Witam,
Mam pytanie. Czy ktoś z Was zauważył, że na stronie głównej profilu użytkownika nie wyświetlają się krótkie opisy filmów? ("Opcjonalne, które sami możemy zredagować"). W moim przypadku te krótkie opisy nie wyświetlają się notorycznie. Czasem są, czasem ich nie ma. Oprócz tego zauważyłem również, że po najechaniu kursorem na mój avatar nie wyświetla się informacja o ilości ocen, znajomych i wypowiedzi. Niby nie jest to wielki problem, ale mimo wszystko szkoda, bo ciekawie się to prezentowało. Jak myślicie, czym może być to spowodowane?
Pozdrawiam

Sebsi_88

Nie wiem, mnie nigdy nie znikły, i u Ciebie teraz też widać, zarówno w najwyżej ocenionych, jak i "ostatnio".

Brak podglądu statystyk chyba u wszystkich wystąpił.
Tu o tym piszemy.
http://www.filmweb.pl/forum/portal+filmweb.pl/jakaś+zmiana,2967104


Ps. Ten post opublikowałeś w złym miejscu, należy o takich sprawach pisać/pytać w podforum "portal filmweb.pl".

Montago

Tak, wiem, że same filmy widać (chociaż wyświetlają się filmy ocenione kilka lat temu, a nie w ostatnim czasie. Przykładowo oceniłem Trzy billboardy za Ebbing na 9, Ostatniego Jedi na 9 i nagle w Najwyżej oceniane wyświetlają się filmy sprzed 2 lat, Szeregowiec Ryan i Życie jest piękne. ) To raczej jakiś błąd serwera, ja zupełnie nic nie zmieniałem. No nic, w każdym razie dziękuję za odpowiedź.

Sebsi_88

Tak. U mnie jest ta sama sytuacja. Po odświeżeniu się pojawiają, za chwilę znowu znikają i tak w kółko. Coś majstrują jak zwykle w ramach akcji "zmieniamy się dla Ciebie". Wcześniej nie działały na stronie głównej odnośniki do najwyżej ocenianych filmów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones