Który z wyżej wymienionych tytułów jest według was lepszym?? Gramy do 20 głosów :)

Vachell

Kong bez dwóch zdań. Miał dużo więcej czasu ekranowego, co za tym idzie więcej się działo na ekranie. Ponad to miał świetną ścieżkę dźwiękowa, którą czasem zdarza mi się słuchać, chociaż akurat Godzilla też miała świetną muzyczkę, ale mimo wszystko z Konga jakoś bardziej przypadła mi do gustu.

Laki_Lou

1:0, a właściwie 2:0, ja także oddaję głos na Konga, zdecydowanie i bez wątpienia lepszy film. Sądzę jedno, będzie pogrom, a Godzilla zdobędzie może kilka głosów :)

2:0

Vachell

Monkey.

ramsay2

3:0

Zawiodłem się na Godzilli, męczący film, paradoksalnie niemal bez Godzilli :D

Vachell

Nic nie było widać.

ramsay2

W przeciwieństwie do Konga, bardzo często witał na ekranie.

Vachell

O tak.

użytkownik usunięty
ramsay2

Tak to już jest, jak się pobiera badziewne kopie z torrentów :P

Kto teraz cokolwiek pobiera geniuszu?

użytkownik usunięty
ramsay2

Ja byłem na Godzilli w kinie, wszystko było widać. Nie wiem czemu wiele osób zarzuca "ciemność" tej produkcji.

Też byłem w kinie.Wydaje mi się że była pokazana dosyć szczątkowo w porównaniu do Kong:Skull Island.

użytkownik usunięty
ramsay2

Kong miał dłuższy czas antenowy, a Godzilla strasznie mało, to prawda. Podoba mi się że Edwards oddał hołd japońskiemu pierwowzorowi, nie to co pokazał Emmerich, robiąc z potwora zmutowanego legwana. Najnowszy film o King Kongu jest poprawny, daleko mu jednak do wersji Jacksona z 2005 roku. Tam czułem ducha przygody, a w tym najnowszym zrobiono typowy monster-movie w hollywoodzkim stylu i paroma głupotami. Ale nieźle go nakręcili, to trzeba przyznać.

Godzilla Emmericha to faktycznie dziadostwo.

Vachell

Kong : Wyspa Czaszki

Vachell

Nie widziałem jeszcze Godzilli. Jak zobaczę, to zagłosuję.

KRCK

Niecierpliwie, ale zaczekam ;)

Vachell

Spoko, tak się zbieram, ale nie preferuję tego typu filmów.
Jak będę miał chwilkę, to się zabiorę, bo raczej nie jest wymagający intelektualnie xD

KRCK

Zajebisty film, taki jego oczekiwałem, może nawet ciut lepszy :)

Vachell

Lepszy niż ten z Broderickiem?

KRCK

Jak dla mnie zdecydowanie lepszy i nie nudzi, ten z 2005 jednak nieco przynudzał, choć także jest fajny :)

Vachell

Oki, to zobaczę. Ale z tego co widzę, to jest 6 do jaja, a biorąc pod uwagę, że Kong to syf, to czym musi być Godzilla? :D

KRCK

Godzilla zawiodła mnie, oceniłem na 5, Kong to 9 z serduszkiem ;)
Gusta, każdy ma inny :)
Uciekam, dobrej nocy.

Vachell

Wzajemnie ;)

Vachell

Konga nie oglądałam więc głosu nie oddam hehe:)

nina2001

W takim razie zawsze możesz oddać głos na Głodzille ;)

Laki_Lou

No nie mogę bo mimo calego mojego uwielbienia do Godzilli ta nowa nie jest tym czego bym oczekiwała :-P ja zobacze Konga to wrócę do niej i wtedy porównam :-)

nina2001

Jak porównasz to wyjdzie Ci, że Kong lepszy :) No ale kolejny film o Godzilli powinien już być o wiele lepszy :) W sumie to dwa kolejne jakby nie patrzeć ;)

Laki_Lou

No właśnie mam nadzieje że tym razem Godzilla będzie grała główną role:-D

nina2001

Powinna grać główną rolę, a ponad to będzie miała dużo roboty :)

Laki_Lou

To sie cieszę:-D

nina2001

Ten pojedynek na razie tak się prezentuje i jest mi z tego powodu smutno :D
https://68.media.tumblr.com/tumblr_m4h6a8iLpk1ru09vqo1_500.gif

Laki_Lou

Jejku jak ja kochałam ta Głodzille:-)

nina2001

Ja tam dalej ją kocham :) Chyba nawet za niedługo sobie zobaczę jakąś część :)

Laki_Lou

A taka miłość to nie przemija po prostu:-P

nina2001

No nie przemija :P Będzie trwać wieki i przetrwa wszystko :P

Laki_Lou

Jedna z nielicznych które przetrwają wszystko:-D

nina2001

Ja chyba z pięć bym takich wymienił :D

Laki_Lou

Też kilka wymienie:-P

nina2001

Spodziewałem się, że kilkanaście wymienisz a tu zonk :P

Laki_Lou

Filmowych to 70 pare:-D ale tych innych to kilka:-P

nina2001

A te inne to? :P

Laki_Lou

Hehe jaki ciekawski:-P

nina2001

I tak będę się smażył w piekle więc mogę taki być :P

Laki_Lou

Ja to mam taką naturę więc ciekawość mi nie obca:-P

nina2001

Moją naturę to najlepiej przemilczeć :P

Laki_Lou

Hihi:-P

nina2001

Dobra po jakichś 2 godzinach w końcu wybrałem, którą część sobie zobaczę xD To chyba dość dużo o mnie mówi :P

Laki_Lou

Aż dwie godziny:-P albo tylko tyle:-P ja tam mecze film ktory jest nudny a zapowiadał sie ciekawie.

nina2001

Hmm biorąc pod uwagę ile tych filmów jest to chyba skłaniałbym się ku drugiej opcji czyli tylko tyle :P Doradził bym, żebyś wyłączyła i puściła sobie jakiś lepszy, ale tego nie zrobię, bo ja sam mam tak, że nawet jak film mnie nie wiadomo jak męczy i nudzi to i tak oglądam do samego końca z nadzieją, że może będzie lepiej :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones