Cześć, mam pytanie o wasze odczucia co do zakończenia ósmego sezonu. Jak myślicie Megi, Jezus i Deryl planują pozbyć się/zdradzić Ricka? Czy chodziło im raczej o pozbycie się Negana?

xlandia1

Myślę, że było to dwuznacznie zamierzone działanie reżysera/scenarzysty, żebyś się zastanawiał nad tym przez kolejny rok:P Poza tym to co napisałeś to jeden wielki, straszny SPOILER.

WujekChu1ek

Tak masz rację, zapomniałem kliknąć "Spoiler" sorry. A po za tym serio mnie to zastanawia czy oni będę chcieli killnąć Negana czy wystawić Ricka.

xlandia1

Tak jak napisałem taki zamysł reżysera ażebyś się zastanawiał kolejny rok, a jak powstanie serial okaże się coś zupełnie innego:P

xlandia1

Fatalny finał fatalnego sezonu.

Psycho_Daddy

Finałowy odcinek był w miarę spoko, ale sam sezon był kiepski... Oglądałem chyba już z przyzwyczajenia.

WujekChu1ek

Pierwsza cześć sezonu bardzo słaba, w drugiej jednak sporo było niezłych odcinków.

M_COL

Jakoś ten sezon oglądałem bez entuzjazmu, chyba żeby dowiedzieć się co było na końcu... Skrycie liczyłem, że to już KONIEC i zamkną historię, ale widzę kupony odcinają dalej... Podoba mi się z kolei FEAR i historia Morgana będzie pociągnięta, ciekawe co w kolejnym odcinku, może w końcu ekipy spotkają się razem, na to liczę!:D

WujekChu1ek

No ciekawe, ja w sumie nie wiem co się dzieje w FTWD, kiedyś oglądałem tylko 1 sezon, ale niezbyt mi się podobał.

M_COL

Może z tego względu, że po prostu 1 sezon był słabawy... Ale później się rozkręca aż miło, w szczególności ostatni sezon na prawdę rozwala konstrukcję:D

WujekChu1ek

W wolnej chwili po tym jak dokończę inne napoczęte seriale obejrzę wszystkie sezony FTWD.

WujekChu1ek

Po raz pierwszy od początku serialu,finał sprawił że nie mam ochoty czekać na next sezon.Po cichu liczyłem na pojawienie się osławionych i wyczekiwanych szeptaczy,choćby jakaś migawka pod koniec odcinka a tu doopa.Jedynymi dla których oglądam TWD to Rick i Negan,o tym drugim mógłby powstać osobny serial...

Psycho_Daddy

Nom, też się trochę zawiodłem... Mnie z kolei interesowałaby oddzielna historia Daryla, zrobili na podstawie tego grę "The Walking Dead: Survival Instinct" która o dziwo ma tu na portalu ocenę 7 a ja jej bym nawet nie porównał do wyschniętego pawia...

xlandia1

To jeszcze się tego Negana nie pozbyli? Dobrze, że przestałem oglądać ten serial po 2 odcinku tego sezonu. To już naprawdę jakaś niekończąca się zombie-telenowela się z tego zrobiła...

kRis

Negan jest świetny, bo co się go pozbywać? ;)

M_COL

To fakt:D Podobał mi się odcinek jak weszli po wypadku z Rickiem do jakiegoś budynku, zgubił Lucille i fajnie popadł w panikę:D

WujekChu1ek

No, super to było. :D

M_COL

Nie no, Negan faktycznie był (jest) niezły, ale chodziło mi o to, że z serialu się takie flaki z olejem zrobiły, z tym, że za dużo oleju a za mało flaków:-)

xlandia1

Z takimi spoilerami na glowna? Serio?
Idz sobie pod forum serialu dyskutowac i tam spoileruj

xlandia1

nad czym tu się zastanawiać, oczywiście, że planują zabić Negana, nie Ricka. A ogólnie to trochę się zawiodłam ostatnim odcinkiem, bo liczyłam na więcej scen walki, bardziej podobał mi się pierwszy odcinek 4. sezonu FTWD.

noveen91

Jak Riczi chlasnął Niga szkłem to krzyknąłem: no wreszcie! Niestety za wcześnie... ;)

szarobury1321

nie wiedziałeś, że jeśli zrobią tę scenę to Negan przeżyje? Wiem, że nie każdy czyta komiks, ja też nie (ale się przymierzam), ale lubię z ciekawości czasem przejrzeć co się może dziać w serialu jeśli pójdą śladem komiksu

noveen91

Jeśli chodzi o komiks, to nie jestem na bieżąco, a i tak nie wszystko jest przecież identyczne.

szarobury1321

wiem, że się różni od serialu, ale zauważyłam, że w miarę regularnie robią to, co w komiksie. W ostatnich odcinkach nie było prawie nic z komiksu i spodziewałam się, że ta walka w ostatnim będzie właśnie jak w komiksie (a przynajmniej najważniejsze i najbardziej charakterystyczne sytuacje, jak ta z fałszywymi nabojami lub podcięciem gardła i przeżyciem Negana). Muszę przyznać, że liczyłam też na jakąkolwiek śmierć z ekipy Ricka ;)

noveen91

Muszę w końcu nadrobić komiks ;)
Boją się zabijać głównych bohaterów w ostatnim czasie, jak w Got, może to się niebawem zmieni, zwłaszcza w tym drugim serialu, bo musi (ostatni sezon).

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

ramsi porozmawiamy... ?

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

:(

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

ramsi nie bierz tego do siebie co cię wyzywałem w jednym temacie do kogoś innego .
Piłem. akurat wtedy i tak wyszło ...

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

oki. ramsi myślę również , że nie ma potrzeby abyśmy się już kłócili.

użytkownik usunięty
chuyomitra

No nie?

no. tak myślę . ramsi.

użytkownik usunięty
chuyomitra

No nie.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
chuyomitra

Jesteś

bardzo cię lubię .

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
xlandia1

Zawiodłem się. Liczyłem, że finał będzie bardziej brutalny i ktoś ważny z obsady zginie. Megi i Deryl będą próbować uśmiercić Negana. Przewiduję, że Jesus w tym w jakiś sposób przeszkodzi.

użytkownik usunięty
michaltbg_filmweb

Może AMC nie ma tyle szmalu żeby nakręcić coś lepszego.
Chociaż z Breaking Bad się udało.

Ale teraz z AMC wyszedł bardzo dobry serial "Terror"

użytkownik usunięty
WujekChu1ek

Chyba poszła na niego cała kasa z TWD,

:D

użytkownik usunięty
xlandia1

ten serial to od dawna żenada, a jeszcze wygnali mi Dwighta i już nie mam kogo tam lubić poza Darylem (który i tak ostatnio ssie)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones