Choć może powinienem Wam jednak za to ostatnie podziękować ?
Dzięki tej "dobrej zmianie" przestanę tu tak często wchodzić, działać...
Odzyskam czas na Was tracony, i wreszcie będę mógł znów czytać książki, na co ostatnio przez Filmweb brakowało mi czasu...


Jeszcze na koniec życzenie dla ekipy Filmwebu...

Oby reklamodawcy dostrzegli Wasze wysiłki -
odejście użytkowników, zmniejszenie klikalności, totalną krytykę - i wymusili wstrzymanie wypłat premii/nagród które zapewne dostaniecie za swe "wspaniałe" wysiłki na rzecz "dobrej zmiany"...
A najlepiej dyscyplinarkę dla wszystkich i najęcie profesjonalistów którzy naprawią tę mega nieudaną próbę podrobienia portali społecznościowych...

Montago

https://s1.gifyu.com/images/F_U_C_K.th.jpg
(...bez komentarza...)

użytkownik usunięty
Montago

też się czuje okradziony i jestem wkur*** nie dość,że w telewizji cały czas Smoleńsk to jeszcze to

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ZSGifMan

Możesz snuć się alejkami w... kościele...
Ewentualnie jeszcze alejki cmentarne pozostają ;)

Albo wśród dystrybutorów na stacji paliw... :P


Montago

Też nie rozumiem, jak tak duży portal, z tak ogromną liczbą userów, ot tak, bez konsultacji z innymi wprowadził tak szokujące zmiany, bez żadnej zapowiedzi, bez niczego. Powoli przenoszę swoje oceny na imdb, trochę to potrwa ale nie jestem pewien jak długo tu jeszcze zabawię.

wilczekstepowy

Faktycznie Imdb jest lepsze, bo tam całkowicie usunęli forum dla użytkowników i nikt nie musi czytać takiego marudzenia. Minie kilka tygodni i wszyscy zapomną, że w ogóle była jakaś zmiana. Co śmieszniejsze, połowa tych malkontentów już sobie poustawiała zdjęcie w tle.

herc_ules

To co?
Jak mi zmienią wygląd i funkcjonalność, do której się przyzwyczaiłem i była wygodna na taką, która jest wg mnie debilna, niewygodna i przeszkadza mi korzystać z portalu, to mam wg Ciebie siedzieć cicho i się nie odzywać, bo nie można/nie wypada "marudzić"?!

ZSGifMan

Każdy potral w internecie, który jest aktywny zmienia się z czasem i trzeba się z tym pogodzić. Zresztą na poprzedni wygląd też psioczyliście, a teraz płacz, ze był taki super. Za kilka lat będziecie po tym płakać.

herc_ules

Niedoczekanie!
Konta raczej nie skasuję, bo nie jestem ekstremistą, lecz...
zaczynam się odzwyczajać od FW, z każdym dniem coraz mniej (mam nadzieję), aż pewnego dnia... goodbye!

herc_ules

Przepraszam, na poprzedni "wygląd" (ten sprzed dobrych kilku lat) nikt nie marudził, a jeśli juz to w tym sensie aby go trochę unowocześnić. Unowocześnić =! od zmieniania diametralnie funkcjonalności na aż tak debilną jak jest teraz.

kaladann

Marudzili i każda zmiana "na dobre" jest tą gorszą, bo dodatkowo NIKT z nami użytkownikami tego nie konsultuje, ani nie pyta nas o zdanie!
A teraz jest co jest, bo zmiana jest nie tylko na gorsze i niechciane, ale też na debilne i okropnie uciążliwe w obsłudze!

Montago

:D
Przesiadłem się na rower.

użytkownik usunięty
ZSGifMan

No właśnie klechy pomyślały jak w niedziele nie wydam pieniędzy na tesco to więcej do kościoła wpłynie a tu taka lipa

No lipa straszna, bo ja z dzieciakiem z przyjemnością chodziłem sobie co niedzielę, ale jak się zaczęli jajić z tym pomysłem już na samym początku - przestałem!
Nas już nie zobaczą ;p

użytkownik usunięty
ZSGifMan

I słusznie:)

Montago

Ja się czuję okradziona z ludzi kina.

Montago

A ja nie moge wyslac wiadomosci do weryfikatora z poprawiona kontrybują bo ponoc nie mam 10punktów aby móc wysłać wiadomośc do kogoś kogo nie mam w znajomych.

mania19

Też to mam.
System "nie widzi" punktów...

Może teraz trzeba mieć "nowe" punkty, takie "dobro-zmianowe", jeden pkt wyświetlany na jednej podstronie :D

Montago

Moze naprawią.

mania19

Jak się samo nie naprawi, to nic nie zrobią ;p

użytkownik usunięty
ZSGifMan

Ale trolami to tak chętnie nie chcą się zajmować dziwie się.Tyle razy zgłaszano wypowiedzi chamskie i obrazliwe i nic z tym nie robiono

Dokładnie!
A widać jaką ilość spamu tworzą i żaden nie stracił konta, choć tworzone po kilka dni temu, a forum usłane tylko podblokowanymi ich wpisami...
Dziwne! Niemoc taka.

mania19

Nie gadaj, że nie możesz wysłać priva.. do czego to doszło:/ ja na przykład nie mogę wystawić normalnie oceny od razu przekierowuje mnie do strony głównej, muszę w iny sposób se radzić. Kolejna zajebista rzecz nie mogę wejść w stare kontry z materiałów bo jest okno nie ma takiej strony przejdź do nowej strony startowej i zonk.. trzeba ręcznie szukać tytułów. Tak zrypali ten "dezajn" że o ja Cie nie mogę..Zapomnieli o tych, którzy im cokolwiek dodają..:/

nina2001

Teraz juz mogę wysłać wiadomość. To było po zmianach zaraz, więc mogło nie działać.

Ja nie sprawdzam starych kontr, chociaz przyznam, żę rzeczywiście idzie się zgubic. I nie wiem ile punktów zdobyłam w kwietniu.
Zresztą z 50pkt poszło mi z kwietnia na marzec co wyzerowali liczniki.

nina2001

tez tak mam, że nie mogę zmienić oceny ponownie obejrzanego filmu, i wpisać nowej daty - wyrzuca na stronę startową. Można to jakoś pokonać?

nina2001

No właśnie zauważyłem ten sam problem u mnie. Przy próbie oceny filmu dostaję info: "Jesteś już zalogowany" i przekierowuje na stronę główną. Żenada :(

romaniukr

Cały wczorajszy wieczór doświadczałem tego samego!
Mogłem tylko... pisać posty, ale bez powiadomień, bo one i cała reszta - nie działały!

ZSGifMan

U mnie już OK.

romaniukr

U mnie niby też, ale coś zaczyna się znowu "przycinać" tyle, że mniej.

nina2001

U mnie to samo - przy ocenianiu filmu, wywala na stronę główną. Poza tym nie widzę w serialach, które odcinki mam obejrzane. Nowe nie zawsze jest lepsze od starego. Wiadomo to nie od dziś, ale wciąż ktoś chce ulepszać coś, co jest dobre.

nina2001

Miałem dokładnie to samo!

ZSGifMan

Powinni tez poblokować w ramach zmian...takie gify w awatarze jakie posiadasz. Kłuje po oczach przy większym nagromadzeniu twoich wpisów. Weź chłopie pomyśl o innych userach trochę.

kaladann

Zaraz będziesz chcieć i tego, że jak wyjdziesz na ulicę, to będziesz palcem wskazywał tego i tamtego, bo nie podobają się ich koszulki, swetry, bluzy, wzory na ubraniu, buty, cokolwiek... no i mają zostać zamknięci w aresztach, albo się rozbierać do nagusia, bo się wielmoży nie podoba!

ZSGifMan

Chłopie ...nie przeinaczaj..w twoim przykładzie gdyby te sweterki i koszulki błyskały po oczach przechodniów to tak trzeba, by ich zabronić. Ja wiem ze chcesz zwrócić uwagę właśnie na swój awatar i dlatego sobie wymysliłeś ze błyska, ale nie pomyślałeś ze daje to po oczach userów. Tu na jednej stronie widzę dokładnie 4 twoje błyskotki i każda wali po oczach błyskiem. Rozprasza to, zniechęca do czytania i zwyczajnie wkur@ia. Jakby tak każdy inny coś zrobił z gifem to by nie szło czytać komentarzy. Zastanów się jak wchodzisz np na stronę www i są takie np. oczojebne agresywne banery to czy ci się to podoba.

Jeśli tego nie rozumiesz to nie powinieneś się dziwić filmwebowi, który podobnie myśli jak ty..czyli "bo ja tak chcę , bo tak chcę i koniec mam was gdzieś".


kaladann

Ostatnie zdanie - strzał w dziesiątkę!
Przez lata miałem nieinwazyjny awatar, potem gifa, też przyjaznego.
Ten pojawił się z początkiem tego roku, jakoś w okolicach (chyba) pierwszych przecieków na temat "dobrej zmiany". Mnie mogą zlewać i mi robić takie chocki, to co ja mam się powstrzymać, bo znajdą się ze dwie-trzy osoby, co to będą obruszone...?!

Ja się uczę szybko i jestem pojętny, a ty?

ZSGifMan

To ze wiele osób denerwuje twój nowy hiper super awatar to nie ma wątpliwości. Mało kto jednak ci o tym napisze, bo jak po drugiej stronie jest dziecko albo burak (w 98% przypadków) to zacznie się rzucać i obrażać zwracającego grzecznie uwagę - nikt na to nie ma ochoty. Ja już też nie. Ja ci zwracam tylko uwagę, jeśli jesteś dojrzałą osobą to przyznasz po prostu rację i tyle. Denerwujesz tym nie filmweb, bo oni mają wyje#ane na posty, ale userów np takich szaraczków jak ja. Zrobisz jak uwazasz, ja już widzę błyskotkę to zmykam z strony nie czytając jej. Za pierwszym czy drugim razem mnie to nie denerwowało, ale po iks entym już tak.
Pozdr.

kaladann

Ależ ja rozumiem i domyślam się dlaczego tobie (wam) się to nie podoba, ale... Obserwuję zewsząd roszczeniową postawę, zwracanie uwagi wszystkim i o wszystko, a ja uważam, że skoro mam taką możliwość, to mi się to zwyczajnie należy! Nie interesuje mnie, że masz z tym problem, tak jak nikogo nie interesuje, że mnie się coś też nie podoba! Proste?! Proste!

I nie bierz mnie pod włos z tym, że jak (jesteś myślący) to się domyślisz i zrób jak uważasz - nie rusza mnie to.

ZSGifMan

"że skoro mam taką możliwość, to mi się to zwyczajnie należy! Nie interesuje mnie, że masz z tym problem"

Czyli jesteś taki sam jak zespół z filmweb, a masz do nich pretensje, czyli wymagasz od nich czegoś czego sam nie jesteś w stanie zrobić jednym kliknięciem. A nawet gorszy bo ty "rozumiesz czemu to się nam nie podoba" a filmweb myślę wciąż nie jarzy problemu. Jacy userzy taki filmweb. SPOKO.

kaladann

Słuchaj, to jest tak jak z tymi ubraniami. Wiem, że nie podobało ci się takie porównanie i nie rozumiesz (lub nie chcesz) analogii, ale jak inni zaczną się ubierać normalnie, to i ja przestanę się stroić w neony! Odpowiedz mi: dlaczego tylko ja mam być ten normalny i pokrzywdzony, skoro dookoła pełno nieczułych i beztroskich, których zdanie innych obchodzi tyle, co wczorajsza kupa?!

Z tym co napisałeś:
" Jacy userzy taki filmweb. " - to tak, tylko oczywiście odwrotnie! To nie ja pierwszy zacząłem lać na innych tylko oni na mnie, więc ja tylko się nauczyłem tego od nich! I skrupulatnie to stosuję na co dzień. I tobie polecam ;)

Jak filmweb użytkownikom, tak i oni jemu.
A jak użytkownicy filmweba mnie, tak i ja im!
Tyle, kropka.
I też SPOKO.

ZSGifMan

"ale jak inni zaczną się ubierać normalnie, to i ja przestanę się stroić w neony! "

No to przestań się stroić bo jak na razie inni zachowują się normalnie - nie widziałem nikogo z gifem, ale rzadko odwiedzam komentarze więc moze się mylę.

kaladann

Taaak?

Proszę bardzo, pierwsze z brzegu i o wiele "gorsze" niż moje:
http://www.filmweb.pl/user/Ryloth

a ten mocno podobny do mojego:
http://www.filmweb.pl/user/sssnake

Kolejny i moim zdaniem świetny ;) gif:
http://www.filmweb.pl/user/chowder

inny:
http://www.filmweb.pl/user/Emppu

W miarę "mało-inwazyjne" gify to:
http://www.filmweb.pl/user/HiddenStone
http://www.filmweb.pl/user/Marcin30
http://www.filmweb.pl/user/ROOKSI_OO
http://www.filmweb.pl/user/queen_hurricane
http://www.filmweb.pl/user/PirotessC18


Jest o wiele więcej, tylko już mi się nie chce tracić czasu na wykładanie ich na srebrną tacę do podstawienia pod nos.
A to tak na szybko kilka lepszych z brzegu, bo nie chciało ci się rozeznać nawet w poruszanym temacie...

ZSGifMan

No faktycznie jest kilku więcej takich antyspołecznych indywiduów, ale najwyraźniej nie są tak aktywni lub aż tak aktywni skoro na całe szczęście z 99% procent komentarzy które poczytam czasem nie zawierają tych błazeńskich awatarów. Pozostaje unikać i trzymać się z daleka od waszych postów.

kaladann

Dzięki za tego idiotę, bo już się bałem, że trafiłem tu na FW na kogoś z klasą i stylem, co się nie zniży do takich tanich inwektyw, ale fajnie, że się jednak pomyliłem ;p

Bywaj!

ZSGifMan

Nazwałem w pierwszym odruchu rzecz po imieniu, a chwilę później zmieniłem wskutek poprawności "politycznej' - chyba źle rozumianej - bo czasem trzeba powiedzieć komuś coś wprost inaczej nie zrozumie - no ale tobie i tak jak grochem o ścianę. Przykro mi. Też bywaj już mi ślepia dostają jak po oscyloskopie.

kaladann

Ja tak trochę na marginesie - wiesz, że na poziomie przeglądarki możesz zablokować odtwarzanie gifów? Można wybrać, żeby się pokazywały jako statyczne obrazki.

Marac

Już nawet nie to, że zmieniać w ustawieniach, tylko zwykły ESC w np. IE, a w FF to ESC+lmb(lpp) w gifa i to załatwia sprawę na danej stronie. Chr jakiś upośledzony jak o to chodzi i nie obsługuje tego...

ZSGifMan

Szacun! Zmieniłeś.

ZSGifMan

Chociaż w sumie, to :((

ZSGifMan

On naprawdę był męczący... Ten poprzedni, z obcym, był genialny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones