Witam potrzebuje pomocy prawdziwego konesera filmów, ostatni raz oglądałem film w podstawówce u wujka a mam 28 lat, chyba jest to Sifi. Najbardziej zapamiętałem to że były 2 wielkie roboty a w środku sterowal nim człowiek, i dwóch ludzi się biło przeciwko sobie tymi robotami walka była w lesie bądź w dżungli jeden robót był zepsuty i facet go naprawił coś jak pacific Rim tylko że troche inne. Jak ktoś kojarzy jest moim mistrzem

desolino

http://www.filmweb.pl/film/Robot+Jox+1%3A+Bezlito%C5%9Bni+mordercy-1989-107563
????

ramsay2

Robot Jox 1 to był na arenie, cz. 2 to był chyba na pustyni, a dżungla prędzej w tym (jeśli dobrze pamiętam) pilocie nie istniejącego serialu...
http://www.filmweb.pl/film/Inwazja-1996-34238

Montago

Cholera,to było chyba z ponad 20 lat temu...

ramsay2

Taa, chyba w 93/95r, tak samo Jox 2 , a ta Inwazja to 96/97.
Jeszcze Wojny Robotów, o mechach skorpionach i czołgu-mechu - Gunhed (Ganheddo).
No i Hardware, ale tam był robot bojowy, ze sztuczną inteligencją...

Montago

Za szkraba chodziło się po tych wypożyczalniach video o kasetach podłej jakości :D

ramsay2

No wiesz, jak była nówka, to jakość była bardzo dobra, ale paradoksalnie jak film był dobry, to ludzie zajeżdżali kasetę ;)
Naprawdę słabe to były piraty giełdowo-bazarowe.
Ale za to nieznane perełki można tam było też zdobyć :P

Montago

Na bazary też się chodziło,a tam nie raz błoto,deszcz i choy jeszcze co.
Te lepsze tytuły były strasznie zajechane.U mnie na taki film od razu była olbrzymia kolejka,ludzie katowali kasetę po kila razy dziennie.Masakra :)

ramsay2

Ale jakie wspomnienia się ma ;)
Jak już coś zdobyłeś, to naprawdę można się było cieszyć.
A teraz klikniesz i już masz - zero satysfakcji z polowania na tytuł :P
Jak widzę, ten Hardware to tylko 2 znajomych widziało, jeden na 8, Wujek na 1 (!) i ja na 7.5 ;)

A co do giełd, to często gęsto zamiast czegoś hitowego był nagrany Dziennik Telewizyjny, albo jakieś wesele. :/
A najgorzej wkurzało, jak brakowało końca filmu, bo na 180 nie mieściły się dwa filmy ponad 90 minutowe.
Oglądasz, już już finał, i nagle stop, bo koniec taśmy wrrr :p

Montago

Potrafiły się jeszcze wkręcać w magnetowid sukinsyny.
Na targach z reguły dobry towar był wtedy gdy jakaś wypożyczalnia zamknęła podwoje.
A ludzie jak za komuny na te kasety...:D

ramsay2

No , jak się wkręciła, to nieraz magnetowid trzeba było rozkręcać. Albo taśmy były zząbkowane i albo głos zanikał, albo obraz cały czas skakał.
Nie mówiąc o kolorze, bo on też albo był, albo i nie.
Jak miałem Terminatora 2, to był tylko w kolorze niebieskim, i głos prawie zanikał. Od razu książkę kupiłem, przeczytałem w parę godzin i dopiero wtedy wiedziałem, co obejrzałem. :D
I nie zapomnę Demolki ze Stallone, z głośnym dubbingiem po rosyjsku :P

Montago

Ja nie zapomnę pirackiej kopii "Cliffhangera".Tam najpierw był angielski,potem niemiecki a na końcu niewyrazny,ledwo słyszalny polski :D

ramsay2

A to prawie reguła, kilka języków ;)
Pamiętam Wykonać wyrok z Van Dammem, to była kamerówka z jakiegoś kina -myślę tajlandzkiego,napisy były podobne do ich języka- gdzie w czasie filmu kamera się przewróciła, podszedł właściciel, spojrzał w obiektyw, postawił i sobie znów usiadł.
Taka przerwa reklamowa w filmie była :D

Montago

W sumie teraz też czasem jakiś koleś wrzuci kamerówkę a jakiś desperat obejrzy :D

desolino

A ja bym chciała odnaleźć inny film. Oglądałam go bardzo dawno temu i pamiętam bardzo nie wiele, ale może ktoś, coś?
Jakaś ekspedycja w góry. Znaleźli ukrytą wioskę wiecznych ludzi. I jedna dziewczyna w czarnych długich włosach się zakochała w członku ekspedycji i potem razem opuścili wioskę, ale ona się zestarzała szybko, bo w tej wiosce już długo mieszkała i umarła.
Nie wiem czy ekspedycja dążyła do znalezienia tej wioski, czy znaleźli ją przez przypadek, ale jak się zorientowali, że gdyby zostali tam za długo to już by nie mogli wrócić do domu to zaraz się zabrali i uciekli.

marika66tk

Siemka
Szukam takiego filmu juz dobre kilka godzin chodzi w nim o to że są kochankowie on i ona i ona ma męża i ten mąż sie dowiaduje o zdradzie jest nawet taka scena jak on stoi pod drzwiami i słyszy ja oni to robią i potem on każe temu kochankowi o którejś tam godzinie juz nie pamiętam skoczyć z wieżowca jeśli jednak tego nie zrobi jego kochanka (a żona tego gościa który był zdradzony) zostanie zastrzelona.W finałowej scenie on skacze z tego budynku a ona to widzi. Proszę o pomoc

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones