Od najnowszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Best Picture:

Brooklyn
Creed
Spotlight <----- WINNER
The Big Short
Room

Achievement in Directing:

J.J Abrams - Star Wars Episode VII The force Awakens
F. Gary Gray - Straight Outta Compton
Adam McKay - The Big Short
Ridley Scott - The Martian <--- WINNER
Tom McCarthy - Spotlight

Original...

czy ktoś z was się orientuje czy można edytować (a jeśli tak to jak) oddany głos w danej kategorii, ciut się pośpieszyłam w jednej z kategorii i chciałam poprawić to

Jak można głosować w ankiecie nie znając wszystkich albo chociaż większości nominowanych? Czy jestem tutaj osamotniona w takim myśleniu? Ja wolę najpierw obejrzeć wszystkie dostępne filmy i dopiero potem z przyjemnością oddać głos.

Gratulacje dla tego kto zgłosił mój post w którym wyraziłem swoją opinię o "Mad Maxie" i "Marsjaninie". Mam pytanie: Co ja takiego napisałem, że się to nie spodobało? Krytyka, która zabolała fana tych filmów? Po prostu nie wierze w filmweb.

licze na leonarda dicaprio w kategori najj aktor ,,,,,,,,,,,,, ten oscar mu się należy

Serio nie ma jeszcze takiego tematu? xD
Jak dla mnie na tą chwilę będzie wyglądało to tak:
Film: Spotlight
Aktor: Leo DiCaprio(ale wciąż coś czuję że Akademia tradycyjnie się na niego obrazi i da np. Fassowi)
Aktorka: Brie Larson
Aktor 2-planowy: Mark Rylance
Aktorka 2-planowa: Rooney Mara
Reżyser: George...

Dawno nie było tak tragicznego roku filmowego. DiCaprio fatalny aktor, zero naturalności, plucie pod publikę i jęki jak Day-Lewis. Hardy zero aktorskie, a obecne bożyszcze "Mad Max" jeden z najsłabszych filmów w historii kina. Nie ma w nim kompletnie nic, reżyser próbuje sprawić wrażenie głębszej treści w końcowych...

Czy tylko ja uważam, że zabrakło nominacji dla tej piosenki?
Zdecydowanie słuchając nominowanych utowrów stwierdzam, ze przy Wiz Khalifa&Charlie Puth nie mają szans, a jednak...

Że taki film jak Mad Max: Na drodze gniewu ma tak pozytywne recenzje, tak dużo nominacji do Oscara, a tak słaby boxoffice? Tylko 375 836 354, żeby nie było wiem że nie wartość filmu nie ocenia się po dochodzie, ale w ten film zainwestowano 150 000 000, więc twórcy liczyli na spory zysk, a mimo tak pozytywnych opinii...

więcej
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones