Gdy pani z tvn-u mówi o tym, że dwie strzelone przez Ronaldo bramki były hatt-trickami...

zweistein

https://www.youtube.com/watch?v=m1Q-gN-KOIM

XD

zweistein

Wszystko ładnie, pięknie tylko...
Jedno "t" w kapeluszu ;)

https://en.wikipedia.org/wiki/Hat-trick

dla "niepiśmiennych" ;p

https://pl.wikipedia.org/wiki/Hat_trick


P.S.
Do tego tematu można dopisać różne śmieszne spolszczenia i przekręcenia anglojęzycznych terminów.
Choćby >to< obrosło już pewnie legendą, że jedno "t" z "trick" dokleiło się do "t" z "hat" i potem potrzeba było kolejnego "t" w to brakujące miejsce ;)

zweistein

Senegal gra przeciętnie, ale to i tak za wiele jak na naszych sparaliżowanych chłopców. Zabawne strasznie.

zweistein

Nasza reprezentacja to jest strasznie zabawna. Ta cała ich "gra" a zwłaszcza tworzenie sytuacji przeciwnikowi pod własną bramką.

adamus0101

Dla funu wszystko!

zweistein

Cudowna gra naszych! Aż się popłakałem z radości, że mogłem oglądać tę ich wspaniałą grę.

adamus0101

Lepiej obejrzyj mój filmik który wysłałem:P

WujekChu1ek

:P
Trzeba było wysłać na ten mundial Abstrachuje. Podejrzewam, że zagraliby lepiej od tych których udawali.

adamus0101

To co zrobili przy drugiej bramce no szlag chciał trafić XD nie ma to jak Szczęsny niemalże na połowie boiska broni :D

nina2001

Fakt, takie błędy to robi się w podstawówce na boisku szkolnym a nie w reprezentacji na mundialu.

adamus0101

Zgodzę się w 100% z Tobą:)

nina2001

Senegal wygrał dzięki gapiostwu i taniej brawurze, gdyby nie to to by była wygrana. Mogą sobie dziś skakać ze szczęścia, jak spotkają ogarnięta drużynę, to ich rozniosa

nina2001

Szczęsny nie wiedzieć czemu (moze to ten erenergy drink) wszedł w kompetencje obrońców (wyniesli się na atak tak btw). Lewandowski się nie popisał. Grali agresywnie przez dwa kwadransy a po samoboju stracili orientację.

adamus0101

Płacz, płacz...To naturalna reakcja.

zweistein

Zabawne były wypowiedzi na internecie pseudo ekspertów po meczu Rosja - Arabia Saudyjska, że Arabia to totalne ogórki i dlatego Rosjanie z nimi wygrali, ale w drugim meczu z Egiptem to już na pewno przegrają. I co teraz ci pseudo eksperci mają do powiedzenia?? Egipt to jeszcze większe ogórki od Arabii?? A może niedługo się okaże że i Urugwaj to ogórki?? Śmieszni są ci pseudo eksperci na forach internetowych.

zweistein


Zielone ludziki pobiły nas hybrydowo w Moskwie :) (podobno Rosja prowadzi z nami wojnę hybrydową wiec na pewno to wina Putina i jego zielonych ludzików :) )

Rosyjscy hakerzy nas zhakowali: wyssali z naszych piłkarzy cały talent i przekazali go reprezentacji Rosji, dlatego Rosja tak dobrze gra, a nasi przegrywają :)

zweistein

A ja lubie jak ledwo po pierwszej połowie kibice już wiedzą jakim wynikiem mecz się skończy zapominając, że mecz trwa 90minut a nie 45 minut :)

mania19

Czasem to jest wiadomo nawet po kilku minutach...

zweistein

Kto słucha tvn-u, sam sobie szkodzi... Ale tak na poważnie (?) - jedynymi znającymi się na piłce - i potrafiącymi celnie skomentować sytuacje i akcje boiskowe - są faceci na + sport (czy jakoś tak). Reszta, a w szczególności D. Szpakowski, to dyletanci, którzy nie komentują, ale gadają o tym, co kiedyś było, kto ile kosztuje i podgrzewają nastroje.

Krzypur

Powróćmy jak za dawnych lat... ;):
http://www.filmweb.pl/forum/inne/%22Ta+bramka+podci%C4%99%C5%82a+wiar%C4%99+w+sk rzyd%C5%82a+dru%C5%BCynie+Barcelony...%22%2C,584310

Krzypur

Na poprzednim mundialu Szpakowski kilkukrotnie nazywał Messiego "Maradoną"

Krzypur

Szpaku dobrą inbę zawsze kręci!

zweistein

Dzisiaj po meczu Polakow bedzie najlepszy ubaw :)

zweistein

Ale nasze sraczki grają padakę. Ich się nie da oglądać. Krowy doić a nie na mundial.

adamus0101

Tak upada mit o o tym, że nasza reprezentacja ma klasę. Wstyd tak dać sobie dokopać na oczach całego świata.

zweistein

Z taka grą to i Panama by nam dała wpierd0l.

adamus0101

Zostaną nam w tv nieoczekiwanie zabawne reklamy z naszymi dzielnymi chłopcami, walczącymi bojowo i krzyczącymi wesoło po strzelonych bramkach.

zweistein

Mowilem, ze beda jaja xDD

zweistein

Za polskim sprawozdawcą:
Mamy Mundial 4 razy K: Kazań, Kolumbia, Katastrofa... A czwarte K mogą sobie państwo dopisać wedle uznania!

zweistein

...Kutafony :)

adamus0101

Prawdę mówiąc, sądziłem, że chodzi o inne słowo na k, ale nie będę się spierał, bo twoje też pasuje ładnie.

zweistein

Tamto nie nadaje się do publikacji.

adamus0101

Oj, dzisiaj nadaje się jak nigdy. Kurde, jaki jestem wściekły.

zweistein

Na uspokojenie włączasz sobie tv (...a tam reklamy z Lewandowskim, Grosickim i Nawałką) ;P

adamus0101

Teraz wrażenie jest lekko surrealistyczne.

zweistein

Ale jajca, szwabiątka pakują się do domu razem z nami. A tak im było do śmiechu gdy naszym plątały się nogi na boisku.

adamus0101

Oni to zrobili z przyjaźni.

zweistein

Ostatnie minuty meczu Polska-Japonia: kabaret.

zweistein

Plus Nawałka każący Grosickiemu symulować kontuzję.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones