"Pozwól mi wejść" będzie serialem

  • News
  • The Hollywood Reporter
Stacja A&E ("Bates Motel", "Les Revenants") przygotowuje serial oparty na znakomitym szwedzkim horrorze "Pozwól mi wejść" z 2008 roku będącym ekranizacją powieści Johna Ajvide'a Lindqvista. Nową wersją zajmą się Jeff Davis ("Teen Wolf") i Brandon Boyce ("Uczeń szatana").

1.jpg


Bohaterem oryginału jest dwunastoletni Oskar - wrażliwy, nieco bojaźliwy chłopiec, prześladowany przez silniejszych kolegów z klasy. Jego rówieśniczka - blada i zawsze poważna Eli - wychodzi z domu tylko w nocy. Spotykają się na blokowym podwórku szwedzkiego osiedla gdzieś na peryferiach miasta. Wraz z pojawieniem się dziewczynki w okolicy zaczynają się dziać przerażające i trudne do wytłumaczenia rzeczy. Wspólnym mianownikiem tych zdarzeń jest krew. Zamkniętego w sobie chłopca wydaje się to fascynować. Potrwa to, dopóki Oskar nie odkryje, że Eli jest wampirem.

Przypomnijmy, że "Pozwól mi wejść" doczekało się już jednego amerykańskiego remake'u. W 2010 roku film pod tym samym tytułem nakręcił dla wytwórni Hammer Matt Reeves. Obraz zebrał dobre recenzje, ale okazał się klapą w box offisie.

Powiązane:

Zobacz też:

MTV odświeży "Aeon Flux" jako serial aktorski

MTV odświeży "Aeon Flux" jako serial aktorski

Na antenie MTV wybuchnie "Wojna światów"

Na antenie MTV wybuchnie "Wojna światów"

Kristine Froseth poprosi: "Pozwól mi wejść"

Kristine Froseth poprosi: "Pozwól mi wejść"