Kinowy "The Flash". Kto zasiądzie na stołku reżysera?

  • News
  • The Wrap, Variety
Warner Bros. nie spieszy się z wyborem reżysera widowiska "The Flash". Jeśli jednak wierzyć najświeższym doniesieniom, proces powoli zbliża się do końca. W rywalizacji ponoć liczy się już tylko kilka osób. Nazwiska dwójki z nich już poznaliśmy.

flash.jpg


Portal The Wrap podaje, że faworytem do otrzymania angażu jest Robert Zemeckis ("Sprzymierzeni"). Z kolei Variety podaje, że spore szanse ma Matthew Vaughn ("Kingsman: Złoty krąg").

Może się jednak okazać, że żaden z nich za kamerą "The Flash" nie stanie. Warner wybrał sobie bowiem reżyserów, którzy mają już w planach inne widowiska. Zemeckis latem rozpocznie prace nad niezatytułowany filmem ze Steve'em Carellem w roli głównej. Obraz powstanie na bazie dokumentu "Marwencol", który opowiadał historię Marka Hogancampa. Został on brutalnie pobity przez pięciu wyrostków i przez 9 dni pozostawał w śpiączce. Kiedy się obudził, okazało się, że utracił pamięć - nie wiedział nic o sobie, o przyjaciołach, o rodzinie.

Z kolei Vaughn chce dokończyć trylogię "Kingsman". Variety uważa, że jego zainteresowanie "The Flash" jest formą nacisku na 20th Century Fox, by studio dało mu wolną rękę, jeśli chodzi o realizację "Kingsman 3".

Przypomnijmy, że "The Flash" już trzykrotnie stracił reżyserów. Pierwotnie ofertę realizacji filmu otrzymali Phil Lord i Christopher Miller. Ci jednak zdecydowali, że wolą nakręcić "Hana Solo". Ich miejsce zajął Seth Grahame-Smith, ale i on po kilku miesiącach rozstał się z projektem. Kolejnym reżyserem komiksowego widowiska został Rick Famuyiwa, ale pod koniec października ubiegłego roku porzucił projekt, twierdząc, że kością niezgody były różnice artystyczne.

Od tamtej pory film pozostaje zawieszony w próżni. Wiadomo już, że "The Flash" nie trafi do kin w przyszłym roku, lecz najwcześniej dopiero w 2020 r. Wiemy też, że widowisko jest w trakcie zmiany scenariusza. Nowy tekst przygotowuje Joby Harold, czyli współautor drogiej klapy Warner Bros. "Król Artur: Legenda miecza".

Powiązane:

Zobacz też:

Wonder Woman w filmie o przygodach Flasha?

Wonder Woman w filmie o przygodach Flasha?

"The Flash" zmienia tytuł na "Flashpoint"?

"The Flash" zmienia tytuł na "Flashpoint"?

Byli reżyserzy "Hana Solo" za sterami "The Flash"?

Byli reżyserzy "Hana Solo" za sterami "The Flash"?

Batman będzie miał trzech wrogów? Może więcej?

Batman będzie miał trzech wrogów? Może więcej?