PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=764039}
7,6 134 211
ocen
7,6 10 1 134211
7,8 49
ocen krytyków
Zimna wojna
powrót do forum filmu Zimna wojna

Podobno w głównych rolach zobaczymy Kulig, Kota i Szyca, a zagra także Kulesza.

ocenił(a) film na 8
Wojtek_8888

To jest na co czekać. Kulesza to wybitna aktorka a Kot też świetny (Obok Więckiewicza mój ulubiony aktor tego pokolenia). Szyca też uważam za dobrego aktora tylko nie zawsze dobre filmy wybiera ale aktorów grających zawsze w dobrych rzeczach raczej nie ma.

Bondman

Kulesza nie ma tam wielkiej roli, natomiast główną rolę kreuje Joasia Kulig, która gra solistkę zespołu typu Mazowsze. Musi tańczyć i śpiewać. Jesli chodzi o śpiew to jak wiemy jest w tym bardzo dobra. Z tego co wyczytałam to pół roku trwały jej przygotowania do tej roli, bo musiała również tańczyć z zespołem Mazowsze. Jest to historia o miłości w czasach "zimnej wojny", czyli lata 1950-1963. Joannie partneruje Tomasz Kot, a Szyc gra tego trzeciego. Czekam z niecierpliwością na ten film i mam nadzieję, że się nie zawiodę, zważywszy na autorów scenariusza, reżyserię oraz znakomitych aktorów.

Bondman

Zapomniałeś o Dorocińskim Bondman ;)

ocenił(a) film na 8
janciovodnik

No tak też go cenię i nawet zdobyłem autograf..... Ale myślę że 90% aktorów polskich nie umiałoby tak znakomicie wcielić się w postacie historyczne jak Więckiewicz i Kot. Dlatego to są moi aktorscy guru z nowego pokolenia :-).

Nie wiem czemu ale nadzieje też pokładam w Sebastianie Fabijańskim. Wydaję mi się zdolnym aktorem tylko za często ostatnio grywa u Vegi.

ocenił(a) film na 7
Wojtek_8888

Od siebie mogę dodać, że w filmie na pewno też wystąpi Stefano Terrazzino, w paryskich scenach tanecznych.

lew890

Realizujemy ciekawy projekt filmowy z Joanną Kulig i Adamem Woronowiczem w rolach głównych Niestety nie mamy już wystarczających funduszy na prace postprodukcyjne .W związku z tym chcielibyśmy zwrócić się do Was z prośbą wsparcie i udostępnienie informacji o zbiórce
Link do strony filmu , u nas na profilu filmwebu (ograniczenia)
Bylibyśmy bardzo wdzięczni - każde udostępnienie informacji zwiększa szanse na powodzenie projektu , a powinno wspierać się wartościowe rodzime produkcje :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones