Dziękujemy Wam za tak aktywny udział w dyskusji o nowym profilu użytkownika. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, znacząco zmodyfikowaliśmy zakładkę "materiały", mamy nadzieję, że jej obsługa będzie teraz dużo łatwiejsza. Ponadto na listach ocen Waszych znajomych możecie teraz włączyć wyświetlanie filmów, których jeszcze nie oglądaliście lub takich, które widzieliście oboje.

Na tym jednak nie koniec, obecnie pracujemy nad kolejnymi zmianami, o które prosiliście. Już wkrótce wprowadzimy następujące nowości:
- na liście "chcę zobaczyć" pojawi się zakładka z filmami, które mają zapowiedzianą emisję w telewizji;
- na listach "oceny" oraz "chcę zobaczyć" w Waszym profilu oraz w profilach znajomych pojawi się możliwość przełączenia widoku do uproszczonej wersji, pozwalającej zmieścić więcej elementów na ekranie;
- wiele nowości na liście znajomych (m.in. możliwość sortowania po guście, zakładka z listą wspólnych znajomych)
- dodane zostanie oznaczenie przy użytkownikach, którzy są obecnie online.

Mamy nadzieję, że dzięki wprowadzonym zmianom obsługa profilu stanie się znacznie wygodniejsza. Nadal liczymy na wasze cenne uwagi.

filmweb

"- dodane zostanie oznaczenie przy użytkownikach, którzy są obecnie online."

A ja myślałam, że ostatecznie ukrócicie dogadywanie "siedzisz tu 24/7".

Kate_Bennet

Najczęściej dogadują Ci, którzy wałęsają się tutaj bez celu. Dla mnie ok, realizują jeden z moich postulatów. ;)

KRCK

Moich nie zrealizują.

Kate_Bennet

I'm an influential user. :8

filmweb

W materiałach jest przejrzyście i funkcjonalnie :) Zauważyłem za to jeden błąd, gdy wybiera się "współtworzone: wszystkie materiały" - widać wtedy tylko filmy, przez co ten filtr nie różni się od "współtworzone: tytuły". No i nie ma w ogóle podziałki na "współtworzone: nagrody".

filmweb

Po prostu dajcie nam do wyboru starą wersję strony jeżeli tak dziękujecie za aktywny udział w dyskusji. To tego chce 99% użytkowników.

WRMUFC

TAK!!!!

WRMUFC

TAK!!!!!

WRMUFC

Albo i 99,999%
;)

WRMUFC

TAK!

Stara wersja musi istnieć. Bez niej wchodzenie tu nie ma sensu.

WRMUFC

popieram

WRMUFC

Dokładnie tak!

WRMUFC

TAK.

WRMUFC

Również popieram.

WRMUFC

W dupie nas mają. Wszyscy chcą starych profili, a oni swoje.

WRMUFC

Ja również chce starą wersje!!!

filmweb

Parsknęłam śmiechem przy ,,Nadal liczymy na wasze cenne uwagi", przepraszam.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Marac

Np. weryfikacja plakatów na FDB trwa kilkanaście godzin.

Marac

Mi nowy film dodali po 2-3dniach i to za 2 punkty.

mania19

A na FW aktualnie 232 dni. Parodia.

A z innej beczki - jak fajnie jest widzieć własną wysłaną wiadomość. Już prawie zapomniałem, że to możliwe...

Marac

Ale bierz pod uwagę, że fdb jest mniej popularny, mniej tam ludzi którzy dodają materiały to jest i krótszy czas oczekiwania. Jesli FDB stanie sie popularny jak fw to i tam może dojśc do tego, że kontra z nowym filmem będzie wisiała 232dni.

mania19

Zgadza się, to możliwe. Ale przynajmniej wiem, że wtedy właściciel FDB napisze na forum "Sorry dziewczyny i chłopaki, ale wiecie jak jest. Portal tworzę praktycznie sam, nie mam kasy na zatrudnienie weryfikatorów jaką ma Filmweb albo IMDB. Robimy co możemy."

