Kilka lat temu oglądałam film i do tej pory nie udało mi się odnaleźć jego tytułu. Nie pamiętam zbyt wiele, ale głównymi bohaterami była dziewczyna i chłopak. Ona była nastolatką, natomiast on nieco starszym mężczyzną. Nie jestem pewna, ale ona chyba była w jakimś ośrodku i po jakimś czasie zakochała się w chłopaku, który możliwe był z biednej rodziny i pracował gdzieś na terenie ośrodka albo w pobliżu. Ich związek nie zostałby zaakceptowany przez innych (chyba chodziło o różnice wieku). On chciał zakończyć ich znajomość, ale nie ona. Postanowili razem uciec. Przepraszam za nieład i niejasne informacje, sama nie wiem czy do końca tak było, ale chciałabym odnaleźć ten film, bardzo mi zależy. Jeszcze coś mi się przypomniało. Możliwe, że była tam taka scena, że kogoś torturowali, a dokladniej ucinali palce, nie wiem czy nie był to ten chłopak. Mam nadzieję, że mimo niewielu wiadomości na temat tego filmu ktoś mi pomoże. Z góry dziękuję, liczę na was! :)
(Nie był to raczej polski film, sceneria pełna szarości)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones