Zimna wojna (2018)

1 godz. 24 min.
  • Czekam na jakieś zdjęcia gdzie będzie wanna. Tą którą sprzedałem na plan filmowy. Pzdr.

307
    38odpowiedzi
    ost.
    • A co to za wanna i za ile poszła?

• Pewnie tajemnica handlowa ?

• o qrwa chlopie to jestes slawny, czy moge sie ogrzac Twoim sloncem zajebistosci?

• Sfermentowałam ❤️

• Nie dostałeś zaproszenia na pokaz do Cannes? A to ch.uje.

• Może wanna otrzyma nominację.

• Zależy co (lub kto?) w niej na planie pływało? ;)

• Po obejrzeniu filmu myślę, sobie, kto wie, może i powinna (otrzymać nominację).

• Mam nadzieję, że nie zrobiłeś literówki :P

• Aahahahahahaha rozwaliłeś mi komputer!!! Love You!

• Człowiek pisze, że będzie miał frajdę, jak zobaczy swoją wannę w filmie, a tu się tyle "miłości" wylewa, że żadna wanna by tego nie pomieściła.

• Ano cóż, tacy niestety też się zdarzają :) trzymam kciuki za wannę :D

• dałbym Ci lajka mordo

• To ty, Wassermann?

• zatem czekamy <3

• Moim zdaniem to ta wanna była w tym filmie tak genialna, że w ogóle tytuł powinien być: "Wanna". Ten tytuł to ujma dla tak zacnej wanny.... poniosło ich. Przesadzili....

• Tak bez żadnego hejtowania, czy ta wanna była jakoś z okresu?
      Poza tym - ludzie, co się czepiacie, jakbym ja sprzedał jakiegoś swojego rupiecia na plan dobrego filmu to też bym wypatrywał podczas seansu.

A tak swoją drogą mam nadzieję że wanna będzie w scenie po napisach i będzie przedmiotem wokół którego będzie się kręcić filmowe uniwersum Pawlikowskiego

• Ciekaw jestem czy TA wanna pojawi się też w kolejnym filmie Pawlikowskiego?Trzymam kciuki

• Czy wanna ma już fanpage? Polajkowałabym ;)

• Dziękuję wszystkim za miłe słowa (i za te niemiłe też). Wanna była wyrzucona po remoncie mieszkania. Okres powojenny. Zachęcam to zadawania pytań.

• za ile poszła?

• Pytanie. Czy żałujesz że się jej pozbyłeś? I czy łatwo im to poszło?

• Ludzie to jednak ciemnota;) Tez uwazam ze ten film byl zwyczajny. Poza dobra muzyka jazxowa i folkiem

• Przez cały seans wypatrywałem tej Twojej wanny i nie widziałem.

• Ja też! Jak ktoś dostrzegł tę perełkę to niech da info.

• Były dwie sceny w łazience, to chyba tam. Ale ja niestety temat przeczytałem dopiero po seansie.

• Jeszcze filmu nie widziałem ale jeśli faktycznie wanny nie ma, to lipa. :/

Przy okazji odpowiem na pytanie czy żałuję: Cóż... W takiej sytuacji tak. :(

• pewnie ją wytną ;P

• Czy to fragment twojej wanny w ZIMNA WOJNA oficjalny zwiastun na YouTube? 1.22 - czekam na weryfikację i odpowiedź!

• W dalszym ciągu filmu nie widziałem. Ale, kurka jego, możliwe.

• Jestem świeżo po filmie. Żadnej wanny nie spostrzegłem. Przykro mi.

• "Zimna wanna" <3

• Jest jakaś wanna jak Zula pije z gwinta w łazience. Zwiastun nr. 1 na Filmwebie, około minuty dwadzieścia dwa :)

• Dokładnie. W tej scenie chyba był rąbek wanny. Podczas oglądania filmu po raz pierwszy zapomniałam o tym, że miałam zwracać uwagę na wannę. Za drugim razem nie popełniłam tego błędu ;)

• Mój seans przez Ciebie został zrujnowany. Muszę dostrzec tę cholerną wannę!