Poza tym jak jest więcej kontr to wystarczy przyjąć więcej weryfikatorów - niespodzianka, to naprawdę takie proste. Z jakiegoś powodu na FW tego nie robią (wiem, po dwóch latach przerwy przyjęli wreszcie z łaski jednorazowo parę osób kilka miechów temu).

Marac

Filmweb płaci werom? :D
I czemu Ty sie na weryfikatora nie zgłosiłeś?

mania19

Nie. Ale ma na to kasę. :-D

Marac

A gdzie odpowiedz na moje drugie pytanie? :)

mania19

Nie sądziłem, że pytasz na poważnie.
Domyśl się, wierzę w Ciebie. Co najmniej dwa powody są oczywiste.

Marac

Ja zawsze pytam na poważnie.
Spoko, kumam.

mania19

Aha, na FDB akceptują FW jako źródło plakatów. Jak miło - będę mógł poprzenosić wszystkie plakaty, które tu dodawałem. Bo przecież teraz nie pamiętam, gdzie je wygrzebałem - czasem trzeba było się nieźle naszukać.

Marac

A wiesz, jak się dostać na FW do plakatów w pełnej wielkości?

Fangorn

Jasne. W prawym górnym rogu każdego plakatu na stronie z plakatami, np.
http://www.filmweb.pl/film/Happiness-1998-765/posters
jest wykrzyknik, pod którym jest menu. Klikasz "zgłoś poprawkę" i przenosi Cię do formularza, w którym jest już dodany ten plakat, np.:
http://www.filmweb.pl/film/Happiness-1998-765/contribute/posters?elementIdsToUpd ate=6946936
Zaraz nad plakatem masz jego rozmiar, np. 583x800 i obok lupkę. Klikasz lupkę i masz oryginalny plakat tak jak został dodany. Wyświetla się pomniejszony, ale jak zapiszesz to jest w oryginalnym rozmiarze.

Marac

A widzisz, na to nie wpadłem. Za mało kombinuję po prostu ;)

To teraz wiem, że można też wybrać z galerii jakiś plakat, otworzyć w nowej karcie i domyślną "2" przed ".jpg" zmienić na "$". Może ciut szybciej.

Fangorn

O widzisz. Na to z kolei ja nie zwróciłem uwagi! Dzięki!
Za *dużo* kombinuję po prostu. ;-)

Fangorn

Super. Dużo szybciej!

Marac

Szkoła życia Filmwebu - nie kombinujesz, nie przeżyjesz.

Fangorn

Na szczęście już niedługo.

użytkownik usunięty
Marac

Reakcja pana Gortycha na wszelkie pytania użytkowników FW dotyczące wyglądu portalu

https://youtu.be/O7MwSXF93A0?t=29

hahahahaha

mania19

No i można dodać do 50 aktorów w przypadku obsad a na FW tylko 20 :/

Marac

Przepraszamy. Juz wiecej nie bedziemy.

Gozer_Traveler

https://sjp.pwn.pl/sjp/drwina;2454394.html

Marac

Fajny.

Pogoda jest. Mozna wyjsc.

Gozer_Traveler

Udanego spaceru życzę.

Marac

Dziekuje uprzejmie.

Marac

Tylko na Pana, ale w tym nie ma niczego niewłaściwego. Cały FilmWeb jest tu zgodny jak jeden mąż. Pozdrawiam serdecznie.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Marac

Nigdy nie gościłem w Pana domu rodzinnym. Zaszło jakieś horrendalne nieporozumienie. Pozdrawiam serdecznie.

Marac

popieram, rowniez ostatnio tam zalozylem konto, Filmwebie macie powaznego konkurenta wzgledem FDB

Marac

Zady i walety FDB:
http://www.filmweb.pl/forum/portal+filmweb.pl/Post%C4%99py+w+pracach+nad+nowym+p rofilem+u%C5%BCytkownika,2997388?page=3#post_15768510

użytkownik usunięty
Marac

Dzięki, że mi powiedziałeś o tym FDB, wyłączyłem dla nich adblocka, żeby filmweb miał większą konkurencję.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones