To znakomita niespodzianka dla FilmWebowiczów. Nowoczesność oraz innowacyjność są dowodem na ustawiczną pracę nad ideałem przez pracowników Portalu. W imieniu wszystkich FilmWebowiczów pragnę Państwu podziękować. Proszę nie zwalniać tempa.
Pozdrawiam serdecznie.

szambelan

https://imgur.com/tzbQemp

Rzytek

+
Pozdrawiam serdecznie.

szambelan

Nie podlizuj sie :P

mania19

Wyrażam jedynie swoją opinię, proszę Pani. Jestem pewien, iż nie tylko ja tak myślę, a większość FilmWebowiczów. Pozdrawiam serdecznie.

szambelan

Masz rację, na pewno większość uważa, że się podlizujesz :P. Pozdrawiam w ten deszczowy wieczór.

mania19

Tylko trolle narzekają, bo nienawidzą FilmWebu. Pozdrawiam serdecznie w ten ciepły i suchy wieczór.

szambelan

Dobrze, że nie należymy do ej bandy trolli Panie Szambelanie. Cieszę się, że pogoda u Pana dopisuje. Pozdrawiam czule.

mania19

Ja Pana też, Panie Henryczku. Pozdrawiam serdecznie.

szambelan

Hahahahahahaha.
Ty To jestes czasami niepoważny Szambelan.

szambelan

Lizus! I do tego elegancki! Hej!

szambelan

Proszę ten jeden raz niech to będzie troll.

Vennturi

Tak to troll.

Kate_Bennet

Co racja, to racja...

Vennturi

Nevermind typ co drugiemu filmowi daje 1 XD.

Vennturi

Tak, taki z niego kinoman. ;)

Vennturi

Ten co się wpisał przede mną^, to też troll.

Vennturi

Prędzej Pan jest podejrzany z tym niespełna dwuletnim kontem. Pozdrawiam serdecznie.

szambelan

aaaaaaaaaa sorry zapomniałem że trzeba być zarejestrowanym na filmwebie minimum 5 lat żeby komentować.

Vennturi

Niezupełnie, niemniej wskazałem, iż prędzej Pana profil jest podejrzany niźli mój.
Zapomniałem, iż trzeba ciągle tylko opluwać Portal oraz jego dobre chęci, by móc komentować. Taka moda.
Pozdrawiam serdecznie.

szambelan

Imo teraz portal jest taki nijaki, coś aka facebook. Ikony i zakładki są zbyt duże, poza tym oceny aktorów moim zdaniem zaśmiecają zakładkę aktywności. Jeśli dodadzą w ustawieniach możliwość niepokazywania ocen aktorów to będę w stanie te zmiany zaakceptować.

szambelan

rolnik to też twój alter?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
rolnik

Dobrze Pan napisał o tym. Pozdrawiam serdecznie.

szambelan

Jeśli podobał się Panu ten post, to proszę też zerknąć tu: http://www.filmweb.pl/forum/inne/Nowy+layout+profilowego+na+filmwebie,2994464#po st_15753006
Pozdrawiam serdecznie.

rolnik

Przedni komentarz. Pozdrawiam serdecznie.

KRCK

Jak chcesz.

Kate_Bennet

Nie jak chcę, tylko trzeba.

Vennturi

troll jak nic... ;( nowy wyglad jest pseudoprzejrzysty, no ale takie czasy, ze kafelki widnowsa 10 wyznaczaja "standardy"... :(((( przynajmniej daliby mozliwosc wyboru miedzy starym (dobrym i sprawdzonym) a nowym (wujowym)... :(((

gresiek

w pełni się zgadzam

szambelan

Mi się podoba i o to bardzo, ale chciał bym by można było przyglądać swoje wypowiedzi i tematy w których się gadało mam nadzieję że to jeszcze zrobią. Pa za tym fanie było by dać mniejsze ikony i zakładki i możliwość dostosowania wyglądu. Ale krok w fajną stronę jest.

frycek49

Jestem pewien, że FilmWeb będzie w ciągłej modernizacji i wkrótce doczekamy funkcji, którą Szanowny Pan raczył nadmienić. Pozdrawiam serdecznie.

szambelan

Było by super. Bo ogólnie dobrą robotę zrobili. Tylko to jeszcze tak dopracować.

frycek49

Są świetni. Dlatego na rynku nikt im nie dorównuje. Jestem pewien, iż to tylko kwestia czasu, a będziemy mogli na FilmWebie już niemal wszystko.
Pozdrawiam serdecznie.

szambelan

Swoją drogą, widać teraz po wpisach jak niektórzy nie ogarniają techniki. Jakieś przedziwne metody i trzymanie linków, by po prostu sprawdzić powiadomienia.
Jak jakiś komunistyczny beton pamiętający czasy Stalina. Pozdrawiam serdecznie.

szambelan

Do tego czasu dostaniesz bana XD.

Kate_Bennet

Pewnie zdąży dostać kilka.

KRCK

Nie no ukrył swoje dane :(

Kate_Bennet

Jakie dane? Masz na myśli IP?

KRCK

Nie, no co ty. Profil szambelana. Chyba zawstydził się quizu z Durexem.

Kate_Bennet

Tego z typem kochanka? W sumie, gdyby mi wyszło, że jestem jak Stifler z American Pie, to też ukryłbym dane. Myślę, że wstydzi się jeszcze ocen, bo tam faktycznie co druga to 1/10.

KRCK

Tak. Rzeczywiście ktoś mu tu te oceny wypomniał. Nie ma jak założyć temat jaka to dobra zmiana przyszła i jednocześnie pokazać na przykładzie swojego profilu, że tak naprawdę to mu się nie podoba.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
KRCK

Od wczoraj poziom trollingu level hard, nie wylogowuje się chyba w ogóle.

Ps. Działa ci wysyłanie wiadomości prywatnych?

Kate_Bennet

Długo odpoczywał, to nabrał sił. ;) Ale w sumie miałem kogo innego na myśli.

Działa, ale jakieś dziwne jest, mam wrażenie, że wiadomość nie została wysłana....


Aha l. Strona notifications mi już dzisiaj działa. Może ktoś czytał i naprawił. ;P

KRCK

Kogoś innego? Hm.

No więc właśnie też mi się wydaje, że nie wysyła.

Co to za strona?

Kate_Bennet

W sumie to tam frustrat na frustracie siedzi.

Wysyła, bo ludzie odpisują. Wyślij mi na próbę.

Ta z powiadomieniami, o której pisałem wczoraj z Maraciem.

KRCK

Ok.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones