Ja rozumiem że wiele filmów jest kiepskich ale żeby od razu wszystkie filmy grupować pod nazwą filmowe dno to chyba gruba przesada.
Na nowym profilu, po prawej stronie widnieje napis: Moje filmowe DNA. Za każdym razem jak to czytam myślę - nie było aż tak źle.

Brumhilda

Żeby to jeszcze było wpisane w formie jaką podałaś, ale tam jest przecież z CAPSa wbite:

" MOJE FILMOWE DNA "

a u kogoś jak się wejdzie na jego profil jest:

" FILMOWE DNA "

To jest kompletne dno wpisywać nam takie dna!

ZSGifMan

Niewiarygodne że ulubiłeś 2500 dennych produkcji ;))

Brumhilda

Nooo... Jak w tym wierszyku:
" Panie sumie, w sumie pan niewiele umie "
z dopiskiem:
" A dodatkowo jest pan denną rybą i polubił denne filmy na FW "
;p

ZSGifMan

Te "FILMOWE DNA" na profilach to wprost wyrażona szczera opinia Filmwebu o nas, o użytkownikach :P ;)

Montago

Przez wzgląd na jakiś tam sentyment i zapewne brak chęci powiedzenia tego wprost, nie wpisali:
" FILMWEBOWE DNA "
;p

Brumhilda

Już im zgłaszałem tę literówkę parę dni temu - jak dotąd nie poprawili.
http://www.filmweb.pl/forum/portal+filmweb.pl/Liter%C3%B3wka+na+nowych+profilach ,2995669

Marac

Słabo to wygląda, jak jarmarczne efekciarstwo na siłę.

KRCK

Ty głównie korzystasz z forum, to masz jeszcze jakiś rok spokoju. Ja się będę zawijał, tylko jeszcze nie wymyśliłem gdzie.

Marac

Już bardziej z PW, jak z forum. :) Rok spokoju?

KRCK

No przecież forum będzie następne do zmiany layoutu na nowy. A między zmianą ogólnej części serwisu a zmianą części personalnej był właśnie około rok odstępu. Na nowym forum na jednym ekranie pewnie będą się mieściły trzy zdania, ale za to kafle z avatarem i nazwą użyszkodnika będą miały po 800 pikseli.

Marac

Hahaha!
Do tego jeszcze wielki na 1/3 kontenera kciuk do polubień :)

ZSGifMan

No ba, musowo...

Marac

Haa!
Prawie zapomnieliśmy, że wielki te podwójne kółka jeszcze musowo mają być i porównania, że ten to Stifler, a tamten to... Adaś Miauczyński ;)

FW tak zdziecinniał, że brak mi słów! Ta posrana latarnia, takie porównania, niedługo nie wiem co wlepią? Szablony do malowania, czy rymowanki...?
Aha, no i przy szukaniu ten powalony piesek węszący noskiem by się przydał, Gates na pewno tanio odsprzeda...

Brumhilda

Może jestem jakaś ślepa ale ja nigdzie nie widze tego. W którym miejscu są te filmowe dna?

diavolo0801

Prawa kolumna, nad cyferkami. Na Twoim profilu jest "MOJE FILMOWE DNO", na profilach innych jest "FILMOWE DNO". Tylko z literówką.

Marac

No tak. Dzięki

Brumhilda

Nie rozumiem czemu właściciele określają to jako filmowe dna. Nie wszystkie filmy były dnem. Wiele z nich było fajnych, więc powinni zmienić ten napis. To raczej portal stał się dnem.

looki14

Zapewne w jakiś tajemny sposób chcieli nawiązać do kwasu deoksyrybonukleinowego, ale zamiast wpisać "Filmowe DNA", gdzie nie byłoby wątpliwości tylko czepianie i śmiechy, wpisali "FILMOWE DNA", a to już faktycznie jest dno i zwykła żenada.

looki14

Ja to interpretuję jako przejaw szczerości - "Moje filmowe dno" to po prostu nazwa nowego profilu. Tylko zrobili literówkę i wyszło "dna".

Brumhilda

"Moje filmowe dna" faktycznie brzmi bezsensownie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones