Od najnowszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Ostatnio oglądałam Oskary wiele lat temu. Wtedy to wygrał "Tańczący z wilkami".Od tamtego czasu to wielkie "shit".Przynajmniej takie jest moje zdanie:)W tym roku dla mnie wygrał "Atlas chmur",a to że nie dostał ani jednej nominacji świadczy o tym,że najlepsze filmy nie potrzebują rekomendacji,tak jak dobry produkt...

Obserwuję tu, w przeróżnych wątkach, wiele głosów oburzenia, że "Nietykalni" nie dostali
nominacji. Dopóki nie natknęłam się na pierwszy z takich głosów, w ogóle mi tego filmu nie
brakowało wśród nominacji, choć go uwielbiam. Po prostu wydało mi się, że ten film jest już
jakoś... za stary. Zanim obejrzałam go w...

więcej

Interesujący pomysł z ankietą

użytkownik usunięty

Naprawdę bardzo mnie zaciekawił - skoro filmweb robi ankietę znaczy że ma nadzieje że ludzie oglądali filmy które występują na liście oskarowej. A skoro większość z tych filmów nie miała swojej premiery w Polsce jest to jakby nie patrzeć namawianie do odszukania/zdobycia/pobrania innych wersji filmów :)
No bo jak z...

więcej

Poczekajmy na wręczenia nagrody BAFTA na początku lutego. Często te nagrody pokrywają się z Oscarami. Ciekawe czy też w tym roku :)

brakuje mi Johna Goodmana - 3 dobre role drugoplanowe "Argo" "Flight" i "Dopóki piłka w grze",
Alan Arkin w "Argo" ?- bardziej zasłużył Cranston

Ciężko jest mi ocenić kto ma wygrać te Oscary, gdyż żadnego z tych filmów jeszcze nie widziałem. Oprócz Argo i Miłości żaden z nich jeszcze nie miał wg filmwebu premiery w Polce. Czy kiedyś ten nasz zaściankowy kraj będzie mógł na równo cieszyć się filmami z całym światem??

Rozumiem, ze TDKR nie był filmem wybitnym, jednak PRZYNAJMNIEJ nominacja, za zdjęcia, dźwięk, montaz, za drugo planową rolę Bane powinna była się znaleźć na liście nominacji. To jest moja opinia. Z tego co widzę, Nietoperz nie dostał, ani jednej nominacji. Szkoda.

Nie wiem jak wy ale moim zdaniem przecenili nowy film Hanekego owszem nominacja za najlepszy film nie anglojęzyczny zasłużona no ale za najlepszy film i scenariusz oryginalny to już przesada, reżyserię jeszcze rozumiem. A co do aktorów Jean-Louis Trintignant bardziej zasłużył na nominacje niż Riva.A jak wy sądzicie ???

więcej

Jestem negatywnie zaskoczona, nie wiem co się dzieje ale ogólnie większość nominacji wydaje mi się przypadkowa, o co chodzi z anną kareniną? :/

Oczywiście Anne Hathaway. Zgadzacie się?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones