PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=723705}

Zanim się pojawiłeś

Me Before You
7,5 186 330
ocen
7,5 10 1 186330
5,4 14
ocen krytyków
Zanim się pojawiłeś
powrót do forum filmu Zanim się pojawiłeś

Dobra, chyba pójdę na ten film z jakąś loszką, ale jak pomyśli, że to randka, to każę jej zwrócić kasę za bilet, bo idę na ten film tylko dla Emilii <3

ale ze mnie romantyk

Fillu_PL

A ja idę na ten film tylko dla Sam'a <3 Bo ogólnie bardzo mocno zalatuje mi tu 'Nietyklnymi'

ocenił(a) film na 4
Mithrandir_Gandalf

Tylko takimi bardziej romantycznymi ;p

ocenił(a) film na 8
Fillu_PL

Hahaha chyba szukasz przykrywki? idź lepiej sam zaoszczędzisz.

ocenił(a) film na 4
Ewelina10070

Ale, jak to będzie wyglądało, tam pewnie same pary i ja, taki samiutki ;(

ocenił(a) film na 8
Fillu_PL

Zyskasz w oczach kobiet będziesz jak bohater :)

ocenił(a) film na 4
Ewelina10070

Hehe :D Ok, przekonałaś mnie ;)

ocenił(a) film na 7
Fillu_PL

Znam ten ból xD Poszłam sobie sama na Igrzyska Śmierci do kina, a tam same zakochane pary, dziwnie się człowiek czuje :p Powinno się ich na oddzielne seanse wysyłać :D

Nes_s

Następnym razem daj znać, wybiorę się z Tobą :D heh

Fillu_PL

Pociesze cie ...też idę sam ,ale to z wyboru..nie mojego ale wyboru . :-)
PS : Czytał ktoś książkę ,bo chce poznać opinie zanim sam się zabiore .

ocenił(a) film na 9
dawid10809

ja czytałam :D

adam_l

I jak ? w sensie da się jakoś wciągnąć ,zaintrygować czy to książka w której 3/4 to jakieś wywody o miłości ??

ocenił(a) film na 9
dawid10809

Powiem tak, da się wciągnąć, ale koniec mnie rozczarował (nie będzie spojlerów :D ). Historia fajna, bohaterowie też całkiem całkiem :D Aaa no i to nie są wywody o miłości, bo główna bohaterka to normalna dziewczyna, która ma normalne problemy.

ocenił(a) film na 9
adam_l

No nic dziwnego, że główna bohaterka jest normalną dziewczyną ( jest to bardzo popularne) , widz/czytelnik musi się z kimś utożsamiać =)
Co do książki też planuję przeczytać... powie mi ktoś czy bardzo się różni od filmu?

ocenił(a) film na 9
Diablicaaa

Książka jest bogatsza :D Po prostu wycięli trochę książki, ale historia jest ta sama :D

ocenił(a) film na 9
adam_l

No to w takim razie, na pewno przeczytam ;-)
Już się nie mogę doczekać trzymania jej :P

ocenił(a) film na 7
Diablicaaa

Dla mnie książka dużo lepsza. Właśnie obejrzałam film, książkę skończyłam jakiś tydzień temu. Pamiętając zatem wiele szczegółów z książki, trochę się rozczarowałam, ale tak jest chyba zawsze podczas oglądania adaptacji ;) Niektóre świetne momenty zostały w filmie pominięte, ale podrasowano go innymi, równie dobrymi :> Polecam i książkę, i film z całego serca :)
PS. Nie mogłam oderwać oczu od Sama Claflina! Popieram opinię wyżej, warto obejrzeć film choćby dla niego <3

ocenił(a) film na 9
Emily_1864

Jestem również po czytaniu książki i muszę powiedzieć, że oceniam książkę na tym samym poziomie. Oczywiście zabrakło mi pewnych wątków w filmie, ale mogę to wybaczyć bo inne z kolei bardzo dobrze przedstawili.
Ja na odwrót zrobiłam, najpierw obejrzałam film a potem przeczytałam książkę.
Mogłam wtedy zwizualizować sobie zamek czy też np. dom Clarków.
Najbardziej mnie zaskoczyła mimo wszystko końcówka książki bo można tylko domyślać się jakie dalsze życie miała bohaterka =)

ocenił(a) film na 8
dawid10809

Też czytałam i potwierdzam, zakończenie mogłoby być lepsze. Tylko boję się, że zrobią z tego ckliwy romans, bo w książce to było tak prawdziwie ukazane, a w filmie, jak to w filmie mogą tą rzeczywistość za bardzo podkolorować, ale zobaczymy. I też idę głównie dla Emilii!

wszyscymuszaumrzec

Dobra ,ja już kupilem książkę i niedługo idę na film . Czytać wg planów mam ją zamiar gdy zdam na prawo jazdy czyli za jakis miesiąc :-)

ocenił(a) film na 8
dawid10809

Byłam na filmie i szczerze nie polecam oglądać jeśli ktoś czytał książkę. Przez pryzmat książki film jest średni, natomiast jeśli ktoś nie czytał to polecam. Historia tak naprawdę bardzo podobna do "Nietykalnych", ale gra aktorska jakoś to tuszuje. :) Powodzenia w zdawaniu na prawko!

wszyscymuszaumrzec

Mój kolega obejrzał zwiastun i powiedział że bardzo podobne do nietykalnych , ale określił to jako ' mniej seksistowska wersje 50 twarzy Greya"
Ja do kina za tydzień , dam znać jak wrażenia :-)

wszyscymuszaumrzec

Nie rozumiem porównań do "Nietykalnych". Tylko dla tego, ze jest tam facet na wózku? Takich ludzi jest bardzo dużo na świecie, to że akurat tacy bohaterowie są w dwóch filmach o tak odmiennym przesłaniu nie czyni filmów podobnymi. Tematyką "Zanim się pojawiłeś" jest dużo bardziej podobne do "W stronę morza" niż "Nietykalnych".

ocenił(a) film na 8
celika

Nie, ponieważ jest tam "facet na wózku", ale dlatego, że w obu filmach ci faceci na wózkach poznają osoby, które pod wpływem tej znajomości się zmieniają,a ta znajomość wpływa tak naprawdę na obie strony i zmienia ich sposób postrzegania świata.

dawid10809

Książkę polecam! Choć, jak wyżej, zakończenie mnie rozczarowało. Można odnieść wrażenie, że autorka daje złą radę ludziom z trudnym życiem.

ocenił(a) film na 9
LeksiCauchemar

I co to za rada?

LadyTinaprincess

"Skończ ze sobą". xD

ocenił(a) film na 9
LeksiCauchemar

A ty zacznij

Fillu_PL

no ty to jesteś miły :/

Fillu_PL

Zwiastun wydaje się wierny książce więc zasmucę Cię - to nie Gra o tron. Nie będzie cycków.

ocenił(a) film na 4
alien_2

Spoko gdybym chciał cycków Emili, poszukałbym w necie, na pewno tam są. Poza tym zaintrygowała mnie historia, fabuła i oczywiście piękna Emilia. Jej uroda zniewala ;3

Fillu_PL

Spróbuj kiedyś pójść z dziewczyną.

Fillu_PL

Haha :D Najlepszy komentarz :)
Emilia jest rzeczywiście śliczna i fajnie będzie ją zobaczyć w roli, w której, patrząc z wywiadów bardziej przypomina samą siebie :)
Jako Khaleesi jest świetna, ale pora na zmianę :)
3 mam kciuki!

ocenił(a) film na 4
emily094

Jak dla mnie, Ona się bardzo dobrze sprawdzi się w tej roli, bo wydaje się bardzo podobna do granej przez siebie postaci :D

Fillu_PL

Haha :D Najlepszy komentarz :)
Emilia jest rzeczywiście śliczna i fajnie będzie ją zobaczyć w roli, w której, patrząc z wywiadów bardziej przypomina samą siebie :)
Jako Khaleesi jest świetna, ale pora na zmianę :)
3 mam kciuki!

ocenił(a) film na 9
emily094

Film jest obecnie mocno brany po uwagę na przyszłoroczne Oscary! Ogromne szanse również może mieć Claffin, a jak sprosta(a raczej tak będzie, bo aktor niby nie pasuje a potem wszyscy są w szoku- przykład "Igrzyska Śmierci") to aktor ma szanse nawet na wygraną!

ocenił(a) film na 4
joan19

Nie wiem, czy z tym Oscarem to wyszłoby filmowi na dobre, bo zaraz pojawili by się hejterzy którzy by dawali słabe oceny i negatywne komentarze bez obejrzenia, tylko dlatego, że np. wygrał z ich ulubionym filmem.

ocenił(a) film na 8
emily094

Ja też bardzo chętnie zobaczę ten film właśnie ze względu na Emilię- uważam, że role takie jak Khaleesi czy ta w "Terminatorze" nie są dla niej, z kolei postacie właśnie takich zwykłych dziewczyn, uwikłanych w ciekawe historie- jak najbardziej. Mam przeczucie, że to rola idealna dla Clarke i że spisze się w niej celująco! Z niecierpliwością czekam na film!

ocenił(a) film na 4
Yennefer_de_Vengerberg

Dokładnie :D

ocenił(a) film na 8
Fillu_PL

Możemy iść razem bez podtekstów :P tez nie lubię sama siedzieć w kinie, a chętnie bym zobaczyła ten film

ocenił(a) film na 4
811zuz

Rozważyłbym tę propozycję, gdyby nie to, że chyba mam już z kim iść :P

Fillu_PL

Do seansu będą dawać za dopłatą do biletu chusteczki jak okulary 3D, a na sali będzie wydzielona łoża faperów.

ocenił(a) film na 4
Piknik_na_skraju_drogi

Ciekawa inicjatywa, aczkolwiek powinno się to znaleźć na ,,50 Twarzach Greya"

Fillu_PL

Idz z jakims prosiaczkiem w takim razie :p vhociaz w sumie kolega twz moze pomyslec ze yo randka..klops

ocenił(a) film na 4
paczi88

Nie bierz tego tak na poważnie, to tylko żart xD

Fillu_PL

Domyslilam sie ;)

ocenił(a) film na 10
Fillu_PL

Wydaje mi się że w książce bardziej Lou okazywałam miłość niż Will. Książka nie należała do najbardziej romantycznych tylko przygnębiających . Mam nadzieję że film będzie trochę inny niż książka i z wielką przyjemnością zobaczę pracę Sama i Emilii.

ocenił(a) film na 8
Martynka1792_

Oceniasz po zwiastunie ? Może poczekasz na cały film ? :)

ocenił(a) film na 9
Martynka1792_

SPOILER

on nigdy nie chcial jej wiazac bo byl gotowy na koniec i ustepowal jej ale milosci jej nigdy besposrednio nie wyznal

KONIEcsoc Lou jest tak otwarta jak Will jest zamkniety i wycofany , nie wszyscy musza okazywac uczucia w ten sam sposob a on nie widzial mozliwosci na cokolwiek w swoim stanie i nie chcial jej ograniczac zycia chcial jej pokazac jak moze zyc nieuwiazana w malym miasteczku a nie czekac az jej kaleka w koncu umrze zanim ona naprawde zacznie zyc

ocenił(a) film na 7
ANULKA870

Książkę czytałam, jest piękna. Muszę obejrzeć też film.

SPOJLER

Jeśli chodzi o książkę, to fakt, Will mniej okazywał uczucia Lou, no ale też było widać, że mu na niej zależy. Tyle, że tak jak piszecie nie widział już na nic możliwości, podjął decyzję i nie chciał jej zmieniać. Dlatego nie dawał jej nadziei, nie mówił wielkich słów.

ocenił(a) film na 7
monika220

Wspaniale za to czynami okazywał jej uczucia, tym jak na nią patrzył co jest opisane w książce, tym jak np powiedziała mu co lubi i dokładnie to jej kupił, chciał, by była szczęśliwa.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones