorystyczne i debile na sali kinowej, którzy cały film się śmiali. Rozczarowałam się :(

Annet_666

niestety również muszę się zgodzić... szłam do kina z wielką nadzieja, że będę miała pełne gacie a większość filmu oglądałam z zażenowaniem jak można spierdzielić tak dobrze zapowiadający się od kilku miesięcy film. A wszystkie "najlepsze" momenty były pokazane w samym zwiastunie. bardzo szkoda. Bardziej bym to porównała do komedii bo więcej było scen i tekstów z których można się było pośmiać niż tych których można byłoby się potem przez parę dni bać. Zawód na maksa

ocenił(a) film na 7
lolek2417

Jak można oceniać film przed zobaczeniem go?

ocenił(a) film na 4
joannamyk

Nie rozumiem pytania
Wyraźnie napisałem w poprzednim komentarzu ze jestem po seansie czytaj po filmie

ocenił(a) film na 5
lolek2417

Lubialem Francuzika (*) opętało go

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones