Jak co roku zważywszy na to, iż nie mam Canalu+ na, którym emitowane są Oscary pytam
się Was drodzy użytkownicy - gdzie obejrzeć tegoroczną galę? :)
Pamiętam, że rok temu znalazłem transmisję w internecie właśnie z Canal+PL gdzie była
ona tłumaczona na żywo... Ktoś zarzuci jakimś linkiem?:)

lew890

Les Miserables. Bo Poradnik się nie nadaje na film roku. No gdyby zrobili z tego dramat skupiający się ja chorobie jak piękny umysł a nie super hasającą wesołą komedie to jeszcze. Lecz nie ukrywam, ze podeszłam do tego filmu jak do dramatu skupiając się bardziej na tej jakże tragicznej chorobie ChAD niż na wątku hazardowo tanecznym i się nie zawiodłam.

karate_girl

Ale ten reżyser już wygrał dwa lata temu. Poza tym, to tylko jedna z wielu adaptacji i nie wierzę, że lepsza od teatralnej. Była zbyt okrojona i mnie trochę już pod koniec nudziła. Powiedzmy sobie jednak szczerze, to nie było dobre zestawienie filmów w tym roku. "Poradnik..." za prosty, taki typowy feel good movie. Oby za rok było lepiej, gdy spotkamy się w tym samym miejscu :)

lew890

Hooper wygrał za gówniane The King's Speech, a za wybitne Les Mis nie dostał nawet nominacji, lol

nikike

No właśnie może gdypy Hooper mial nominacje i Les za scenariusz to moim zdaniem to wygrałby to.. no ale trudno argo ujdzie dobrze że "Poradnik.." dostal tylko 1 oscara ale wolałbym tam Chastain za aktorke... i szkoda że Hobbit bez oscara :(

XxGrigorXx

Lawrence się należało. Szkoda Hoopera, ale powiedzmy, że ten jego Oscar za Króla był kredytem zaufania na przyszłość, tak jak Oscar dla Firtha był Oscarem zaległym za Samotnego Mężczyznę(bo za TKS nie należał mu się za cholerę). Scenariusz po części zrozumiały, bo scripty adaptowane są praktycznie tak mocne jak rok temu - Argo, SLP, Bestie, Lincoln...

karate_girl

Argo jest świetne, u mnie w rankingu oscarowych filmów zajmuje bodaj 4 miejsce.

nikike

Może. Widocznie mam inny gust. Ogólnie to stawiam na dramaty, niesamowicie lubię takie ciężkie kino, nedznicy plus ogromny za to ze to musical. no a wiadomo ze poradnik wiele stracił przez ta swoja komedyjnosc. Bo Russell bardziej sie skupił by dosłownie naładować widza pozytywna enegria a nie skupić sie jak juz wspomniałam na koszmarze koszmarze y psychicznej..no cóż. Jako trzeci u mnie jest Pi potem lincoln. Django i argo jakoś nie przemawiają do mnie..

karate_girl

SLP dałem niby 8, ale coraz bardziej mi się wydaje, że przesadziłem, bo to nie jest jakiś straszliwie oryginalny film jeżeli chodzi o formę. Zdecydowanie najlepszy film roku to dla mnie Les Mis - wiele razy to mówiłem, najlepszy film jaki w życiu widziałem. Mimo że musical xD Też uwielbiam ciężkie kino, dlatego Amour jest u mnie na miejscu drugim. Django trzecie, kocham Tarantina.

nikike

NIE ORIENTUJECIE SIE GDZIE OGLADNOĆ CHOĆ POWTÓRKĘ GALI???????

un_soleil

albo czy mozna juz sciagac ripy (w hd)? pewnie trzeba jeszcze chwile poczekać.

parys88

całość wręczenia Oscarów będzie można zobaczyć tutaj dziś lub jutro
http://andyd11.blogspot.com/

parys88

ma ktoś linka do nagranej gali z canal + ?

un_soleil

Nie wiem jaki jest sens oglądać powtórki nagrodowych gali, nie ma żadnych emocji...

nikike

TA LES MISERABLES JEST NAJLEPSZE!!!

nikike

no mówie że Les jest najlepszym fimem.!

XxGrigorXx

To "ta" mnie zmyliło, myślałem, że to ironia.

nikike

no nie napisałem "k" :D

Jachu95

O rany ale Anne H. się rozgadała w podziękowaniach- widać że na żywioł nie szła

Jachu95

Kurczę, a ja jestem zadowolona z Oscara dla Argo. Może nie był to taki film, żebym miała po nim podziurawiony umysł, ale jako całość prezentował się bardzo zgrabnie. Życie Pi jakoś mnie nie porywa, trochę nie moja bajka; Poradnik pozytywnego myślenia - świetny, ale nie oscarowy (chociaż słusznie nagrodzono Lawrence, bardzo się cieszę z jej Oscara), Wróg numer jeden - ile można...?, Lincoln za bardzo amerykański (choć nie mówię, że zły film - dobry, ale trzeba czasem czegoś innego), Les Miserables i Django - dwa filmy, którym także przyznałabym nagrodę, bo są rewelacyjne. Cieszy nagroda z Waltza (już druga z współpracy z Tarantino :) ) i Hathaway za rolę drugoplanową. Ogólnie jestem wyjątkowo zadowolona z wyborów Akademii, bo ostatnio się coś rozmijaliśmy :P

janina_alicja

gdzie można obejrzeć powtórkę?

moniag13

http://andyd11.blogspot.com/

Tutaj jest dobra wersja

Jachu95

http://www.cinematography.eblog.pl/ - Internetowe Nagrody Filmowe

Jaredix

Podacie mi stronę gdzie mogę bez limitu i bez rejestrachi oraz limitu obejrzeć C+? Oprócz strony goodcast.tv

Jachu95

ja znalazłem ostatnio vior tv

mają vod i live na jednej witrynie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones