Szkoda tylko, że słabo tam z aktywnością użytkowników. Mi np. zależy na jakiejś dyskusji pod filmami, ewentuanie w komentarzach pod newsami. I niestety tylko na Filmweb można o czymś takim pomyśleć, na fdb jest za mało ludzi (jeszcze)

Nevarius

Skoro narzekasz to od teraz będę Ci każdy Twój oceniony film komentowac :P

mania19

Ale na fdb :D ?

Nevarius

A gdzie, tutaj :D

Tam chyba nie można komentowac ocenionych filmów :)

mania19

Samej oceny nie, ale można komentować komentarz na forum (a to ludzie wykorzystują jako odpowiednik oceny z komentarzem)

Tak wiem ... poplątane


Ale spoko, komentuj moje oceny ^^ odwdzięczę się tym samym w miarę możliwości

Nevarius

Nie jest poplątane, bo tak jest przeciez na fejsie, że możesz skomentowac komentarz. :)

Będę, będę komentować aż powiesz sam, że już dość :D

mania19

Dobrej dyskusji nigdy za wiele ^^

Nevarius

Wiadomo :)
Nawet chciałam skomentować to anime, które oceniłeś bo też oglądałam jakiś czas temu.

mania19

Ostatnio mnie wzięła również wena na pisanie dłuższych opinii na forach, także jak chcesz podyskutować, to proszę:

http://www.filmweb.pl/film/Koe+no+Katachi-2016-769531/discussion/Prawdziwy+drama t+rozgrywa+się+nie+na+zewnątrz%2C+lecz+wewnątrz+każdego+z+nas,2998238

Nevarius

Zerknę. :)

A to oglądałes?
http://www.filmweb.pl/serial/Neon+Genesis+Evangelion-1995-100434

mania19

Nie, ale zamierzam, tak samo jak muszę tez nadrobić klasykę w postaci Cowboy bebop

Nevarius

Obejrzałam 15odc i nie mogę przebrnąć dalej.
A Cowboya Bebop nie mogę nigdzie znaleźć z napisami.

mania19

Jakoś nie mogę się przebić do "mechów". W filmach to uwielbiam ( Transformersy i Pcific Rim), ale w anime.. niet. Nawet próbowałem obejrzeć Code Geass, ale odpuściłem po 3 odcinku.

A Cowboya nie ma na shinden . pl ?

Nevarius

Ale Code Geass akurat mi się podobało, postać Leloucha była fajna. Może spróbuj jeszcze kilka odcinków przebrnąć, może Ci się spodoba.
Jak szukałam kiedyś to tam też tego nie było.

mania19

No własnie dlatego musze spróbować jeszcze raz code geass obejrzeć, dla samej fabuły i intrygi.

https://shinden.pl/series/1-cowboy-bebop/episodes

Z ciekawości odpaliłem jeden odcinek, jest z napisami

Nevarius

Fabuła i intryga jest fajna, nawet fajnie byłoby mieć taką moc jak Lelouch :P

Dzięki, dodane do zakładek.

mania19

Mi się jego moc kojarzy trochę z KillGravem z Jessiki Jones - w sensie narzucanie swojej woli od tak po prostu

Nevarius

Tylko, że Lelouch tylko raz mógł użyc swojej mocy na jednej osobie, a Killgrave może to robić cały czas.

mania19

Aaa no tak, zapomniałem, że miał przecie ograniczenia. To chyba kolejny argument by wrócić do tej serii. Ale jak na razie mam w planach film Kimi no no nawa

Nevarius

To?
http://www.filmweb.pl/film/Kimi+no+Na+wa.-2016-760082

mania19

Polecam 9/10, chwyta za serduch jak rzadko który film...

WujekChu1ek

Mnie tam rzadko coś za serce łapie.
Chyba, że kawa :)

mania19

Mnie kokaina:P

WujekChu1ek

Nie próbowałam :P

mania19

Ja płaczę na co drugiej bajce a piz*da ze mnie żadna.

WujekChu1ek

Masz plusa za to, że się przyznajesz.

mania19

Jestem dorosły i nie wstydzę się swoich uczuć, po co mam udawać, miękkie serce twarda dupa, zawsze tak miałem.

WujekChu1ek

A berło? Bywa twarde? :DDD

mania19

Berło prawie zawsze jest twarde:P

WujekChu1ek

Bajki coś w sobie mają, że potrafią wywołać więcej emocji niż nie jeden dobrze wykonany film aktorski.

Nevarius

Nom, dokładnie,

mania19

O dokładnie, ale już nie dziś, pewnie jutro obejrze. Dziś jeszcze jestem na świeżo po nowym odcinku WestWorld od HBO

Nevarius

No znajomy mi o Westworld przypomniał dziś :)
Warto?

mania19

Warto, ale przygotuj się na ślamazarne tempo i chaos w prowadzeniu wątków, ale jest to świadomy zabieg, by od 6 odcinka zarobić w twarz plaskacza ściereczką, na której pewna babcia wydziergała napis "widzisz Maniu kochana? warto było oddać mi swoje 6 godzin z życia, teraz będę łączyć wszystkie wątki, a ty podziwiaj, jakie piękne cudo zaserwowało Ci studio HBO" bowiem Westworld pięknie bawi się z oczekiwaniami widza, by potem majndfak dostawać wraz końcem każdego odcinka ;)

Nevarius

A ostatni odc 1 serii to perełka:) i najlepiej nie czytać niczego na forum :P

nina2001

Ale wątek z tą dziwką jest mało interesujący :)

mania19

Wątek z prostytutką jest właśnie bardzo ciekawy a w szczególności w ost. odcinku jak człowiek myśli a jednak a tu obrót o 180 stopni i nie wiadomo nic do końca.

nina2001

perełka totalna! I ta inscenizacja filmowa. Gdyby ktoś wszedł mi do pokoju w trakcie jego oglądania, to nigdy by nie przypuszczał, że oglądam serial.

Nevarius

Ojjj tak. Przyłożyli się bardzo do tego serialu od samego intro, które jest dla mnie jednym z lepszych jak nie najlepsze.

Nevarius

Ależ Nevariusie ja pierwszy sezon oglądałam :)
Chodziło mi bardziej czy warto zacząć drugi sezon po odcinku premierowym :)

mania19

To ja się tu namęczyłem z opisem xDD

Ale I odcinek spoko, żeby nie spoilerować:

Jest znowu kilka wątków, znowu urwali w fajnym momencie. Znowu wydaje się, że jest kilka linii czasowych. No i realizacja i aktorstwo jak zawsze mistrzostwo.

Nevarius

Wybacz :) źle sformuowałam pytanie :)

No to może jutro sobie obejrzę.
Chociaz najchętniej wypytałabym się o co nie co.

mania19

Jak zwykle chcesz na gotowca :P jaka to potem przyjemność oglądania jak masz kawę na ławę wyłożoną;)

nina2001

Taka sama przyjemność :)
Ale zobacz TWD oglądam bez spoilerów :)
No może o kilka tylko sie faktów zapytałam :P

mania19

Właśnie żadna przyjemność, na pewno nie dla mnie. Ja filmy z reguły czy też seriale oglądam totalnie w ciemno. Ostatnimi czasy to wręcz cały czas tak jest. Nawet czasem nie wiem kto tam gra i mam totalnie zdziwko. A jak wiesz więcej to nie ma elementu zaskoczenia. Tak miałam z jednym filmem. Gdybym weszła przed seansem to widziałabym plakat, który wszystko zdradza.

nina2001

A tam :)
Też oglądam filmy i seriale nie wiedząc o czym są lub kto w nich gra, ale czasem ciężko się powstrzymać zeby sobie jakiegos spoilera nie walnąć.

mania19

Totalnie nie mam z tym problemu hehe potrafię powstrzymać ciekawość :)

nina2001

A mi nie zawsze to wychodzi :)
Ale za to co do spoilerów Avengers IW się daję rade powstrzymywac :)

mania19

Nie zawsze :P ja bym stwierdziła, ze dość często :P te komentarze pod serialami o sam koniec itd :P

nina2001

No teraz to wyolbrzymiasz :DDD
Tylko raz się zapytałam :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones