• Profil użytkownika właśnie wzbogacił się o dwie nowości.

Lista "nie interesuje mnie"

Znajdziecie tu wszystkie tytuły, które oznaczyliście jako "nie interesuje mnie". Produkcje z tej listy nie pojawiają się w Waszych rekomendacjach ani nie mogą być Wam polecane przez znajomych. Podobnie jak w przypadku innych list, możecie ją sortować i filtrować według wielu kategorii. Jeśli zmienicie zdanie na temat dowolnego tytułu, możecie również dodać go do listy "chcę zobaczyć" lub ocenić.

Zakładka "w telewizji"

W zakładce "w telewizji" pojawiła się możliwość wyświetlani tytułów emitowanych wyłącznie na Waszych ulubionych kanałach. Listą ulubionych kanałów możecie zarządzać na stronie Programu TV lub w ustawieniach konta.

5
    394odpowiedzi
    ost.
    • Lista "nie interesuje mnie"

Na prawdę bardzo przydatna funkcja, jakby nie było ważniejszych, Marac ma racje, same małpy chyba tam u was pracują... Jakaś abstrakcja to jest...

• No teraz to zaszaleli z tymi zakładkami. :)

• Zakładka w TV jest spoko nie powiem, ale nie interesuje mnie? Są ważniejsze jak np ręczne wyszukiwanie filmów w profilu albo liczba ocenionych gatunków. Co za bzdurmistrze, nie mam słów.

• A ja u siebie na profilu w ogóle mam zakladki quizy i konkursy , a nie widze żeby inni userzy też takie niepotrzebne zakladki mieli.

• Może zdjęcie trzeba wysłać :P

• Mózg se wyślij, frajerze.

• Morda tam lamusie.

• Wyjebać ci?

• Morda szmato.

• A może ci obciągnąć?

• .

• Ja pier#ole, jak to jest mieć dupę zamiast twarzy? To cud, że twoi starzy Janusz i Wacek nie utopili cię w szambie.

• Ryja masz jak byś od dziecka gównem był karmiony.

• Widzisz te zakładki tylko u siebie, u innych nie, każdy tak ma.

• Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

• Wyjmij palec z dupy jak do ludzi mówisz Edziu pedziu.

• Bo to są chyba zakładki, które widać tylko na swoim profilu.

• Zamknij morde, twarzowcu.

• Powiedział vachell patrząc w lustro.

• Twój drugi dzieciak żyje jeszcze, czy też już zdechł?

• A co Cię to obchodzi?

• Pewnie zdechł.
            Nie dziwię się, twoje bachory wolą umrzeć niż mieć za matkę takiego szona.

• Kakaowy vachell mówi do ojca Janusza
            - Tata Janusz chce mi się kupę.
            - Poczekaj zaraz ci ukroję.

• Wyglądasz jak kur#a, uważaj na aids lachociągu.

• A Ty jak zwykle pierwszy :P

• https://www.youtube.com/w...

--
      A tymczasem w normalnym świecie: http://www.filmweb.pl/use...

• Ponieważ temat będzie pewnie przypięty przez najbliższe kilka tygodni, może wykorzystajmy go do czegoś konstruktywnego? Proponuję opowiadanie dowcipów. Znacie ten o programiście Filmwebu?

Diabeł złapał trzech programistów - z FDB, IMDB i Filmwebu.
      - Dam każdemu z was dwie metalowe kulki. Wrócę po tygodniu, jak zrobicie z nimi coś czego ja nie potrafię, to was wypuszczę. Jak nie - idziecie do kotła.
      - Wal się, palancie - mówi programista z FDB i pokazuje Diabłu środkowy palec.
      - I will call my embassy! - mówi programista z IMDB i sięga po telefon.
      - U u u - mówi programista z Filmwebu i rzuca w Diabła skórką od banana.
      Następnie Diabeł zamyka każdego z nich w pokoju dwa na dwa metry.
      Po tygodniu idzie do programisty z FDB, a ten żongluje kulkami z zamkniętymi oczami.
      - Eee, wielkie mi rzeczy... - Diabeł pstryka palcami i kulki same zaczynają żonglować w powietrzu. - Do kotła z nim!
      Następnie idzie do programisty z IMDB, a ten stawia jedną kulkę na środku pokoju, odwraca się do niej plecami, rzuca drugą za siebie, a ta ląduje na tej pierwszej i kulki stoją jedna na drugiej.
      - No no... całkiem nieźle - mówi Diabeł. - Ale popatrz na to. - I Diabeł podrzuca obie kulki do góry, a one stają jedna na drugiej, ale na suficie. - Do kotła z nim!
      Na koniec Diabeł idzie do programisty z Filmwebu. Otwiera drzwi do pokoju, a programista z FW przez tydzień jedną kulkę zepsuł a drugą zgubił.

--
      http://www.filmweb.pl/use...

• W poniedziałek budzi się programista z FDB, ubiera się, zjada śniadanko, odpala komputer i po tych czynnościach przystępuje do pracy. W ten sam dzień budzi się programista z IMDB. Rutynowo dba o higienę, pożywia się bułeczką z warzywami, robi kilka pompek. Jednym słowem jest rześki i gotów znowu sprawować pieczę na portalu. A co robi programista Filmwebu w poniedziałek? Budzi się o równo w południe i jest zmachany snem, więc musi odsapnąć, bo znowu śniły mu się profile. Wydawać by się mogło, że mija pięć minut, ale budzi się w piątek o 18-tej. Po kilku głębszych postanawia to pier*olić, bo w końcu weekend...

• O, to mi się podoba!

Spotkało się kilku programistów Filmwebu i jak to zwykle bywa, rozmowy szybko zeszły na tematy usprawnień portalu. Wreszcie któryś z nich zaproponował:
        - Panowie, porozmawiajmy o czymś normalnym, np. o dupach.
        Nastąpiła bardzo długa cisza, a po niej jeszcze więcej krępującego milczenia.
        Wreszcie któryś odpowiada:
        - Słuchajcie, moje nowe funkcje w profilu użytkownika są do dupy... ale i tak je dodam.

• W dupe to ci stary wchodzi.

• użytkownik usunięty

Głupi i filmwebszy.

• Śmieszne i zabawne, zupełnie jak twój ryj.

• Ale masz twarz, kto ci ją narysował?

• Tajemnice przedsiębiorstwa nazywa się z angielskiego "know-how".
        A wiecie jak nazywają się tajemnice Filmwebu? "Don't know-how".

• Dalej nie mogę usunąć zdjęcia w tle :-)

• zastąp innym zdjęciem

• "zastąp" to jednak nie "usuń" !!!

• Więcej wykrzykników, niedorozwoju.

• Kur#a jesteś taki szpetny, że można by cię za kasę pokazywać.

• Morde sobie zastąp.

• Za pięć stów mogę ci odpowiadać cześć.

• Bo jesteś cipą.

• Zakładka "nie interesuje mnie" wróciła - w porządku. Ale jak mam ją przeglądać, kiedy mam tam prawie 20 tysięcy pozycji, a na 1 stronie mieści się 25???

strona 1