Dziękujemy za Wasze opinie, które licznie zgłaszaliście na forach oraz w wiadomościach mailowych. Po zapoznaniu się z nimi rozpoczęliśmy intensywne prace nad usprawnieniem nowego profilu użytkownika. Już teraz możecie zauważyć, że liczba elementów w zakładkach "oceny" i "chcę zobaczyć" została zwiększona. Same listy ładują się także szybciej.

Obecnie pracujemy nad kolejnymi zmianami, które najczęściej pojawiały się w Waszych propozycjach. Najważniejsze z nich to:
- dodanie informacji o emisji w telewizji filmów, które chcecie zobaczyć;
- możliwość sortowania listy znajomych według gustu;
- zmiana w zakładce "materiały" tak, aby była bardziej czytelna i więcej elementów mieściło się na stronie.

Mamy nadzieję, że wszystkie te zmiany uda się nam udostępnić już w przyszłym tygodniu. Ich wprowadzenie nie oznacza jednak zakończenia prac nad nowym profilem użytkownika. Planujemy wzbogacić go o kolejne nowe funkcje i usprawnienia, dlatego też w dalszym ciągu czekamy na Wasze opinie oraz sugestie. Wierzymy, że dzięki nim uda się nam stworzyć profil, który w pełni spełni Wasze oczekiwania.

filmweb

Wow, rebelia i bunt na bounty się jednak opłacał...

WujekChu1ek

Nie mów hop, bo nie wiadomo co i czy w ogóle cokolwiek zrobią tak jak byśmy chcieli ;p

filmweb

A co ze skrzynką nadawczą? Zapomnieliście o niej...znowu.

mania19

Ważne, że zrobią coś z materiałami, bo przez tą zmianę olałem dodawanie kontr... Moim zdaniem chociaż to powinni zostawić bez zmian...

WujekChu1ek

No ja nie olałam, ale fakt nie idzie się tam połapać.

WujekChu1ek

Mnie najbardziej cieszy, że blogi zostały tak skutecznie ukryte, że nie widać ich po kliknięciu w czyjś profil. Najlepsza zmiana jaka mogła być. W ogóle zakładanie blogów na forach nie związanych z blogowaniem powinno być zakazane na wszystkich stronach internetowych.

Andrzejek324

Kiedy usuniesz avatar nie związany z filmem?

Marac

:D

Marac

Avatar z blogami nie ma żadnego związku. Avatar każdy sobie wstawia jaki chce nie musi mieć związku z filmem. A blogi powinny zostać zakazane.

Andrzejek324

TAk samo jest z blogiem. Dobranoc.

Andrzejek324

Avatary niezwiązane z filmem na portalu filmowym powinny być zakazane. A już zwłaszcza avatary kibolskie.

Marac

Piszesz te bzdury specjalnie żeby mi na złość zrobić.

Andrzejek324

Piszesz te bzdury specjalnie żeby Wujkowi na złość zrobić.

Marac

+1
Lajk ;)

Marac

Nie. Po prostu denerwują mnie blogi na tym portalu i uważam, że nie powinny się tu znajdować. Ewentualnie jakieś na tematy filmowe, ale na temat gotowania jest mnówstwo przeróżnych stron i tam się powinno prowadzić takie blogi a nie na forum filmowym. Strasznei mnie dziwi, że moderacja na to pozwala. Gdybym to ja był moderatorem dawno bym zlikwidował możliwość tworzenia blogów.

Andrzejek324

"Gdybym to ja był moderatorem dawno bym zlikwidował możliwość tworzenia blogów"

Dlatego dobrze, że nim nie jesteś, bo się kompletnie do tego nie nadajesz. Moderator jest od tego aby spełniać oczekiwania użytkowników, a nie własne zachcianki. Gdybyś został moderatorem to portal szybko by upadł. Ludziom by się coś nie spodobało, a ty byś tego nie zmieniał, bo ważne, że Tobie się podoba.

dirt16

A teraz uważaj, poleci 100 głupio-mądrych argumentów, że się mylisz:D:D

Dla Andrzejka na zachętę:D
http://www.filmweb.pl/user/WujekChu1ek/blog

dirt16

To przecież logiczne, że robiłbym portal pod swoje widzi mi się. W dupie bym miał zdanie użytkowników tak jak ma ich w dupie administracja i moderacja Filmwebu.

Andrzejek324

A kuku
http://www.filmweb.pl/user/WujekChu1ek/blog/582699-Zdj%C4%99cia+Kulinarne+Nowych +Potraw.

WujekChu1ek

Podana strona przestała istnieć. Nie działają mi żadne linki trzeci dzień więc możesz się nie wysilać.

Andrzejek324

Musisz w takim razie wejść ręcznie na tego bloga. Mój profil---->inne---->Blog

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
WujekChu1ek

Link do tego bloga u Ciebie jest poprawny i działa.

Andrzejek324

Działa ten link, specjalnie sprawdziłem.
Coś masz u siebie nie OK i dlatego.

ZSGifMan

U mnie nie działa żaden link od trzech dni. Nie tylko ten od bloga.

Andrzejek324

A do czego odsyła ten link? Co w nim jest jest? Jest coś, czy jak nie działa? Jaki błąd pokazuje? Czy nic się nie dzieje?

ZSGifMan

Każdy link jaki próbuje otworzyć nie działa. Wyskakuje powiadomienie, że podana strona przestała istnieć.

Andrzejek324

Taki komunikat pojawia się jak próbujesz wchodzić na usunięty temat czy post.

ZSGifMan

No właśnie wiem i to mnie dziwi. Nawet jak w wyszukiwarce coś wpisze to jak kliknę pojawia się ten komunikat.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Andrzejek324

Dlatego ten portal spada na psy, ale gdybyś Ty został moderatorem to byłoby znacznie gorzej.

dirt16

A nie mówiłem, typowy jaskiniowy troll;)

Marac

A Twój avatar jest związany z filmem? :) A pytam z ciekawości :)

mania19

A to ja twierdzę, że tu nie powinno być blogów kulinarnych?

Marac

A mi koło tylka lata kto jaki ma blog, ja tez mam blog ino nikt tam nie zagląda :P
Więc? :)

edit: jedna osoba zagląda :)

Marac

Żadnych blogów nie powinno być. Forum filmowe to nie jest miejsce na jakiekolwiek blogi. A avatar jest nieodłączną formą każdego nicku i z blogami żadnego związku nie ma.

Andrzejek324

Ale ma związek z forum filmowym.

Andrzejek324

Powinien mieć związek z filmem na portalu filmowym. Jak nie chcesz, to nie dodawaj żadnego, ale ten kibolski usuń. Nie ma obowiązku mieć avatara.

Andrzejek324

Jaka imperialna siła zmusza Cię do wchodzenia na cudze blogi? To, że czegoś nie lubisz nie oznacza, iż wszyscy mają się do Twoich "upodobań" dostosować - trochę mniej egoizmu. Mam znajomych, którzy prowadzą na filmweb ciekawe blogi filmowe i śmiem twierdzić, że ubogacają one ten portal... A jak ktoś ma inne zdanie to wystarczy nie wchodzić i nie marudzić.

shinobi82

Nawet nie wchodzę na te blogi przecież, ale interesuje mnie kto jak ocenia filmy i dostaję białej gorączki jak widże u kogoś na profilu jakiegoś bloga.

mania19

https://en.wikipedia.org/wiki/The_Face_of_War

Andrzejek324

Ale.... Bang, dalej one są!!! HAHAHAHAHA Blog Kulinarny Rulezzz!!! BloG 1, Andrzejek 0!

WujekChu1ek

NA stronie głównej profilu blogów nie widać, więc to tak jak by ich nie było. FIlmweb 100, WUjek 0

Andrzejek324

No, patrz, a jednak ocenianie gier ci nie wadzi, które też z filmami niewiele mają wspólnego.

kosobi

To troll jest przecież. Czepił się Wujka jak placek krowiego zadka. Gdyby Wujek nie miał bloga, to by sobie coś innego znalazł.

Marac

Przeszkadza mi każdy kto ma tutaj jakiegokolwiek bloga.

Andrzejek324

A to nowość. Bo dopiero co przeszkadzały Ci tylko niefilmowe. Cóż za ewolucja poglądów.

Marac

Akurat ten mnie najbardziej denerwuje, ale nie raz pisałem, że wszystkie blogi powinny zostać usunięte.

Andrzejek324

No cóż... Co innego pamiętam, ale w archiwum grzebać mi się nie chce. Niech Ci będzie.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones