Mam pytanie...bo ten kanał oglądam od około 6 miesięcy i reklam nie było. Dziś nagle zonk, bo filmy przerywają reklamami.
Wie ktoś może co się stało?

fanPanaR10

Zaczęli zarabiać i odcinać kupony.

WujekChu1ek

Google mówi że w 2013 zaczęli z reklamami dlatego się dziwię że te ostatnie kilka miesięcy nie było reklam ...a tu nagle dziś znów są...

fanPanaR10

Może ktoś zapomniał puszczać i się zorientowali zawczasu po paru miesiącach, że są w plecy:P

WujekChu1ek

Jakaś napuszona prezeskolożka od podpasek po dłuższym czasie nieoglądania tego kanału przypadkowo pyknęła i patrzy, a tu nie ma reklam jej kochanego koncernu i następnego dnia telefon, że kabonę inkasują, a reklam nie puszczają!
No i zaczęli...
;)

ZSGifMan

prezeskolożka XD

WujekChu1ek

No co? ;D

Mnie zastanawia tylko niektóre słowotwórstwo, bo o ile sławetna psycholożka jeszcze jakoś brzmi, choć skrajnie idiotycznie, to po uderzeniu się w głowę może nawet mieć sens, jednak weźmy taki sport i rowery, więc jest kolarz i co... kolarka?! :D A może kolarzka?! XD
Jak były skoki, to mówili skoczek, a potem jakiś bystry w tv na eurosporcie klepnął... skoczkini :O Kuźwa, mało nie spadłem ze stołka! To może będzie idąc tym tropem kolarzkini?!

ZSGifMan

Skoczkini też dobre, lubię czasem takiego słownictwa(a także tworzyć nowe egzotyczne wyrazy:D) używać w wśród kumpli na zwałę, żeby się pośmiać, ale nie w życiu codziennym;)

WujekChu1ek

Wiesz, słowotwórstwo jest fajne i pożyteczne, bo powstają jakieś nowe słowa właśnie. Ale kużwa odkryłem amerykę ;p
Życie niesie zmiany i nowe słowa są konieczne, lecz tylko wtedy! Gdy uświadomimy sobie, że te słowa są tworzone przez bandę imbecyli nowego i "nowoczesnego" nurtu "lewymi" rękami, to te słowa przestają być pożyteczne i stają się na chwilę śmieszne, by po jej minięciu być już tylko zwyczajnie żałosne!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones