Witam, chciałbym spytać gdzie mogę obejrzeć seriale z napisami online.

Zawsze jak szukam w google to znajduje mi tylko z lektorem a nie cierpie lektora, psuje mi cały film tłumaczeniem bez emocji i zagłuszaniem oryginalnego dźwięku :/
Jak coś to może być serwis z opłatami byle były te napisy i w miare dobra jakość.

Seriale jakie mnie interesują to
- Californication
- Zakazane Imperium
- LOST
- Gra o Tron
- Dexter
- Kompania Braci
- Pacyfik

Za pomoc pięknie dziękuje :)
Pozdrawiam

blablacz515

ja ogladam na kinomaniak tv jak zalozysz sobie konto i hola mozesz ogladac z litmitem lub bez ale czasem limit sie nie wlacza pozdrawiam :D

blablacz515

Polecam oglądac na filmowo co
Bez logowania, za darmo.

blablacz515

Dość oczywiste, ale Netflix xd

kcmacik

Dzisiaj to oczywiste ale 6 lat temu gdy pisano ten komentarz to Netflix dopiero wchodził na rynek europejski. :)

adamus0101

oj nie spojrzałam na date xd

kcmacik

Netflix...
Netflix?

Czy Games of Thrones i Boardwalk Empire to nie są czasem produkcje HBO?
A natomiast LOST to nie było od ABC?
Californication to zdaje się było Showtime'a?

Resztę jakoś średnio kojarzę, ale raczej też nie z Netflixem.

blablacz515

Tak naprawdę wszystko oprócz "Lost" jest na HBO GO.
Zarejestruj się na stronie i przez miesiąc oglądaj sobie za darmo.
Potem możesz zrezygnować.

ramsay2

ramsay ... ja ....

ramsay2

wiem , że nie chcesz zebym za tobą łazil po całym forum, ale ...
ale tzn. ja to przemyslałem i wiem ze ty nie chcesz .... ale .........
ale ja przemyślałem to i nie chce stracić takiego przyjaciela jak ty. tzn... kurde my nie byliśmy nigdy przyjaciółmi, ale może to inaczej powiem '' kumplami'' .

ramsay2

kubusiu wiem , ze dla ciebie jestem śmieciem. i byc moze masz racje. Jestem nim. poddaję się . ale musisz ,mi wybaczyc.
wiem , ze mnie nie znosisz na tym forum i pragniesz abym zniknął . wiem ze mi nigdy nie wybaczysz bo nie jestem dla ciebie wazny. masz racje moze i jestem jakims lamusem. i chcesz zebym zdechł juz.

ramsay2

masz rację . jestem skończoną pi.zdą. powinienem się nigdy na narodzić.
nie liczę , ze wybaczysz . bo wiem, ze mi nie wybaczysz. po tych wszystkich paskudztwach co ci pisalem .

ramsay2

Jakość obrazu na HBO GO to jakaś pomyłka ;/ chyba za bardzo przyzwyczaiłam się do ultra HD od Netflixa

earnshaw1847

Zależy gdzie i na czym oglądasz.

ramsay2

ramsi, a mnie nie chcesz odpisać ?.

blablacz515

Serial możesz zobaczyć najlepiej na samym HBO GO :)
Dostałam również info, że prowadzą aktualnie kampanie promocyjną na dedykowanej stronie darmowe-konto. eu gdzie po rejestracji otrzymuje się bezpłatne konto na 7 dni do całego serwisu HBO :D
Sprawdziłam, polecam :P

blablacz515

Ja polecam Netflixa....Dopisz sobie jeszcze serial - ŻYCIE BEZ POZWOLENIA

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones