Od najnowszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Dziwi mnie brak Mandaloriana. Dlaczego nie znalazł się wśród nominowanych? Patrząc na oceny miałby niezłe szanse...

I gdzie jest Keanu Reeves ja się pytam przecież on by wygrał ten ranking lol

"Na premierę każdego kolejnego sezonu czekamy jak na Gwiazdkę." Trochę odstręcza ten komentarz przy kategorii. Gambit Królowej był świetny, ale nie chciałbym żeby ktokolwiek kręcił kolejny sezon na siłę. Podobnie w przypadku Devs. To świetne, zamknięte historie. I mam nadzieję że nikt nie będzie próbował doić tych...

Brak Doom Eternal i Ghost of Tsushima pokazuje ile jest warty ten ranking a Bad Boys for life w najlepszy najgorszym ......

Tylko nominacja za trailer. I brak filmów animowanych, bo w tamtym roku najlepszymi filmami były animacje - Naprzód, Co w duszy gra, Sekret wilczej gromady i nasz 25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy. Też brak. A większość nominowaych jest z 2019 roku..

Essa łatwy ten test, pozdro dla grupkowiczów 420 ;]

Nominowanie Madsa Mikkelsena za role w Death Stranding jest zrobione chyba tylko dlatego że to najpopularniejszy aktor w grze. Wszystkie 5 osób które zdążyły przejść do końca raczej się zgodzą że to Tommie Earl Jenkins jako Die-Hardman zaliczył najbardzie warty Oscara występ

Czy naprawdę ktoś uznał Cliffa i Jessie za najlepsze postacie z całej gry? Poważnie? XD
Jak już dawać Death Stranding I FFVII, to może z jakimiś lepszymi reprezentantami? Nie mam nic do tych postaci, ale no błagam, były lepsze.

Postać z Gry

użytkownik usunięty

Gdzie Ellie (Ashley Johnson) z The Last of Us 2 !!!!! Brak Nominacji !!!!
Można Ellie lubić lub nie ale to jedna z najbardziej ikonicznych postaci a to co z robiła Ashley pozostawić nawet bez nominacji to nietakt

co się stało z nagrodami 2020 ? Filmweb zawstydzony 10 nagrodami dla Jokera ?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones