PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=764039}
7,6 134 423
oceny
7,6 10 1 134423
7,9 52
oceny krytyków
Zimna wojna
powrót do forum filmu Zimna wojna

Nigdy w polskim filmie

ocenił(a) film na 10

imo nie było tak dobrego dźwięku. O ile zazwyczaj nie słychać dialogu aktorów o tyle w Zimnej Wojnie wyraźnie słychać nawet dźwięk papierosa podczas zaciągania. O dialogach nawet nie mowię, słychać wyraźnie nawet wypowiedzi niewyraźne i z akcentem.

qulinn

Czyli znowu Pawlikowski nakręcił niepolski film, sługus wiadomych sił jeden!

ocenił(a) film na 8
qulinn

Zgodzę się
xD

ocenił(a) film na 8
qulinn

Chyba inne filmy oglądaliśmy, bo w kilku scenach dialogi były praktycznie niesłyszalne.

qulinn

"Papusza" Krauzego ma również rewelacyjny dźwięk.

ocenił(a) film na 7
qulinn

Do połowy filmu, owszem, wszystko słyszalne, ale później już nic nie słyszałam co oni tam gadają :/ Więc wcale tak idealnie nie jest.

qulinn

Siedziałam w ostatnim rzędzie i też niewiele słyszałam z dialogów. Dobrze, że to był pokaz z angielskimi napisami; ratowałam się nimi w chwilach głuchoty ;)

qulinn

10 za dźwięk ? Czy za dobry film ?

qulinn

Ja się niestety trochę namęczyłem, żeby wsłuchać się w niektóre dialogi. To mnie najczęściej odstrasza od potencjalnie dobrych polskich filmów o ciekawej fabule. Wiem, że są w moim ojczystym języku, a trudniej będzie mi zrozumieć niż te po francusku, hiszpańsku czy angielsku.

ocenił(a) film na 6
qulinn

No tak raczej średnio z tymi dialogami.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones