PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=764039}
7,6 134 384
oceny
7,6 10 1 134384
7,9 52
oceny krytyków
Zimna wojna
powrót do forum filmu Zimna wojna

Czekam na jakieś zdjęcia gdzie będzie wanna. Tą którą sprzedałem na plan filmowy. Pzdr.

ocenił(a) film na 10
durendalos

A co to za wanna i za ile poszła?

ocenił(a) film na 6
maciekab

Pewnie tajemnica handlowa ?

maciekab

Znam bajkę o gdziewannie.
Gdzie wanna bo będę rzygał.

durendalos

o qrwa chlopie to jestes slawny, czy moge sie ogrzac Twoim sloncem zajebistosci?

Pegazzz

Pegazie, nie możesz. Sława jest tylko dla durendalosa.

ocenił(a) film na 9
durendalos

Sfermentowałam ❤️

ocenił(a) film na 8
olag2001

ja zgniłem

durendalos

Nie dostałeś zaproszenia na pokaz do Cannes? A to ch.uje.

Marac

Pewnie okazała się dziurawa, reżyser wpadł w szał i potargał zaproszenie dla niego.

durendalos

Może wanna otrzyma nominację.

skalp_el

Zależy co (lub kto?) w niej na planie pływało? ;)

ocenił(a) film na 7
skalp_el

Po obejrzeniu filmu myślę, sobie, kto wie, może i powinna (otrzymać nominację).

skalp_el

Nie, stół operacyjny powinien dostać nominację. Wszak ty na nim ,,leczyłeś".

Shadow_dawnego_ggggggg

Tobie by się przydało leczenie.

skalp_el

Jak czytam twoje wypowiedzi, to naprawdę zaczynam żałować, że nie było aborcji, jak się rodziłeś.

ocenił(a) film na 8
Shadow_dawnego_ggggggg

hej! Mnie pisałeś dokładnie to samo. :)

Czyli jesteś zwolennikiem aborcji, to raz, a dwa, że takiej służącej doraźnym celom politycznym!

hyrkan

Zagiąłeś mnie. Czasami nie wytrzymuję i chciałbym eugeniki. Mniej byłoby ludzi z rakami mózgu.

ocenił(a) film na 8
Shadow_dawnego_ggggggg

Ja cię zaginam ze dwa razy dziennie, pimpuś. Tylko nie jesteś w stanie tego odkryć, bo za słabo pamiętasz treść rozmów.

W kwestii eugeniki dostałeś kiedyś porządny wykład: czym ona jest i jak prawica, której poglądy reprezentujesz, ją w praktyce organizuje.

I tam były fakty, ty nie odpisałeś. Jak zwykle.

A tu zagięcie polega na czymś innym: twoje wypowiedzi mają być tylko atakiem. Dla mnie to nie jest tajemnica, ale ty mógłbyś w końcu zauważyć, że niczego poza atakami w nich nie ma.

hyrkan

Powtarzam bo chyba nie zrozumiałeś: jak czytam twoją ciemnotę to jestem za aborcją. Masz ksywkę pimpuś? Nie wiedziałem. W jakim towarzystwie? Tęczowych?
A co do eugeniki to przypominam, że to wytwór hitlerka.

ocenił(a) film na 8
Shadow_dawnego_ggggggg

Właśnie. Jesteś zwolennikiem eugeniki.

Przecież już pisałem o nazizmie. ;)

Ależ ty czasem wolno chwytasz

hyrkan

Normalnie nie jestem za eugeniką. Ale w przypadku twoim i takich jak ty to tak. Niech ci będzie. Zdeprawowałeś mnie swoją głupotą.

ocenił(a) film na 8
Shadow_dawnego_ggggggg

Znakomicie kręcisz. :)

Jesteś za eugeniką, jeśli dotyczy osób o innych poglądach. Czyli nie dotyczy to nawet zdrowia obywateli, jesteś za odbieraniem prawa do życia tylko na bazie poglądów.

Tak właśnie zabijano "heretyków", tak właśnie wyglądały komunistyczne czystki w ZSRR, wymordować za poglądy, wymazać.

Jest jakimś sukcesem (uczciwie piszę), że zaczynasz zdawać sobie z tego sprawę.

hyrkan

DOBRA WYGRAŁEŚ. NIE JESTEM ZA EUGENIKĄ NAWET JEŻELI MIAŁABY DOPROWADZIĆ DO WYELIMINOWANIA LUDZI JAK TY, A WIĘC TAKICH, KTÓRZY MAJĄ STOLEC MIĘDZY USZAMI. Odwołuję to co napisałem, że jak czytam te wasze wypociny to jestem za aborcją.
ZADOWOLONY?
,,komunistyczne czystki w ZSRR" - tylko żeby nie było jak z komunistycznymi czystkami w stalinowskiej Polsce. Nie zdołaliśmy ukarać ani wolińską, ani styfcia michnika.
Dziwne, że krytykujesz lewaków z zsrr. Czy więc, że w nkwd przeważali żydzi?

ocenił(a) film na 8
Shadow_dawnego_ggggggg

Kłamiesz. Jesteś za eugeniką. :)

W NKWD Żydzi nie stanowili większości. To jest mit (na poziomie macy z krwi niemowląt).

Staliniści również dyskryminowali Żydów i osoby LGBT.

Zauważyłeś, że w tych niewielu obszarach, gdzie zbrodnie komunistyczne i nazistowskie są podobne - w pełni je popierasz?

hyrkan

Całe nkwd było żydowskie. Każdy to wie.
lgbt prześladowali brytyjczycy. Nie robiła tego II RP.

ocenił(a) film na 8
Shadow_dawnego_ggggggg

Czasem wchodzisz już na taki poziom bajki, że trudno się odezwać.

Sauron, obwiń Saurona. :)

hyrkan

Penalizacja lgtb była w wielu krajach. Brak było jej w kk w II RP z 1932 r.
O tym kto służył w nkwd wie każdy. Myślałem, że jesteś inteligentniejszy. Zamiast zaprzeczać autentycznym, niepodważalnym faktom może byś zrobił jak śpiewak. Napisał, że służyli w zbrodniczych organizacjach, ale robili to wszyscy ich prześladowali.

ocenił(a) film na 8
Shadow_dawnego_ggggggg

To, co twoim zdaniem wie "każdy", jest nawet na wiki zapisane jako popularny mit. :)

ocenił(a) film na 7
durendalos

Mam nadzieję, że nie zrobiłeś literówki :P

ZGR

Aahahahahahaha rozwaliłeś mi komputer!!! Love You!

ocenił(a) film na 7
ocenił(a) film na 4
durendalos

Człowiek pisze, że będzie miał frajdę, jak zobaczy swoją wannę w filmie, a tu się tyle "miłości" wylewa, że żadna wanna by tego nie pomieściła.

ocenił(a) film na 7
RAVVAR

Ano cóż, tacy niestety też się zdarzają :) trzymam kciuki za wannę :D

ocenił(a) film na 8
RAVVAR

dałbym Ci lajka mordo

ocenił(a) film na 8
RAVVAR

Uwielbiam ten komentarz <3

ocenił(a) film na 7
RAVVAR

me too

RAVVAR

Dokładnie, masakra

durendalos

To ty, Wassermann?

eltoro10000

O Jeżu, komentarz dnia :D

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Shadow_dawnego_ggggggg

To natomiast nie jest nawet komentarz sekundy...

Sqrchybyk

,,Gdyby Darwin miał rację, to idioci by wyginęli. A przecież każdy z nas zna jakiegoś idiotę"

skurczybyku, zgadzasz się z tym?

Shadow_dawnego_ggggggg

Niestety, nie, ewidentnie jakiś idiota wymyślił tę maksymę... Idioci, zgodnie z teorią Darwina, nie wyginą z tej prostej przyczyny, że są siłą rzeczy najlepiej przystosowani do życia w naszym idiotycznym społeczeństwie. Należy się się bardziej o nieidiotów martwić, jeśli Darwin miał rację...

Sqrchybyk

Otóż wymyślił ją Wojciech Cejrowski. Czasami zgadzam się z Cejrowskim, czasami nie. Jeśli chodzi o tą maksymę, to coś w niej jest. Wszak ja też znam idiotę. Pali i puszcza dym z jamy ustnej.

Shadow_dawnego_ggggggg

Czyli miałem rację pisząc, że maksymę tę wymyślił idiota :)

Sqrchybyk

Właściwie to miałeś rację, bo Cejrowski to swego rodzaju idiota, chociaż ma swoje grono fanów bardziej fanatycznych niż nawet fani Korwina. Uważają go za bożka. Do dzisiaj pamiętam kolegę z liceum zafascynowanego nim i polecającego mi, bo mówi takie mądre rzeczy.

Facet ma charyzmę, ma wiedzę i inteligencję w pewnym zakresie, ale ma też jedynie swoje zdanie, które często wariactwem.

Mowiacy_do_reki

Wojciech Cejrowski jest wybitnym podróżnikiem. Poza tym miał być dobrym aktorem. Humoru, charyzmy mu nie brakuje. Widać, że ma zdolności. Nie to co lewactwo. Jedzie tylko na tym, że jest lewactwem.
Nie jednego geniusza zgnoili tylko za poglądy, vide Mel Gibson.
Nie jednego nieudacznika wynieśli na ołtarze tylko za lewicowe poglądy, vide pawlikowski, wojewódzki.

ocenił(a) film na 8
Shadow_dawnego_ggggggg

To jest bardzo typowy mit na prawicy.

Prawica ogólnie nie rozumie Darwina, ewolucji, chyba to wynika z nieczytania Dawkinsa czy innych pisarzy, którzy tworzą wiele książek ułatwiających zrozumienie teorii.

Przeżywa to, co jest przystosowane, a nie to, co "wydaje się" być przystosowane laikowi.

Laik może wierzyć, że większy mózg, większe zęby, szybszy bieg to zawsze ewolucyjna przewaga. Laik nie uwzględnia KOSZTU. Wielkie mózgi, mięśnie czy zęby wymagają energii do budowy i pracy, one nie są wyczarowane i nie pracują wbrew fizyce.

Człowiek, dla przykładu, za swoją inteligencję i zręczność płaci znacznie: duża czaszka utrudnia poród, pionowy chód utrudnia poród, zręczne dłonie są zarazem bardziej podatne na urazy etc etc. Wzrost inteligencji powyżej pewnego poziomu nie dostarcza już więcej korzyści, a bardziej szkodzi.

Jest wiele zachowań, na przykład prawicowych, które sprzyjają rozprzestrzenianiu genów. Prawica traktuje kobiety jak inkubatory, gwałci, zakazuje aborcji, wypuszcza przestępców seksualnych, zabrania edukacji seksualnej. To wielkie wsparcie dla gwałcicieli sprawia właśnie to, że gwałciciele o niskiej inteligencji rozmnażają się lepiej, niż miałoby to miejsce gdyby liczył się rozum. Wtedy byśmy eliminowali geny gwałcicieli, no ale to świat lewicowy, nieistniejący.

hyrkan

prawica gwałci kobity? Aleś palnął. Pomyliłeś prawicę z tymi z pontonów.

ocenił(a) film na 8
Shadow_dawnego_ggggggg

W Polsce nie ma tych z pontonów, a gwałci prawica. No sory. Nie można żyć baśnią i ignorować rzeczywistości.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones