Od najnowszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Moim zdaniem to wiekszość graczy nie zna polowy postaci z nominacji, a trevora z gta nawet nie trzeba znać
sama nazwa gry już daje mu zwycięstwo bo jak ktoś nie zna wszystkich postaci to oddaje głos na trevora!

Jestem pewna, ze gdyby wszystkie filmy z 2014 (ktore juz sie ukazaly) znalazly sie na tej liscie to zaden z tych ktore aktualnie sie na niej znajduja by nie wygral. To samo sie tyczy seriali. To rzeczywiscie chyba plebiscyt najgorszych filmow? Czesc z nich faktycznie zasluguje na miejsce w ankiecie ale czesc nie wiem...

więcej

Co jak co, ale w tej kategorii seria powinna być z automatu faworytem, a w rzeczywistości nawet nie ma jej na
liście... nonsens

Który z nominowanych filmów ma wg was najlepszą rozrubę? Jak dla mnie TASM2 :P

Brakuje rubryki "INNE", w której można by podać swój tytuł, aktora, scenę, etc. np. najlepszy film: "WYŚCIG".

Bezapelacyjnie w kategorii serial: True Detective.Zaś w kategorii gra:The last of us(gracze PS3 nie będą mieli wątpliwości pomiędzy nią a GTA V).Reszta kategorii nie wzbudza większych emocji ,bo nie był to udany rok dla kina.Pozdrawiam.

Czy "Miasto 44" łapie się na kolejny rok? Jeśli nie, to uważam, że to skandal. Zawsze jak leci ten zwiastun
mam ciarki na ciele. Nie widziałem jeszcze całości, ale trailler jest (jak dla mnie) jednym z najlepszych w
ostatnich latach.

Troche mały i ograniczający wybór. Myślę, że było więcej ciekawych rzeczy w tym roku w kinie.

Drogi Filmwebie. Proszę Was, nie bierzcie się za ocenianie i wręczanie nagród dla gier komputerowych, bo kompletnie się na nich nie znacie. Jak można dać nominację Fifie 14,
skoro co rok daje graczom to samo, z kosmetycznymi zmianami i masą bugów jak np. "Kick Off Glitch" czy feralne dośrodkowania. Brak nominacji dla...

więcej

Najlepszy Film?

użytkownik usunięty

Zdecydowanie Jak Wytresować Smoka 2!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones