• Sztuczni aktorzy / aktorki jakich znacie z filmów a nie podoba wam si ich gra - jest sztywna i te miny szszsztuczne.
    Ja obstawiam tą aktorkę z Lokatorów tą czarną koleżankę Jacka (nowa) i gra ona też w Plebanii.

44odpowiedzi
    ost.
    • Pierwsza 5-ka:

1. Kasia Cichopek
      2. Kasia Cichopek
      3. Kasia Cichopek
      4. Kasia Cichopek
      5. Mroczek jeden i drugi (ex equo)

• Ale to przecież nawet nie są aktorzy. Wzięli ich chyba z CAA (Chronisko Anonimowych Aktorów).

• Wszyscy, którzy graja w Modzie na sukces i serialach brazylijskich. I paru z Plebanii by sie znalazło.. Ale nie oglądam...

• A ja myślałam, że to pytanie dotyczy aktorów i aktorek....no cóż. Dla mnie ani Cichopek ani Mroczki to nie aktorzy. Sztucznie za to gra ta z "Samotność w sieci" i Zakościelny.

• Hyba to jest jasne ze prawie wszystkie aktorki i aktorzy w Holyoow sa sztuczni.

• Chodzi Ci o wygląd, czy grę ???? Bo jeśli o grę, to się nie zgodzę...

• Sztuczna do bolu byla Madonna w "The best next thing"

• Izabella Trojanoska. jej gra to po prostu masakra!

• Roberto Benigni w Pinokiu strasznie drewniane aktorstwo a także Haley Joel Osment w sztucznej inteligencji. Zagrał jak robot po prostu masakra!

• A Aneta Zając? Boże jak ona mnie wkurza....

• "Roberto Benigni w Pinokiu strasznie drewniane aktorstwo a także Haley Joel Osment w sztucznej inteligencji. Zagrał jak robot po prostu masakra!"

Świetne :)

• a pinokio nie byl z drewna??:PP
          i tutaj stwierdzenie strasznie drewniane aktorstwo jest chyba komplementem:))

To samo tyczy sie robota - czekaj...hmm.ktorym jednak chyba k... byl;)

jak kolega Tuco.
          SWIETNE:))

• kalewra napisał: "Hyba to jest jasne ze prawie wszystkie aktorki i aktorzy w Holyoow sa sztuczni." - bez komentarza ;D

• Połowa polskiech aktorów to drewniane lalki moim skromnym zdaniem. Niestety...

• stawiam na Lindsay Lohan. tak jakos nie trawie po prostu.

• Oj tak Lindsay Lohan i jeszcze Jessica Simpson a o Parisce już nie wspomnę....

• Wszyscy aktorzy z "Pierwszej miłości"... Albo oni są tak beznadziejni, albo to wina jeszcze gorszego sceniariusza...

• ZGADZAM SIE W 100% !! TA PIERWSZA MILOSC TO WOGOLE JAKS POMYLKA :|

• ZGADZAM SIE W 100% !! TA PIERWSZA MILOSC TO WOGOLE JAKS POMYLKA :|

• M.Zakościelny (przynajmniej w Tylko mnie kochaj-innych z nim filmów nie widziałam), I.Trojanowska.
      No i Rich z Mody...
      Jest jeszcze wielu, głównie w głupich komediach amerykańskich o nastolatkach, nawet nie ma co komentować. Nawet nazwisk nie starałam się zapamiętać.
      pzdr:)

• Pisze się Ridge a nie Rich..................... ........................

• Aneta Zając, Kasia Cichopek, Bracia Mroczek, Z Klanu ta aktorkę co gra Elżbietę, Iza Trojanowska, Mikołaj Krawczyk, Joanna Koroniewska,

• Przynajmniej Aneta Zając jest ładna dodam Stevena Seagala

• Steven Seagal też jest ładny!
          Co ja gadam, jaki ładny - piękny! Piękny jest!
          Tfu! Tzn. piękny umysł ma ;)

• paschalska w klanie(jesli w ogole mozna ja nazwac aktorka..),to samo tyczy sie mroczkow,ale chyba najgorszy jest ridge z mody na sukces, Karolina Rosińska w poranku kojota,ta mala dziewczynka z tylko mnie kochaj,lukasz ploszajski z pierwszej milosci i mikolaj krawczyk,no i Olsenki, hilton, lohan, h.duff

• Wszyscy z Klanu, z Paschalską na czele!
      Większość z M jak miłość z Ostałowską, Koroniewską, Cichopek i Mroczkami na czele

• Najbardziej to mi się nie podobają Barbara Bursztynowicz i Iza Trojanowska...... A już w szczególności aktorzy z Mody...

• Richard Gere! i oczywiscie Julia Roberts

• Większośc aktorów z naszych polskiech seriali...
        Z zagranicznych: ten z "Prison Break" Wentworth Miller czy jakoś tak, Cameron Diaz, Adam Sandler, Drew Barrymore i paru jeszcze się znajdzie...

• te wszystkie dzieciaku z polskiej niani którym przewodzi roger odrzutowiec

• sztuczny to jest ten no smieszny taki ..... a juz wiem zac efron ... wyglada jak taka plastikowa laleczka a talentu aktorskiego zero

• Ibisz, ale to nie aktor. Zobaczyłam go w Plebani. Jeszcze nie widziałam gorszej 'gry aktorskiej'. Boki można zrywać.

• Ban Affleck - gra jakby miał kij w d*.. .
      Leelee Sobieski/Helen Hunt - nie dość, że wyglądają jak swoje własne klony, to jeszcze tak samo drewniane :P.. .
      Meg Ryan z wiecznie wytrzeszczonymi gałami
      Keanu Reeves - jego najlepszą rolą jest występ w teledysku Pauli Abdul ;]

..z Polski to nawet wymieniać nie będę, bo szkoda mi klawiatury i palców :P.. .

• Aneta Zając, Kasia Cichopek i Izabela Trojanowska
      x/

• Ben Stiller , cała obsada M jak M i Barw idiotyzmu

• Ja nie trawię Nicolas'a Cage'a. Obsadzają go w rolach filmów akcji, a jest beznadziejny...

• Małgorzata Kożuchowska! Chodzące drewno xP

• Dziczka

• Kasia Cichopek- wiecznie słodka i uśmiechnięta ble, Mroczki- oni nawet nie grają.Zawsze są tacy sami i na dodatek nie można ich odróżnić :(, Mikołaj Krawczyk- Boże, to jego jąkanie się w filmie! Lindsay Lohan- pomimo, że nie gra w tragicznych filmach to...może lepiej nic już nie powiem. Paris Hilton, Hilary Duff najczęściej, Zac Efron i cała obsada tego dennego musicalu,a na czele Ridge i Brooki (jak to pisać???) z Mody na Badziewie i Bożenki, Maciusie, Kasie i Kamilki z Klanu. W ogóle- dzieci-aktorzy w Polsce są poniżej krytyki :((

• Marta Bryła z Korony Królów :D
      Z zagranicznych aktorów nie znam sztucznych, bo tacy tam nie dostają ról.

• Angelina Jolie

• Polska: Tomasz Karolak
      Świat: Ashton Kutcher