Byłam niestety zmuszona skorZystać z mobilnej wersji filmweba i czy może mi ktoś wyjaśnić jak łaskawie wejść na swój profil?

Paskwalina

Ja z mobilnej chciałem kiedyś wejść na forum - odpuściłem sobie po 5 min. poszukiwania WEJŚCIA, tudzież napisu FORUM ;)

mastekvip

To coś ci ciężko poszło, bo to dwa kliknięcia tylko, chyba że piszesz o Aplikacji, to nie wiem, bo praktycznie nie używam jej ;P

Montago

Dokładnie Montago piszę o mobilnej Apce, akurat mam aiFona:) ale to bez różnicy, generalnie, ciężka droga przez mękę :P

mastekvip

Zawsze można kupić ipada (tableta) i przejść na wersję- full hehe....

mastekvip

Ja wolę na smartfonie być na pełnej wersji strony , Apkę mam, ale nie używam.
A na tableta w ogóle jej nie ściągałem, też tylko w przeglądarce FW odpalam ;)

Montago

Bardzo słusznie! App FW nie polecam. Zagmatwana, nie intuicyjna i oczywiście komercyjna do bólu. Koszty trzeba ciąć a zysk musi być ten sam :P

Montago

No nie... czy tak trudno przeczytać ze zrozumieniem treść posta i do niego się odnieść? Masz 5 lat, czy braki w zrozumieniu słowa pisanego?

Paskwalina

Niestety aplikacja jest całkowitą klapą... Również szukałem jak wejść na swój profil, czy forum... Bezskutecznie... Obawiam się, że takie opcje w ogóle nie istnieją... Trzeba czekać i mieć nadzieję, że zostanie to zmienione.

Paskwalina

Nigdy więcej...

Paskwalina

Ja dałem sobie na ekran główny jednego bloga i stamtąd klikam w swój profil.

hatszeput

Wszystko super, kombinowaniem też mogłabym to sobie ustawić, ale chyba nie o to chodzi, żeby się wkurzać dobre 5 minut, kombinować kolejne 10, żeby stworzyć sobie dostęp do podstawowej, wydawałoby się, opcji.

Paskwalina

Popatrz z drugiej strony. Ustawiasz sobie stronę na ekranie głównym, zajmuje to jakieś 30 sekund. Później masz spokój. Warto czy nie warto?

hatszeput

Jeśli się ma zamiar korzystać z mobilnej wersji często - pewnie, że warto. Ale z kolei za każdym razem wchodząc w nową zakładkę bałabym się, że już nie wrócę, jak z wesela w Westeros.

Paskwalina

Wrócisz wrócisz, a Gry o tron nie ogladalem.

hatszeput

OFF TOP: Pierwsze sezony są spoko, o ile obok nie siedzi faszysta spod znaku: "ale w książce było inaczej...". Później to już chyba kwestia przyzyczajenia.

Paskwalina

Wystarczy w mobilnej wersji przejść na widok komputerowy (aktywny napis do tego służący jest zawsze na dole mobilnej strony), i wtedy możesz wejść w swój profil albo klikając na swój avatar w jakimś poście, albo mając otwarty główną stronę, w kokpicie otworzyć okienko "Mój Filmweb".
Tam masz od razu przyciski do wyboru, czy np chcesz wyświetlić cały swój profil, czy też tylko listę filmów "ocenionych" lub "do obejrzenia".
Zawsze potem można wrócić do wersji mobilnej, na dole także jest taki "przycisk".
http://u.cubeupload.com/Montagos/Screenshot2017061207.png

Montago

Może portal ma w perspektywicznym planie zorganizować kurs (odpłatnie) Jak korzystać z darmowej App FilmWeb. Wiesz to czysta ekonomia i nic nie dzieje się bez przyczyny ;)

mastekvip

hehe :)
dobre :)

chemas

nooo.... hehe.... a jak... trzeba doić :)))))

mastekvip

taaaa
ja tam w ogóle nie korzystam ze smartfonów ani tabletów, więc nie mam tego problemu ;p

chemas

i vice versa :P

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Paskwalina

Tak, jest to przekombinowane przez kretyńskiego autora aplikacji. Wchodzisz w apkę a następnie po prawej stronie u góry masz ikonkę popiersi ludzkich. Jak tam wejdziesz to masz tam możliwość zalogowania się przez "fakebooka" lub założenie konta. Wchodzisz w założenie konta i tam masz możliwość zalogowania lub założenia konta. Autora powiesiłbym za... :)

Paskwalina

Uzupełniam wcześniejszy post... nawet po zalogowaniu nie ma możliwości wejścia na swój profil. Aplikacja ma takie braki, że wrzucenie jej do sklep play lub AppStore jest debilizmem, który nie często się zdarza. W tym przypadku naprawdę nie wiem o co "autorowi" chodziło w wypuszczeniu tego informatycznego gniota.

Do autora... proszę o doczytanie podstawowych instrukcji przy pisaniu jakiegokolwiek oprogramowania. Dla każdej osoby mającej używać danego programu to jego intuicyjność. W przypadku apki filmweb-u ta intuicyjność znana jest tylko tobie. A to wydaje się za mało jak na tak rozbudowany portal.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones